• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky s endometriózou

15. novembra 2011 
Ahojte spolubojovnicky... :slight_smile:
Bambulky, keďze je pravda, ze v poslednej dobe sme sa v teme "endometrioza" ozaj odklonili od témy - čo prípadnym novým holkám zhánajúcim informácie môže sťažiť hladanie /baby je to ozaj tak - ked mi doktor oznamil tuto diagnozu, pomohlo mi ked som sa dostala do fora, v ktorom sa pisalo "k veci"/...rozhodla som sa založit túto novú tému vo voľnej diskusii, kde si môžeme písať aj o inom ako o endo ...Je to urcite povzbudzujuce, ak si ludia, ktorych spaja rovnaky problem mozu popisat - i o inom...Takze bambulky tesim sa na Vase prispevky ... :dizzy_face: Dufam ze mi nedate kosom :wink:
4. mar 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink :slight_smile: ty si ale sikulka.gratulujem k zalozeniu novej temy,
4. mar 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas pravdu ozaj sme sa odklonoli od temy endo,tu v tejto diskusii si mozeme popisat aj o inej.volnej téme ked uz bude potrebne sa odreagovat nejakym sposobom.
4. mar 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej ahoj csilka :dizzy_face:
4. mar 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako bolo dnes v praci???
4. mar 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink ako v praci ahoj csilla ako sa mate kocky ja zas na nocnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand a ty kde pracujes? :slight_smile: nocne ti teda nezavidim :sunglasses: Mna dnes praca unavila, hned som zaparkovala v posteli :grinning:
4. mar 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj lenand ahoj :slight_smile: ako sa citis???si unavena???my sme dnes boli u zubara,muzikovi vytrhli zubok,ja som objednana tesne pred velkou nocou
4. mar 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:confused: :confused: csilka uz zubara? nedam ti aj moje zuby ze by si isla aj za mna? :sweat_smile: lebo ja zubara velmi bojim bojim :confused: :confused: :pensive:
4. mar 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa robia kabelove zväzky do fordu a do jaguaru a mame trojsmenu prevadzku ja pracujem na kvalite
4. mar 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lenand tak teda priiijemnu nocnu :wink:
4. mar 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nech to rychlo ubehne :wink: :wink:
4. mar 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj ja bojim zubara ale len trosku :wink: ked musis ist tak musis,mna tiez pobolievaju niekedy zubky a musi my to prezriet stomatolog a upravit aby ma neboleli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj lenand tak ti zelam prijemnu pracicku a potom sa ozvi :slight_smile:
4. mar 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink a este si sa nepochvalila ako bolo v praci????okrem toho ze si unavena... :wink: ako ta prijali deticky a kolegovia???
4. mar 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka ...ja neucim deticky, tento semester ani neucim vobec, ucila som take 23 rocne "deti" :sunglasses:
4. mar 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj ta to som zle napisala ale neva vsak??,? :wink: snad my to odpustis..hehehe
4. mar 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predstav si dnes my muzik kupil crepnikovy kvietok na den zien,bol taky zlaty...kym ja som bola u nasich on po vytrhnuti zuba este isiel kvietok kupovat.. :slight_smile:
4. mar 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nevaaa csilka :wink: vies oni tie starsie su dakedy ako tie male :grinning: :grinning: :grinning: :pensive:
4. mar 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak babulky, tie 4 tyzdne po operacii boli proste taka uzasna ulava - myslim v brusku ...a teraz odkedy som bola zas v nemocnici tak :frowning2: Tie teploty uz sice nemam ale co krok to bolest :frowning2: Skonci to niekedy? :frowning2: :cry: Vecer mi to aj v posteli strielalo - raz do kolena, do zadku /cesnaku :grinning: / i do chrbta... :frowning2: Uvidim co povie ultrazvuk, aj ked prakticky, on je dakedy na dve veci ... :unamused:
4. mar 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam pinky ze tie bolesti ustupia,uz by bolo nacase...verim ti ze to nie je moc prijemne ked aj tolko tyzdnov po laparke a mas bolesti..ja neviem co ti uz poradit,uvidis co povie doki na uzv...
4. mar 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
csilka ja uz som asi hypochonder :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:fearful: :fearful: :fearful: preco
4. mar 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ked ma to furt boli...vedu z by nemalo, nie? :frowning2: :pensive:
4. mar 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby caute, mozem sa k Vam pridat v novej teme???? :slight_smile: Mam endo yz dlho, a snazime sa o babatko. este pred tym sa vsak idem vydavat a dnes ma v praci sef pochvalil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. mar 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ze by uz nemalo pink.... :slight_smile: uz by si sa mala citit bezbolestne
4. mar 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue :grinning: ty si provokater :grinning: :grinning: :grinning: no s cim Ta sef pochvalil, pochlub sa nam :wink:
4. mar 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue no teda ty si sikulka :slight_smile: tolko veci stihas naraz :slight_smile: :wink: tak sa pochval...
4. mar 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No sef mi bol na kontrole, ani som o tom nevedela a ked som sa vratila do kancelarie si ma zavolal "na koberec" a ja v strese ze co sa stalo :confused: A on ze je spokojny, ze je vidiet ze robim :dizzy_face:
Ako sa mate vy??? Pink ako v praci?????? :wink:
4. mar 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pink daj si fotku :frowning2: Pjosiiiiim :pensive:
4. mar 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok