Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

alexa27
11. jún 2008

boze, drobec, strasne 😔 . jablonka, ty si ho poznala tiez? 😕 😔

alexa27
11. jún 2008

wejiiiiiiiiiiii 😵 😵 , budeme na teba moc mysliet a zajtra budu ciarky urcite silnejsie. neboj, nepreskocilo ti 😀 , ciarky tamu urcite budu a ty si nasa dalsia tehulka 😵 . ano, konecne to tu vsetko pojde ako ma, nasa tema sa splodnieva, huraaaa 😵

maja.ka
11. jún 2008

ahojte 🙂
takze weji, verim ze tam ta druha / zajtra uz bude ovela jasnejsia a pojde to tu jedna radost, vsetky budu tehulky 😉 silno drzim palce, aby to tak bolo
co sa tyka tej nehody je to strasne, v nedelu nadranom bola aj nedaleko nas jedna nehoda pri ktorej zomreli dvaja maladi ludia, ktori sa mali v sobotu brat 😢 strasne, nemam slov 🤐

jablonka
11. jún 2008

wejiiiii - juchuchuuuuu 🙂 ....dufam ze zajtra budes zasa testovat....ja sa tak straaasne tesim 🙂 😵 🙂
drobec - nepoznala, ale vcera som bola rano na notarskom urade a tam o tom hovorili pracovnicky, ze v ten den - v pondelok - tam poobede bol, a ze bol extremne stastny, velmi vesely, ze sa ho pytali, co sa stalo, ci sa ide zenit alebo co...a on ze nic sa nedeje, ale ze ma nove auto - Audi TT, a ze si splnil sen a ze sa velmi tesi a ze ide do Permonu na nejaky kongres advokatov...no a o dve hodiny sa na tom aute zabil ☹ ...hrozne ☹

weja
autor
11. jún 2008

drobec ☹ to je fakt hrozne, co sa na tych cestach deje... 😔
alex, majaka - dakujem 😵 nechcem tomu este prilis verit, zda sa mi to nejake neuveritelne 😅 stale sa obavam, ze sa to tam objavilo nejako omylom alebo cosi len presvita... zajtra budem mudrejsia... 😉

jablonka
11. jún 2008

ahoj maja.ka...no tusim sa nam to tu konecne roztehulkuje 😵
weji - a za kolko asi sa tam ukazala slabucka druha ciarka? 😵 ...boze, ja sa nedockam asi zajtrajska, ako som netrpezliva ci tam bude ciarka opat 🙂

weja
autor
11. jún 2008

jablonka - no uz budem musiet testnut aj zajtra, ved by som v robote ani neobsedela 😅 ale vysledok je este vo hviezdach... ale dakujem za podporu 😉

s tou autonehodou je to fakt velmi smutne 😔 zivot sa ozaj dokaze otocit o 180 stupnov v priebehu sekundy... 😢

alexa27
11. jún 2008

no dobre weji, tak este sme ochotne pockat do zajtra 😅 , ale podla mna to je uz jasne 😵 😵

maja.ka
11. jún 2008

weji ja si tiez myslim, ze ked tam uz je ten slabulinky tienik, tak uz nezmyzne ale zajtra bude este viec viditelny 😉
jablonka a ty sa kedy chystat testovat, dufam ze teraz nasledujes ty a potom my vsetky ostatne 😀
ja sa tak tesim 😀 🙂 😀

jablonka
11. jún 2008

weji - a je to priblizne taka slabucka ciarka ako bola ta po prvy krat v auguste? 😕 ...ved aj vtedy si mala taku veeelmi slabucku pri prvom testovani 🙂

alexa27
11. jún 2008

weji a ukazala sa ti hned alebo po akej dobe?

jablonka
11. jún 2008

no ja si myslim ze mi zatial iba meska...uvidim co bude teplota robit zajtra a v piatok a ked sa bude drzat mozno v piatok rano testnem...ale weji - vies ze by sme mali teoreticky uplne rovnaky termin? 😀 + dalsie februarove bubatenko? 😀

weja
autor
11. jún 2008

joooj, ste zlateee... 😵
kedy sa objavila? - ja uz ani neviem... test som ocikala a nechala som ho v kupelni a isla som sa namalovat... 😀 pozrela som ho po tych 5 minutach, ako pisu a este nebol uplne suchy, tak som ho nejako neskumala... uz sa mi totiz stalo minule, ze ako schol, tak tam boli nejake smuhy a mne sa uz rozbuchalo srdce... ale ked vyschol, nic tam nebolo... 😒
no ale tento som potom pozrela asi po 10 minutach a isli mi oci vypadnut, co som tak cumela, ci to tam naozaj vidim, alebo sa mi sniva... 😅 ale uverim az zajtra...

jablonka - no prave, bolo by to uzasneee 😵 moc moc drzim palce, nech to vyjde, bol by v tom cert, aby sme to konecne neprelomili... 😵
a zvysok bude nasledovat buduci mesiac... 😵

alexa27
11. jún 2008

jablonka, ved uvidis, ale podla mna to ani u teba nie je na zahodenie, no neviem neviem, mam taky pocit, ze coskoro premenujeme temu na "tehulky zo snaziliek -stara partia" 😵

jablonka
11. jún 2008

ozaj weji, a brusko zatial nebooli? ...vies - ako prvy krat, ked pobolievalo brusko...alebo nejake ine priznaky? 😕

weja
autor
11. jún 2008

jablonka - tentokrat ma viac boleli asi krize 😅 ale v pondelok mi bolo hroooozne zle 😝 mala som taky pocit, akoby som mala nafuknute brucho a strasne ma bolelo cele podbrusko... 😖 ale to bol jeden den a dost, teraz mi je uz znova fajn... 🙂 ale uz druhy den po obede ma palila zaha... 😝 co som sa divila, lebo to nemavam...

holkyyyyy.... ale ja este neviem, ci som tehu a vy tu zo mna vytiahnete vsetko 😀 mozno bude zajtra cisty test a trapas na n-tu... 😖

maja.ka
11. jún 2008

weji urcite tam bude ta druha ciarocka, prazdy test neprichadza v uvahu 😉

alexa27
11. jún 2008

weji, presne ako pise majka, ziadne praznde testy, jasne???!!! 😉

bubatenko
11. jún 2008

ahojte dievčatá,
sa ospravedlnujem za nízku frekvenciu príspevkov, ale mám toho strašne veľa po skoro mesiaci dovolenky. Weji taaaaaaaaaaaaaakto silno držím palčoky , abz som v tých februárovkách nebola sama..... zajtra ráno určite prídem hodiť očkom..... majte sa krásne dievčatá moje... musím späť medzi papiere..... papa

drobec123
11. jún 2008

weji, drzim silno palceky nech sa to zajtra len potvrdi a mas o krasny vikend postarane .....
co sa tyka tej autonehody, to bude asi niekto iny, pretoze toto sa stalo v sobotu. ale to je jedno. idem ja nieco porobit uz zacinam mat vycitky .....

jablonka
11. jún 2008

drobec - no mozno to je niekto iny...
bubatenko - setri sa!

weja
autor
11. jún 2008

vy kde ste vsetky zmizli...??? 😕
alex sem uz nemoze ☹ ale snad si nas precita vecer...

ozaj, smejko caka chlapceka... 😵 nech su len zdravi...

jablonka
11. jún 2008

ja som tu 🙂
jeej, smejko gratulujem ku chlapcekovi 😵 ...a v dobrom zavidim, ale snad aj ja sa dockam...
dnes idem ku kadernicke, strasne sa mi nechce, som unavena a strasne by sa mi chcelo byt doma, ale uz musim - mam to na hlave strasne 😎 ...a zajtra budem pekna 🙂

weja
autor
11. jún 2008

jablonka - mysli na to, aka budes zajtra pekna 🙂 ja chodim ku kadernicke straasne rada... milujem, ked mi niekto upravuje vlasy, to sa mi normalne az oci zatvaraju... 😵

drobec123
11. jún 2008

ja som na chvilku tu, ale velmi sa tu nemozem vykecavat kedze mam uz len par dni do dovolenky ..... a pracu nikto za mna nespravi ! a gratulujem smejkovi k chlapcekovi !!!

weja
autor
12. jún 2008

dobre raaaanko 😵
tak dnes je to jasne 😵 http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d
dnes rano boli na teste uz uplne jasne vidietelne obe ciarky, takze to asi naozaj bude pravda... 😀 strasne sa TESIIIIIIIIIIIMMMMMMM.... 😵 😵 😵 aj ked viem, ze toto je len zaciatok toho vsetkeho a budeme musiet toho spolu este vela zvladnut, momentalne mi nic nemoze narusit tento pocit euforie... 😵
dufam, ze vsetko bude v poriadku a tentokrat to dotiahneme do vitazneho konca... 🙂

tak mile dievcata... ste na rade... 😉

bubatenko
12. jún 2008

weji táááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááák veľmi sa s teba teššííííííííííííím. Moc držím palčoky, nech je všetko v poriadku a vo februári budeš mať vedľa seba ten najkrajší uzlíček na svete 😀
Inač aj mne sa ustálila teplota na 37,2 - meriam dodnes, abz som mala istotu, že je všetko ok.... lebo toto čakanie a nič necítenie je hroznéééééééé 😉

bobess
12. jún 2008

dobré ránko....
tak to som si dnes nemohla nechať ujsť ... wejka gratujlujem - dúfam že bude všetko ok... no to sú perfektné správy v tomto júni !!!! - ozaj aké mesiačatá vám to vychádzajú?február marec? pýtam sa oboch tehuliek ...

bubatenko
12. jún 2008

bobess.... mne zatiaľ úplny začiatok februára........vodnárik...... tak nech mu to vydrží a pekne si pláva 9 mesiacov 😀

maja.ka
12. jún 2008

dobre ranko 🙂
weji blahozelam k 2//, velmi sa tesiiiiiiiiiim a pevne verim, ze teraz to bude vsetko v poriadku a dotiahnes to bez problemov do uplneho konca, samozrejme aj bubatenko 😅
jooj to je taka super sprava hned narano 🙂