• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
ahoj holky :slight_smile:
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... :slight_smile:

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek :dizzy_face:
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky :wink:
14. nov 2007 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
krásna temá. Prajem jej a nám nech sa krásne rozvíja a nech krásne priberá na váhe ... aspoň tých 9 mesiacov.

Weja Ty si si snáď privstala kvôli založeniu !!! :grinning:
14. nov 2007 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
ďakujem veľmi pekne za pozvánku a som rada, kde môžeme opäť, zas a znova odventilovať svoje pocity, nálady a nápady... nech sa našej témičke daríííí..... :wink:
14. nov 2007 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bobess - no skoro si to odhadla :grinning: teraz chodim do prace skor, vzdy ma hodi drahy pan manzel, ktory si musi do prace privstat a ja tym padom tiez... Si v praci? Neucis sa na tie skusky doma? Ozaj, a ako ti ide to ucenie?
bubatenko - vitaj :slight_smile: Tiez si tu dnes akosi skoro, nie?
14. nov 2007 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz som dala vediet aj bibe a drobcovi, snad sa aj oni coskoro ukazu :slight_smile:
14. nov 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja ja som každý deň takto v práci.... len otázka je , či som tak skoro este prispievala... ale dnes mi to nedalo.... :slight_smile:
FAkt bobess ako ti to ide, kedy presne mas tu skušku? A potom akože už si úplne skončila?
14. nov 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mam Jonašovky... ale práve dnes mi skončila mrcha, mrchatá... tak neviem, neviem... ale tulkať sa môžeme vždy, ta nie :wink:
14. nov 2007 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je fakt, takto skoro sme este asi nediskutovali :slight_smile:
bubatenko - tulkanie je dobre vzdy, bez ohladu na fazu cyklu :grinning: Ja budem mat teraz ovu a Jonasoky tiez uplne na "opacnych koncoch"... vtedy mi to vychadzalo, ze boli blizko seba... no skoda :unamused: to by som musela ms dostat uz niekedy o dva tyzdne a o tom pochybujem... po kyrete sa na ms caka dlhsie...
14. nov 2007 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja super napad, dakujem za pozvanie, ako sa dari??? Som rada, ze sa tu stretne stara particka, lebo uz som bola stratena v predchadzajucej teme a skoro nikoho som tam nepoznala :frowning2:
14. nov 2007 o 08:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj biba..... ako máš? Čo nové?
14. nov 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby utekam na poradu, potom sa ozvem...
bibka ahoj :slight_smile: som rada, ze ta tu vidim...
14. nov 2007 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nove mam akurat to, ze snazilkovanie u nas sa posunulo o rok, tak sa zacneme snazit od buduceho septembra. Dufam, ze to bude definitivne :slight_smile: V praci som od nevidim do nevidim a tak sa snazime dat si nas vztah do poriadku.
weja poradu ti nezavidim, ja to neznasam . . . a vy co mate nove???? Ozaj ktora z vas je uz tehu????
14. nov 2007 o 08:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko snazilky :slight_smile: dakujem za pozvanku, tu by som vas urcite nehladala a tym padom ani nenasla :frowning2: ja som bola vcera v KE, brrrrrrrr tam bola taka sucha hnusna zima, uz som rada ze som naspat v BA. Bibi, som na tom podobne pracujem od vidim do nevidim a musim povedat ze asi starnem pretoze ma to prestava bavit ....
14. nov 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :grinning: , no super, strasne sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: . a tfuj tfuj tfuj, dufam ,ze nam vsetkym zalozenie tejto temy prinesie vela stasticka :dizzy_face:
14. nov 2007 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bibi, mam pocit ze sme tu vsetky narovnako v tomto momente ... tz ze sa snazime a cakame a verime :slight_smile:
aj ja sa inac tesim ze mame svoju vlastnu temu naspat ... weji dakujeme !
14. nov 2007 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec tak ja som prisla na to, ze starnem tak, ze uz nevladzem sa nahanat po 4 na kolenach s detmi u nas v rodine a po jednom dni blaznenia sa s nimi ma boli vsetko. :frowning2:
14. nov 2007 o 08:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak toto nemam odskusane, nemame v rodine ziadne male deticky, len nasi kamarati maju :frowning2:
14. nov 2007 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooojte :slight_smile:
som tu posledna :frowning2:
ale dnes som dorazila neskor do roboty, lebo nam vcera zomrela macka a dnes rano sa to nahodou Di dozvedela, tak sme mali hodinovy neutisitelny plac :cry:
som velmi rada, ze mame svoju temu, tymto weji dakujem :wink: :slight_smile: , dufam, ze tu zachvilu budeme iba same tehulky
prave rozmyslam, ci mam ist k lekarovi, zda sa mi, odvcera mam taky jemne krvavy vytok, ale viac sa to nerozbieha, tak neviem co to zas je :unamused:
14. nov 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj jablonka.... to mi je ľúto s tou mačičkou a viem si predstaviť, čo ste mali dnes ráno doma.... dúfam, že sa to zvládlo v pohode a už to bude len lepšie...
čo sa týka lekára, išla by som na tvojom mieste.... nemaš čo stratiť, len sa dozvedieť niečo nové.... :wink:
14. nov 2007 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne v poslednych 2 mesiacoch sa menstruacia rozbieha najprv 2-3 dni krvavy vytok a az potom pridu normalne kramy. Ked som lekarovi nevedela precne urcit zaciatok kramov tak povedal, ze to je bezne . .. tych prad dni rozdiel, nie je dolezite :unamused: tak neviem, dufam, ze tento mesiac to uz bude konecne o.k.
14. nov 2007 o 09:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to bol kocurik, nas clen rodiny, vsade s nami chodil - aj do dediny - ako psik, bol neuveritelny a od malicka nauceny na Dianku, ze ho gniavila a nahanali sa spolu...neviem ci si este takeho vychovame :frowning2:
vcera som bola u kartarky :grinning:
kto chce vediet co mi povedala o tehu??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chceme, chceme, chceme... nenapínaj
14. nov 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jablonka, je mi luto vaseho kocurika,ale zivot ide dalej, snad ked malej date noveho (ak ho chcete) tak prestane zialit :slight_smile:
No a povedz, co ti povedala kartarka???? Ja idem koncom mesiaca, tak som zvedava co povie mne :grinning:
14. nov 2007 o 09:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no uz som spat... :slight_smile: juuuj, ale ste toho popisali, taka som rada, ze sme sa tu vsetky stretli :dizzy_face: :dizzy_face:
bibka - nechcem sa chvalit cudzim perim, takze priznam farbu - bobess prisla s napadom zalozit novu temu, ja som bola len poverena :grinning:
co sa tehu tyka, asi si niektore veci nepostrehla, takze aj tu priznam farbu - ja som tehu uz bola, ale v 12tt som o babo prisla :frowning2: :frowning2: :frowning2: Boli to, este stale, ale snazim sa za tym urobit hrubu ciaru a zacat zas odznova...
jablonka - toho kocurika je mi luto, ja macky zboznujem, takze Dianku uplne chapem... A co ta kartarka?
14. nov 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja, tvojho babetka mi je uprimne luto :frowning2: ale hlavu hore, proste to tak asi malo byt a urcite este babetko mat budete ( a mozno aj viac :wink: )
14. nov 2007 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak hned na zaciatku - uplne prva veta bola - "Moja, vy ste tehotna?" :confused:
ja jej na to, ze o nicom neviem, a ona mi - tak bud uz ste a este o tom neviete :fearful: , alebo do konca roka budete tehotna, lebo mate az do konca roka plodne obdobie...a ma to byt syn :grinning:
14. nov 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved jasne, uz som sa s tym ako-tak zmierila... uvedomujem si totiz, ze cim dlhsie sa s tym budem vyrovnavat, tym dlhsie mi bude trvat, kym zasa otehotniem... niekto mi raz povedal, ze babatko pride iba do veseleho a optimistickeho bruska, takze toho sa snazim drzat :slight_smile:
14. nov 2007 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka - :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to uz je hotova vec, nie? :grinning: povedz, kedy mozme zacat gratulovat :wink:
Ozaj a tento mesiac je to tehu myslis uz uplne pase? Niekedy ani testy neukazu to, co maju... No uvidis, co ti povie ten doktor...
14. nov 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz nic neviem, moj cyklus je spanielska dedina :sweat_smile:
ale fakt myslim, ze tento cyklus nic, davam nadeje na ten december :wink: ...a samozrejme to beriem s rezervou :wink: :grinning:
14. nov 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jablonka, tak ty si ista :slight_smile: sice to treba brat s rezervou, ale nadej je . . . . . . :grinning:
14. nov 2007 o 10:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
biba ahojcek :dizzy_face:
14. nov 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok