• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Hokejové fanynky a hokejovi fandovia pridajte sa

cairka dúfam, že budeme mať ešte dôvod na radosť
2. máj 2009 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka, o to o 18:43 bolo pre mna? :confused:
2. máj 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem citovat svojho kamarata, dufam, ze vam to aspon trosku zlepsi naladu :slight_smile:

" no nemozme byt lepsi aj v hokeji ked uz sme vo futbale,hadzanej,volejbale,tenise,nohejbale, vodnom pole, vodnom slalome,kanoistike,plavani...sak kurna musime im nechat aspon jeden šport ktory aj tak hra vrcholovo iba 8 krajin na svete :D zezerte si ho " :grinning: :grinning: :grinning:
2. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusaaa áno, to som adresovala tebe :wink: . Pozdrav kamaráta, zlepšil mi náladu :grinning:
2. máj 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ja som nepisala, ze cesi sa vyklaslu na zapas :confused:
2. máj 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nie, písala si, že Bielorusi môžu s Čechmi remizovať a my pôjdeme domov. No ale to by sa Česi museli vykašľať na zápas, aby remizovali, teda aspoň podľa mňa.
2. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to som to ale nemyslela. ja som to myslela tak, ze uz len ked bude remiza, tak to je v haji zelenom. a nieto este vyhra :wink:
2. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no práve idem napísať, že remíza sa koná a teda naši si po zápase s Nórmi balia kufre a pôjdu domov. Smutné, ale zaslúžené :pensive:
2. máj 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz už len musíme dúfať, že sa naši rozlúčia so šampionátom dôstojne a teda výhrou nad Nórmi..

pozitívum je, že sa umiestnime lepšie ako minulý rok a nemuseli sme bojovať o záchranu. Verím Bondrovým slovám, že teraz sa dá ísť už iba hore a tak dúfajme, že budúci rok to bude na MS zas o kúsok lepšie a prebojujeme sa hádam aj do štvrťfinále :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....v pondelok po zapase s Normi mozeme ist domov :rolling_eyes: , ale podla mna si to tento rok inak ani nezasluzia :zipper_mouth:
2. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadiiii, o rok im to ukazeme :slight_smile: ale tiez dufam, ze aspon zapas normi bude nejako vyzerat :slight_smile:
2. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petusaaa presne tak, hádam to aspoň s Nórmi uhráme a vyhráme a budúci rok sa posunieme zas ďalej :wink: :slight_smile:

ale viete čo? svet a Slovensko čaká na hokejistu s iniciálkami SS (nemá to nič spoločné s fašistami, hej? :grinning: ). Pýtate sa, kto je to? Ja o ňom čosi viem, práve teraz sladko spinká v našej spálni :wink: . A o mojich machináciách ani netuší :grinning:
2. máj 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to bola bieda :sweat_smile:
ja tiez pridavam svojho maleho hokejistu do buduceho majstrovskeho timu :grinning: s hokejkou zaspava, vstava, hokej hra kde sa da a ked sa neda (napriklad v aute) tak sibrinkje hokejkami pripadne si cvici pokriky :slight_smile:
2. máj 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to bola hanba! hrozná hanba! :astonished: Zo Čechmi prehrať 8. 0! Čo sa to deje? Herci moderujú, moderátori tancujú, zábavné dvojice sa rozchádzajú a Slováci prestali dobre hrať hokej :frowning2: My sme dokázali Čechov poraziť, alebo keď už, neprehrali sme tak vysoko.
3. máj 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ráno som vstala s myšlienkou, že sa stalo niečo veľmi zlé. A doteraz sa z toho neviem spamätať, neviem si logicky zdôvodniť, prečo naši včera nehrali. Zakaždým, keď prehráme zápas tak si viem sama sebe povedať, kde robili naši chyby (teda z môjho pohľadu), ale teraz som v koncoch, neviem, čo si myslieť o zápase, do ktorého naši vlastne ani nenastúpili. Ľúto mi je len Lašáka, musel ten zápas hrať sám...
3. máj 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margaretka...mne ho včera tiež bolo lúto...a fakt som sa mu čudovala...že tam vydržal až do 7meho golu...bolo to zúfalé...čo tam perdvádzali....
3. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mojho radsej na hokej nedam :slight_smile: uz som sa rozhodla, ze bude bud lekar alebo architekt :grinning: :grinning: :grinning: ale lekar iba vtedy, ked budu lepsie platy :grinning: :grinning: :grinning:

penny, my mame skoro rovnako starych chlapcov :slight_smile:

margaretka, tak to nechapem ani ja, co sa stalo. lenze ked si zoberies, cesi tam mali skoro same hviezdy z NHL a my skoro nikoho takeho :unamused:
3. máj 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, nedalo mi :grinning:

Cestou domov lietadlom premýšľa Bartečko:

"Ako sa je teraz ukážem ľuďom na oči?"

A tak zašiel za kapitánom lietadla, či by mu nepožičal náhradnú
uniformu - na prezlečenie. A tak vystúpi v Bratislave z lietadla v
kapitánskej uniforme, nikto ho nepoznáva, iba jedna stará zhrbená baba
príde k nemu a hovorí:

"Tak čo Bartečko, si myslíš, že kapitán ako kapitán?"

A Bartečko hovorí:

"Baba, ako si ma spoznala?"

A baba:

"Aká baba, ja som Filc."
4. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

dnes tu nikto nie je?

hrame posledny zapas :sunglasses:
4. máj 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luminkasp....a bude na to ešte niekto pozerat??? :grinning:
4. máj 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozerám :wink: vedieme 2:0, ale čo keď nám je to na dve veci...
4. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pozerám, ale len jedným očkom. žiadna sláva to zas nie je, ale aspoň vyhrávajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bambusko, :grinning: :grinning: :grinning:
4. máj 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, je vidieť, že už o nič nejde...
4. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asistka, pozerame, sak je to posledny zapas :sunglasses:
4. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dovolili sme Nórom jeden gólik :unamused:
4. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slovenskooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :wink:
4. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dali sme gol, aj ked v predlzeni, ale vyhrali sme :sunglasses:

tak uvidime sa o rok :wink:
4. máj 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak o rok :slight_smile:
4. máj 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a máme to za sebou, dúfam, že toto trápenie sa už nebude opakovať.
Teším sa o rok :wink:
4. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je dobojovane :frowning2:
4. máj 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok