Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
8. jan 2008

drobec - jeej, aj moj manzel je vodnar... 😵 no vidis a predsa nie je rad sam... ale u neho funguje ta potreba slobody skor v tom, ze by urcite tazko niesol, keby som mu napr. zakazovala alebo obmedzovala to, co ma rad - hokej alebo kamaratov alebo sem-tam pivko... ale samotu z duse neznasa... 😀
mne to napriklad nevadi, ked som sama, pokial aj nemam co robit, tak citam knihy, na ktore inak nemam cas... 🙂

drobec123
8. jan 2008

no prave, najprv by som sla skusit vesticu a neskor mozno aj numerologicku. ale ako weji pises, clovek ma take zmiesane pocity pritom ked ma pocuvat sam o sebe nieco ....

bobess
8. jan 2008

dnes ste sa rozpísali.
ja tiež verím viac číslam, ale bála by som sa ísť k veštici alebo niečo podobné. strašne nerada by som vedela niečo zlé a na druhej strane ak by povedala že mimi bude napr. v júni tak dovtedy by som bola totálne pasívna voči všetkému a tak by som mohla zvrátiť osud. takže radšej počkám, ale moc ma to zaujíma.
jééé alex gratulujem, super tešíme s Tebou, už môžeš vyberať mená a kočík. Zachvíľu sa pridáme aj ostatné. tiež to vidím ako jablonka dlho dlho nič a potom šupky hopky všetky.
môj mnažel je síce strelec ale posledný deň takže to má k vodnárom asi blízko, lebo ten tiež nemôže byť nikde sám. ešte aj keď sa kúpe tak mu musím robiť spoločnosť ... 😀 😀 😀

drobec123
8. jan 2008

weji, presne ako pises, nesmie nam niekto obmedzovat slobodu, neznamena to ze chceme byt samy, to urcite nie, praveze vodnari su velmi spolocenski ludia. ja inac tiez nemam problem byt aj sama, aj teraz som tri dni a nejako si z toho tazku hlavu nerobim. to moj drahy mi vyvolava a roaminguje a je mu smutno, co je zase rozdiel ked som sama doma, alebo byt sama v cudzom prostredi, to nevyhladavam ani ja velmi.

weja
autor
8. jan 2008

co sa tyka deti, mne vestica povedala, ze budem mat deti, nepovedala mi kedy (vraj sa to nesmie, aby to napr. clovek nezacal brat prilis vazne alebo ako pise bobess, nestal sa pasivnym do tej doby...), ale hlavne je, ze ich mat budem - vraj viac ako jedno a budu ok... 🙂 viac mi nepovedala, ale toto mi uuuplne staci... 😵 nieze by ma to nezaujimalo, ale keby sme vsetko vedeli, zivot by prestal byt taky pestry a napinavy... 😉

inak, ja som musela minule robit spolocnost manzelovi pri pozerani telky, lebo sa chudatko bal 😀 pozeral nejaky psycho film a tak ho to zobralo, ze ma prisiel zobudit, lebo nechcel byt sam... 😀 😀 tak som zobrala deku, prestahovala som sa do obyvacky a spala som dalej... ale jemu stacilo, ze som tam aspon bola... 😀
je to trosku od veci, ale teraz som si na to spomenula... 😅

drobec123
8. jan 2008

bobess, no vidim ze mame vsetky rovnakych pritulnych manzelo, su fakt zlati 🙂
a aj ja sa preto bojim ist k vestici aj k numerologicke, aby mi nieco podobne nepovedala. teraz zijem kazdy mesiac s tym ze sa to podari. a baby verim vam ze mate pravdu, ze sa nam to potom podari odrazu vsetkym naraz, to by bolo neuveritelne ze ? 😝
a po strelcovi ide este kozorozec, co je teda moj manzel, takze bobess asi preto su si ti nasi manzelia aj podobni 🙂

bobess
8. jan 2008

drobec-aj ja žijem s tým že sa to každý mesiac podarí, v podstate je to týždeň M taký nanič týždeň - pesimistický, potom ide prípravný, potom 3. týždeň - veľmi optimistický a 4. týždeň u mňa ak bolia prsia tak už trochu znepokojivý, a dokolečka dokola. minule som už rozmýšlala že ani tomu neuverím keď M jedného dňa nepríde. bože to bude radosti - neviem si to predstaviť. a viete ako sa medzi nami zmení téma rozhovoru - už sa strašne teším. dnes sme videli jedného pána ako tlačí kočík s mimi, a manžel mi hovorí - "už aby som aj ja takto bol na materskej" - bolo to milé ...

alexa27
8. jan 2008

jeeej bobess, tak to je fakt mile, si ma dojala 🙂
ja uz nakukam pomaly do septembroviek 😉 , ale moc to tam nefici, tak neviem, tusim tento mesiac nebol nejak plodny 🤐
inak prave som rozmyslala, ze kedy si tu zalozit nejaky album. vy mate aky nazor? ja by som chcela az po tretom mesiaci, ale obavam sa, ze neodolam a zalozim hned ako budem mat potvrdene tehu 😕 😅

drobec123
8. jan 2008

presne ako pises ..... a ako to teraz vyzera u teba tento mesiac ? kedy by si mala dostat mrchu ?

alexa27
8. jan 2008

az 20.1. takze si este pockam, ale do plodnych dni sme sa +- trafili, len ja to ani neviem presne, lebo nic nemeram ani nesledujem, tak sa nechame prekvapit 😉
ty mas teraz najblizsie ake terminy?

drobec123
8. jan 2008

az na to, ze jedina ako ja citim ze pride mrcha je ze mam nenormalnu chut na cokoladu ....
alex, ja si zalozim album ked budem mat // ciarky. a ci budem davat nejake foto tam potom to sa uvidi.

bobess
8. jan 2008

alexa-ak uvidím 2// tak asi tiež neodolám, a hlavne teda neodolám úprave izby - na to sa teším najviac, tapetky, obrázky, nábytoček .... na vianoce sme si už kúpili nový mini foťák takže sa asi nezdržím a album bude šup hop plný ... budeme si porovnávať 😀 😀 😀
horšie to bude že to nevydržím niekomu do 3. mesiaca nepovedať - to bude o život 😝

alexa27
8. jan 2008

baby tak mne uz asi uplne sibe, ja som si myslela, ze to odpovedas mne drobec a navyse, ze si bobess 😀 😀 no chapete? idem ja uz radsej domov 😀
papa a krasny vecer vsetkym.

alexa27
8. jan 2008

bobess, este som si stihla precitat aj teba. hej hej, aj ja sa tesim na to ako si budeme porovnavat albumy a co uz pre dietky mame a tak 😵 .
ale uz fakt padam, idem navstivit kamosku, ktora ma 4-rocnu dcerku, sa tesim na nu, je to take moje slniecko 😵

drobec123
8. jan 2008

som presvedcena ze ani ja to nevydrzim nehovorit to do 3. mesiaca ..... takze kto prvy foti ? 😀

bobess
8. jan 2008

no alex. okolo 20. alebo bubatenko? alebo jablonka?
drobec a ty kedy? tiež tak nejak 20 - 25, potom weja a ja.

bubatenko
8. jan 2008

ahojte tu zatúlané kačiatko sa ozýva.... ☹ Mne je tak smutno cez den ked vas tak čítam... ufam,že ich to v práci prestane baviť po chvíli ako naposledy 😠
No ja určite nevydržím do konca tretieho mesiaca.... najprv moj mangelík , potom vy určite, maminky a tatinkovia... a to bude stačiť na začiatok... ja sa poznám, ja ked sa z niečoho teším... tak aj ked to nechcem povedať, tak ja prezradím správaním...
Takže zatiaľ ten štvrtok u mňa platí... ako vzdy Aupark, alebo meníme miesto?
Tak zajtra sa opäť ozvem... mojím večerným štekom 😀
Prajem Vám pekný večer ešte, krajšie ráno a ešte krajší deŇ 😀

weja
autor
9. jan 2008

dobre ranko, dnes som prva... 🙂
alex - neboj, u septembroviek sa to este rozbehne... niektore holky mozno az koncom januara zistia, ze su tehu a budu septembrovky (ako mozno aj ty 😀 ), takze este tam bude ludi ako maku... 😉
co sa tyka toho kedy povedat/nepovedat o tehu ostatnym... tak my sme si uz s manzelom povedali, ze nic nebudeme tajit - pred tym sme stale opakovali, ze to nechceme prilis rozsirovat do konca 3.mesiaca, lebo co ak sa nieco stane... a to "co ak" sa naozaj prihodilo 😔 nechcem tym povedat, ze sme si to privolali, ale uz by som to skratka teraz urobila inak... uz ani s vytvorenim albumu by som necakala tak dlho...
bobess - ja ne/cakam ms az niekedy okolo 7.februara 😖 takze ja budem fotit asi posledna 😅 😉

maja.ka
9. jan 2008

dobre ranko 🙂
takze vy sa uz kazda jedna chystate na to tehulkovanie? to je super, velmi vam vsetkym drzim palce, aby ste boli cim skor a vytvorili si super albumiky 😅
weji s tym tajenim mas uplne pravdu, my sme to tiez nechceli velmi hovorit, ze co ked sa nieco stane a aj tak sa stalo, ked budem zase tehu, tak to budu vediet hned lebo chcem ist na PN od zaciatku
inac ako sa mate? 😉

drobec123
9. jan 2008

dobre ranko, no ja necakam okolo 20teho, ale prave studujem moju tabulku s teplotami a ovu bola predsa len v nedelu ked sme boli na lyzovacke a nebolo tutu mutu ☹ takze asi zase nic tento mesiac. poviem mi prosim niekto ako sa da otehotniet ! 😀

weja
autor
9. jan 2008

majka - ahoj 🙂 ako sa mas ty? presne tak, nech sa to potom dozvedia vsetci, uz nic nebudem tajit... 🙂 najhorsie na tom vsetkom totiz bolo, ze o tom, ze som tehu vedelo len minimum ludi, ale ked som on prisla, dozvedeli sa to vsetci... ☹ 😔 to je ta ironia... 😖
drobec - ale spermijky prezivaju aj 2 dni, takze ak bolo tutu mutu v sobotu, tak to nevidim ako problem... 😉 este nic nie je stratene... 🙂

maja.ka
9. jan 2008

weji mne sa este pred vianocami sesternica pytala, ked sme sa stretli v meste ako sa mate a chytila ma za brucho ako sa ma mimco 😢 ona o nicom nevedela, bolo mi strasne 😢
my sme zacali novy rok velmi zle, zomrela mi babka, som z toho velmi smutna, lebo som s nou bola od malicka a teraz ked bola chora, tak som sa o nu dost starala s mamkou, ale na druhej strane som uz kludnejsia, ze moj anjelik uz nie je sam a babka mi da nan pozor 😔
verim, ze to bolo to najhorsie v tomto roku a teraz uz bude vsetko len dobre a budem coskoro tehu, ved sa vravi jeden zivot odide a druhy pride... 😅

drobec123
9. jan 2008

weji, ja viem, ale aj minuly mesiac sme presne takto dopadli a nic z toho nebolo, takze radsej sa pripravim na tu horsiu variantu.
inac ma uprimne baby prekvapujete, ze pravy vy by ste to povedali vsetkym. ale verim vam ze mate skusenost s tym preco to povedat a asi nad tym budem rozmyslat co je lepsie. a teraz nemate problem ze sa vas pytaju ci uz nie ste opat tehotne ?

maja.ka
9. jan 2008

mne sa to zatial este nikto nepytal ci nie som zase tehu, asi vedia, ze sa nesmie hned otehotniet ☹
drobec mozno vam to teraz vyjde, my sme tiez snazilkovali dva dni pred ovu, lebo manzel odchadzal prec a vyslo to 🙂 silno ti drzim palce 😅

drobec123
9. jan 2008

majka, krasne si to povedala. musis byt teraz silna aj ked viem ze je to velka bolest, aj mne takto zomrela moja babka a este dnes mi je hrozne ked viem ze tu uz nie je. je mi to luto.

weja
autor
9. jan 2008

majka - tak to ti verim, ze to musel byt hrozny pocit... 😔 ale za chvilu, ked budeme znova tehule, to uz snad nebude take bolestive... treba len verit...
tej babky mi je velmi luto ☹ ale snad ste si to nestastie odbili hned na zaciatku a cely rok uz budu len prijemne zazitky 🙂
drobec - ono je to mozno tazke pochopit, ale ta zla skusenost cloveka istym sposobom zmeni a skratka vela veci by som uz urobila inak... tesim sa na druhu sancu... 😵 ale kazdy si to musi ujasnit sam, kedy uzna za vhodne komu co povedat...
no mozno ked sa clovek pripravi podvedome na tu horsiu variantu, dopadne to lepsie ako si mysli... 😉 takze nikdy nevies, ci nebudes tohto roku prva tehula medzi nami 😉 (po alex 😀 )

drobec123
9. jan 2008

alex a ty kedy necakas ?

alexa27
9. jan 2008

ahojte dievcata 🙂
majka, to je mi luto, ale presne ako pise weja, treba verit, ze uz mas vsetko smutne a zle za sebou a teraz pridu uz len same skvele veci 🙂
inak neuverite ale vcera som si kupila rebecu a bol tam horoskop na januar a co tam mam? ze verte svojej intuiicii, niektorym z vas sa rozrastie rodinka o noveho clena 😵 . v manzelstve bude vladnut sulad a harmonia a laska 😵 . super, nie? 😀
weji, ty si snad zo mna robis srandu!? 😀 😀
drobec ty este nehadz flintu do zita, mam kamosku co vravela, ze urcite nemoze byt tehu lebo snazilkovali uplne mimo ovu a bum, jasne, ze zrovna vtedy otehotnela 😉

weja
autor
9. jan 2008

alex - vobec si nerobim srandu, praveze to myslim v dobrom... 🙂 ja ti to velmi prajem, silno drzim palce a velmi velmi dufam, ze kedze sa teraz stretlo tolko roznych faktorov, ktore nasvedcuju tomu, ze by si mohla byt tehu, tak ze tehu naozaj budes... 😵

drobec123
9. jan 2008

jasne, ze nadej zomiera posledna ... ale clovek sa snazi 5 dni predtym, jeden den povali a buuuum prave v ten den je ovu.... no ved nic sa nedeje ideme dalej. ved sme na tom vsetky rovnako.
alex a ty kedy tedy by si mala dostat ?