Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
26. máj 2008

drobec - no klobuk dolu, ja by som si na to asi netrufla... drzim palce, nech to vyjde 😉
alex - to ma mrzi, ze teplota klesla ☹ tie grafy vedia riadne zavadzat 😠 tiez som mala taky graf aj s "implantacnym poklesom", ktory nakoniec ale vobec nebol implantacny... 😖 dokaze to pekne rozladit... 😔

inak myslite, ze vysledky hormonalneho profilu nemoze ovplyvnit moja terajsia choroba? mam ist na krv v stredu rano... dovtedy uz na tom budem hadam lepsie... dufam, ze ani nejake paraleny nemaju vplyv na hormony... 😅

alexa27
26. máj 2008

weja, ja by som pre istotu zavolala doktorke a spytala sa na to, ci to moze mat nejaky vplyv, aby si tam zbytocne nechodila. ale myslim si, ze skor asi nie.

a s tym grafom, no hej, su obcas dost zavadzajuce, ale myslela som si, ze nic, takze nie som nejak prekvapena.

weja
autor
26. máj 2008

mali sme poradu... bleee... 😝
no skusim este daco vygooglit ohladom toho, alebo sa spytam nejakych snaziliek... ale tiez si myslim, ze to s hormonmi nebude mat vela spolocneho... kazdopadne do stredy musim byt fit, lebo mi kazala prist presne 13.DC a nechcem presvihnut zasa dalsi mesiac... 😖

drobec123
26. máj 2008

ja si tiez myslim ze by to nemalo mat vplyv na hormony ale urcite by som sa na to spytala popr. upozornila lekarku. ja som mala tiez meeting a o chvilu pokracujem mimo firmu, mam dve stretnutia .... bleeee den opat ☹ ale nejako to vydrzim !!!

weja
autor
27. máj 2008

dobre raaaanko 🙂
no dufam, ze dnes si najdete viac casu zavitat sem... 🙂 ja tu dnes nemem sefa a robotu mam viac-menej porobenu, takze ma caka dnes celkom v pohode den... 🙂
a zajtra do roboty asi nepridem... rano pojdem na krv a citala som na nete, ze by sa hormonalny profil mal robit najskor 2-3 hodiny po prebudeni... vraj v kratsej dobe su tie hormony rozhadzane... takze sa nebudem rano plasit... a skocim potom aj na alergo, nech to uz mam jednou ranou... a poobede som mala v plane, ze sa domka doliecim, ale uz sa dnes citim ovela lepsie, tak chorobu som uz asi zazehnala na ustup... 🙂

drobec123
27. máj 2008

dobre ranko, no ja teda stale neviem kde mi hlava stoji, od piatej som hore a len si zapisujem co vsetko musim stihnut, takze weji tvoj pocit ze mas vsetko viac menej porobene si uzivaj je to na nezaplatenie !!!!! dnes idem cez obednu prestavku ku kdernicke tak aspon nieco prijemne ma caka 🙂

alexa27
27. máj 2008

dobre ranko 🙂
weja, som rada, ze sa citis lepsie 🙂
drobec, ides tej nasej? ci nejakej druhej? lebo aj ja idem vo stvrtok 🙂 , sa uz neviem dockat, nutne potrebujem nieco s tymi vlasmi spravit.

weja
autor
27. máj 2008

drobec - fiiha, ty to mas ozaj perne... 🤐
inak ja som bola u mojej kadernicky asi pred mesiacom, nevidela som ju asi od januara a ked sa ku mne otocila, skoro som odpadla - mala brusko ako svet 🙂 babo cakaju v septembri, ale bolo to rozhodne prekvapko 😅 tak si budem musiet hladat novu kadernicku 😖

drobec123
27. máj 2008

alex idem k tej nasej 🙂 teda tvojej 🙂 aj ja sa uz tesim ze mi s vlasmi nieco spavi, najma ked v stvrtok odchadzam do MC a musim reprezentovat 🙂
zajtra cez obed mam este manikuru, no aspon ze cez obedne prestavky nieco stihnem, inac by som vyzerala ako spata 🙂

weja
autor
27. máj 2008

drobec - tak ty budes za hviezdu 😉 na ako dlho tam vlastne ides? aj cez vikend, ci to uz budes naspat?

drobec123
27. máj 2008

🙂 v nedelu vecer sa vraciam, takze cely vikend zabity a v pondelok do prace. bude to veeeelmi narocne, na druhej strane krasne a mozem byt rada ze mam moznost nieco take zazit. ale aj tak sa uz tesim ked budem naspat 🙂

weja
autor
27. máj 2008

to ti verim, tiez by som to tak brala, ze nove zazitky su sice krasne a nezabudnutelne, ale clovek je rad, ked uz bude zase doma 🙂 no snad si oddychnes ten dalsi vikend... 😉 a s mangelom si budete vzacnejsi, ked sa zvitate po 4 dnoch 😉

drobec123
27. máj 2008

no bodaj by si mala pravdu, ale momentalne sme obidvaja tak rozcestovani ze sa viac miname, aj teraz moj drahy je dnes na sluzobke, zajtra vecer sa na chvilu stretneme a v stvrtok odchadzam ja, takze najblizsie sa uvidime v nedelu. a potom dlasie dva tyzden je tak 2-3 dni na sluzobke on, je to teraz taka zvlastna situacia, ale tesime sa na 18teho ked ideme na dovolenku a nebudeme konecne riesit business niekoho ineho ale nas vlastny 🙂 vy uz planujete vasu dovolenku ?

weja
autor
27. máj 2008

joj, to mate fakt na figu 😒 ale uz len 3 tyzdne a mate cas uz iba jeden pre druheho a cistu hlavu 😎
nasu dovolenku az tak intenzivne zatial neriesime, sem-tam uz pozerame ponuky, ale to ma este cas... joj, ale uz sa neviem dockat 😵

drobec123
27. máj 2008

presne tak, mame velku motivaciu ze to vydrzime a bude dobre 🙂

jablonka
27. máj 2008

ahojte 🙂
odvcera som v robote, tak sa konecne ozyvam...uz som v starych kolajach 😉
vidim ze drobec sa chysta do MC - musi tam byt uzasne, tesim sa ze si trosku uzijes a potom o par dni zasa dovolenkaaaa 🙂
aj ja uz pokukujem jednym ockom - hlavne sa zorientovat v ponuke a v cenach...este mame dost casu, a moozno sa dovtedy nieco zmeni - ja to tak mavam, ze planujem, planujem a nakoniec to je uplne inak...bola som takmer presvedcena, ze budem promovat s bruskom ☹
zacinam sa obzerat po nejakej inej robote, len tak zvolna...a ani neviem presne co by to malo byt...kazdopadne nieco s komunikaciou...a toho vela nie je 😖
inak ako ste na tom s grafikmi? stratila som prehlad 😕 ...ja som dnes 26 DC a cakam ci bude do dvoch dni ovulka ako minuly mesiac, ak nie tak uz asi nedorazi ☹
a to stretnutie kedy ma byt? ak v pondelok 9.6. tak u mna moze byt, ale najskor o takej siestej - co Vam asi tiez vyhovuje 😉

weja
autor
27. máj 2008

ahoj jablonka 🙂
verim, ze si si oddychla a teraz s cistou hlavou sa mozes pustit do novych veci 🙂
s robotou je to na figu, to poznam... 😖 tiez netusim, ci niekedy budem robit v tom odbore, co som vystudovala... na teraz uz menit nic nechystam, ale po materskej to aspon skusim... 🙂
kedy by ste chceli ist na dovolenku? v lete ci az niekedy v septembri?
inak, spominam si, ze takto pred rokom vychadzala dovolenka mne, jablonke a bobess skoro v rovnakom termine 😵 to sme si este robili srandu, ze je to dobre znamenie, ze aj tehulkovat budeme hadam spolu 🙂 a teraz uz riesime dalsie dovolenky... ten cas letiiiiiiii.........

jablonka
27. máj 2008

no, pred rokom sme isli na konci jula do polovoce augusta, tezar v tom termine ide Di s mojimi rodicmi do Turecka, takze my pojdeme az koncom augusta - prva polovica septembra...chcela by som ist na dva tyzdne, minimalne 11 dni - Egypt, Turecko, Grecko...
weji - preco uz nemas v pase "snazilka" ? 😕

weja
autor
27. máj 2008

jablonka - ja som to tam po MA ani nikdy nemala... ani neviem preco... asi som tam chcela zadat rovno tt... ale idem to zmenit, mozno mi to prinesie viac stastia... 🙂
aj my sme boli v Tunise posledny julovy tyzden a prvy augustovy... 🙂 aj tohto roku to tak planujeme, no uvidime, ako sa to vyvrbi a co najdeme...

drobec - no ako bolo u kadernicky...??? daj vediet, ci z teba spravila riadnu kocku... 😉

weja
autor
27. máj 2008

uz to tam maaaam... 😵

drobec123
27. máj 2008

zase mi to nezobralo prispevok !!!

jablonka
27. máj 2008

tak drobec ako u kadernicky? 😕

drobec123
27. máj 2008

som uz pisala ale MK mi to nezobral !!!! som veeeelmi spokojna a kadernicka sa tesi uz na Alex na zajtra 🙂

alexa27
27. máj 2008

dievcata, prepacte, sa hlasim az teraz, ale bola som dnes na koniec dost rozbehana aj ked som si myslela, ze ma caka relativne volny den.
drobec 🙂 , aj ja uz sa na nu tesim 😀 , tak som rada, ze si spokojna. ale ja tam idem az vo stvrtok, teda aspon to tak mam poznacene. Katka vravela, ze zajtra? 😕
jablonka vitaj 🙂 ako si zvykas na cas bez ucenia? 🙂 a ano, to stretko mame predbezne dohodnute na 9.6., tak super, ze ti to vyhovuje a ten cas po 18.00 je uplne perfektny 😉 .
tak ahojte, vidime sa zajtra. ja tu potom stvrtok a piatok nie som, mam skolenie mimo budovy.
pekny vecer vsetkym.

drobec123
28. máj 2008

dobre ranko ...... chcem osobne privitat bobess aj ked o par minut odchadzam a pridem az poobede. davajte tu na seba pozor !!! papa

bobess
28. máj 2008

dobré ránko ... ďakujem za privítanie ... nestihla som Vás prečítať ale keď máte niečo nové tak mi to stručne zhrňte (nech zase nie som mimo obraz) ... dnes toho mám dosť ale poobede sem kuknem ... pekný deň ...

jablonka
28. máj 2008

kde ste vsetkyyy? 😕
v poslednej dobe to tu nejako flakame...mala by to tu nejaka cerstva tehulka rozprudit 😉

alexa27
28. máj 2008

ahojte 😉
ja som tu, ale idem za chvilku na obedik. potom sa ozvem 🙂 .
jablonka a to mas pravdu, ze by sme tu potrebovali sviezi vanok, nuz tak dievcata snazte sa 😀 . ja to vzdavam, snad niekedy cez dovcu to bude realnejsie, ak na nejaku pojdeme, kedze stale neviem ako na tom budeme s casom. a ked sa nepodari v lete tak dam asi vypoved a budem iba sexovat 😀 lebo inak to nevidim 😀 😀 .

weja
autor
28. máj 2008

ahojtee 🙂
no vidim, ze vela ste toho nenakecali... 😒 naozaj asi moc pracujeme, mali by sme namiesto toho viac sexovat... 😀

ja som bola rano na krvi, vysledky vraj budu niekedy buduci tyzden... no som zvedava... potom som chcela ist na alergo, lebo uz asi tyzden mam upchate dutiny z alergie - zas kvitne daka svinucha 😠 Najskor som zistila, ze alergo ambulancia sa prestahovala... 😖 Ale nastastie nie daleko, tak som tam zasla a mila sestricka mi oznamila, ze som presvihla datum kontroly a teda podla noveho zakona potrebujem zasa odporucaci listok od obvodnej dr. 😠 😠 😠 Tak som sla zasa k obvodnej po listok, cakala som nan asi hodinu a ked som sa vratila na alergo, tak mi oznamili, ze dnes ma uz nevezmu, lebo maju toho straaaaasne vela... 😠 😠 😠 😠 😠 Normalne ma vytocili!!! 😠
Ale do roboty som uz nesla, potrebovala som si este vselico povybavovat a doma ma caka kooopa pradla na pranie a dalsia na zehlenie, tak idem s tym daco robit...

tak sa majte, poobede este nazriem, ak tu niekto bude... 😉

jablonka
28. máj 2008

weji - to je des s tymi lekarmi, poznam to, manzelik ide na buduci tyzden rano o piatej do rady pre casenku aby sme sa dostali s Di k imunologicke 😠
ale aspon si uz doma porobis, ja budem dnes po robote makat v domacnosti - aj ked neviem co skor, potrebovala by som pobehat nejake obchody - saty pre seba a Di potrebuje sandalky - vcera sme boli v dvoch obch. centrach, zabili kopu casu, prisli sme domov o pol deviatej - a nic sme nekupili...V Humanicu uplne vyrabovane a u Batu sa nam sandalky jedny pacili - len take tenke tri remienky - 900 Sk - ale budiz, aj by som jej ich kupila, ale č.29 jej boli aku-akurat, č.30 nemali - a ako som zistila, ani nevyrabaju - potom az od č. 31...tak mame smolu! 😠 ...to znamena zasa chodit po obchodoch, uz ani neviem kam ist, a ani nemam cas, najlepsie by bolo dostat sa do PK, len neviem kedy! 😠