Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
20. nov 2007

no dalsia zla sprava ☹
maja.ka co s nami chodila do starych snaziliek a bola junovka prisla o babetko 😢

biba
20. nov 2007

☹ 😒 😢 Bozeeee to je strasne, baby . . .. . maja.ka vela sil

alexa27
20. nov 2007

to fakt? jeeeezis to mi je luto ☹ , ta stara tema bola snad prekliata 😔 . som rada, ze mame novu a dufam ,ze tu uz bude prudit len pozitivna energia.

weja
autor
20. nov 2007

booooozeeeeee, to mi je strasne luto 😢 😢 😢 To je ozaj priiiiserneeeee ☹
Musim jej napisat, ona to chudatko so mnou tiez tak prezivala... 😢 zivot je niekedy tak strasne nespravodlivy...

bubatenko
20. nov 2007

to je fakt sila...... ja fakt nechňapem..... je mi to veľmi ľúto.... wejka odkáž jej , že sme pri nej.... a je u nas vítaná... tu je veľa pozitívnej energie...... 😉

biba
20. nov 2007

Presne tak tu sa podporujeme a prezivame boliestky . . . .ale hlavne sa snazime pozitivne mysliet. . . . a mat stastne bruska (tak niak to hovoris weja, nie???)

weja
autor
20. nov 2007

biba ano, hovorim to tak, uplne spravne si ma citovala 🙂 a urcite na tom nieco je, negativne zmyslanie este nikomu ku stastiu nepomohlo...
no uz som jej napisala, ale isto ma teraz chuda ine starosti ☹ Jablonka, kde si to zistila, ze o babo prisla? Mne sa zda, ze som ju este vcera v nejakej teme videla, tak asi to muselo tiez prist nahle... ☹ Oooch, preco sa tieto veci musia vobec stavat??? ☹

jablonka
20. nov 2007

no v junovkach som to nasla...obcas tam nakuknem, lebo moja kamoska je junovka, a hoci si piseme aj mailom, som zvedava ako sa jej dari, a tak som tam aj dnes pozrela 😕 a ostalo mi veeelmi smutno 😢

alexa27
20. nov 2007

ahojte babulky, ste este niekto tu?
weji, majka sa ti ozvala?

bobess
20. nov 2007

ahojte - no začala som na 7 strane a celkom ste ma potešili vašimi doskusiami o meninách, menách a vianociach a zrazu ...8. strana ma moc zosmutnila. to snáď ani nie je možné. ☹ ☹ ☹
a ďakujem aj za gratulácie. už len zložím sľub a môžem si dať vyrobiť nové vizitky a pečiatku ... 😀

alexa27
20. nov 2007

bobess, to je super, apson nieco pozitivne dneska 🙂 . gratulujem este raz. tak na buduce ked budeme mat stretko sa uz dufam pridas, ked uz nebudes mat skusky 🙂

bobess
20. nov 2007

dúfam že áno. myslím že by to malo byť keď príde weja do BA. nie?
ináč som taký debko, dnes som už celý deň rozmýšľala či si ešte neurobiť jedny skúšky na ACCA. možno na rok s mimčom keď sa budem nudiť ... 😀
verím že od nového roku ma budú zamestnávať iné skutočnosti - výber kočíky, meno, farba izby a výzdoba a pod. bože už aby sme mali aspoň 20tt a v "štastných bruškách" zdravé mimčá. jéé to by sme mohli mať ako heslo .. happy bruško / zdravé miminuško.

biba
20. nov 2007

Bobess parada suhlasim s heslom happy brusko 😀 j adnes v praci taham ani neviem do kedy . . . ☹

weja
autor
21. nov 2007

dobre raaanko,
bobess, heslo je perfektne 😀 myslim, ze by sme si ho mali vsetky napisat na celo a drzat sa ho... 😀
Ty si nejaky nezmar, co sa tych skusok a studia tyka 😀 To sice schvalujem, ale ako si napisala, naplanuj si to radsej az na to obdobie, ked sa uz budes pri babatku nudit... Neviem sice, kedy to obdobie nastane, ale raz hadam ano... 😉
majka sa ozvala, je z toho uuuuplne hotova chudatko, co je pochopitelne, ja som tyzden po nemala naladu na nikoho a nic... ☹ Budem ju pozdravovat a snad nas niekedy pride pozriet, ked situacia trosku preboli...

No a co sa toho stretka tyka, ano, ten vikend 1.-2.12. plati, tesim sa uz na vas 😵 😵

bobess
21. nov 2007

dobré ránko, dnes to zase bude stíhačka a na rozdiel od drobca mám ja dnes nejaké brigádničky ...
ja si majku ani tak moc nepamätám, mne sa len zdá že ona už do snažiliek tehu prišla, ale aj tak je to hrozné, že sa to deje ľuďom kt. naozja mimi túžia mať.
ale musím vám porozprávať čo sa mi snívalo. okrem otrasných nočných môr, to bola jedna veslá správa a to že jablonka je tehu. neviem ako mi to zaplietlo do sna ale bolo to milé. dúfam teda že už je v 2tt 😀

weja
autor
21. nov 2007

bobess 🙂 no uvidime, aka je z teba vestica 😀 Jablonka, kedy sa chystas testovat? 😉

drobec123
21. nov 2007

dobre ranko, tak ako som slubila som vcera na obed odisla domov do postele, citim sa menej unaveno aj ked hrdlo ma boli stale a aj smrkam.... dnes chcem tiey odist domov po obede a budem robit z postele, vcera sa mi nechcelo 🙂 pozerala som Nabuchanu ...... joooj tak som na vas dievcata vsetky myslela, bolo to krasne sledovat tehotnu babu ...

biba
21. nov 2007

Dobre ranko 🙂
Bobess tak to som zvedava, ako tvoje sny predpovedaju buducnost 😀 😀
My dnes mame tazky den. Moji rodicia su na sude ohladom majetku a som z toho uplne nervozna. Dufam,z e to dobre dopadne . . zasluzia si pokoj. Teraz ked uz sme takmer vsetci surodenci prec z domu a mohli by si uzivat slobodu a pokoj sa musia natahovat . . je mi ich luto ☹

drobec123
21. nov 2007

bibi, no to je fakt blbe. a najma ked ani len nevies ako to moze dopadnut, kedze na slovensku je vsetko mozne ....

biba
21. nov 2007

No ved prave . . sud zacina o 9.00 tak si uz obhryzam nechty . . 🤐 a cakam len na telefonat

drobec123
21. nov 2007

bibi, radsej sa do niecoho pusti aby ti ten cas rychlejsie presiel ! aj tak to neovplyvnis a nezmenis !

weja
autor
21. nov 2007

drobec, tak si len poveget v tej postielke a spomen si potom aj na nas pracujucich ☹ 😉
biba, dufam, ze to dobre dopadne, neviem sice o co presne ide, ale kazdopadne drzim palce 😉

drobec123
21. nov 2007

weji, domov som prisla o 15.00 co pre mna znamenalo ze parada !!! takto skoro som nebola doma ani nepamatam. a fakt som sa z toho teisla a uzivala si to 🙂
ty do ktorej pracujes ?

biba
21. nov 2007

V skratke ide o pozemok, ktory nam chceli zobrat 😠 Ja viem, ze mi praca pomoze, ale aj tak . . dnes od rana som dako nekomunikativna ☹

jablonka
21. nov 2007

bobess 😕 😀 😵
a zyvknu sa ti plnit sny?...bola by som stastna 😵
dnes osm len 8 DC 😉
poobede idem pozriet svojich kandidatov, dufam ze od nedele podrastol ten najhorucejsi kandidat 😀 😎
no tej majky je mi luto, som nestastna z takychto veci ☹
drobec, skoro sa uzdrav a bibe drzim palce

bubatenko
21. nov 2007

jablonka.... tak pozdrav kandidáta, nech sa tento mesiac nefláka , lebo vánoční dáreček je vánoční dáreček..... jooooj to by bolo pekné..... 🙂
Drobec som rada, že si sa rozhodla trocha poľaviť... uvidíš, že ti to pomôže...... 😉
bobess... beriem za slovo.... tak na happy bruško/zdravé mininuško 😉
biba... horé hlavu... silný neprehrávajú..... ľahko sa to hovorí, ja viem... ale itak držím palčeky 😉

weja
autor
21. nov 2007

drobec, no my mame tu pracovnu dobu trosku inu ako bezne v BA - ja zacinam oficialne pracovat od 7,00, ale vacsinou som tu uz od 6,30 ked mam viac roboty 😖 Takze koncim vacsinou okolo 16,00... neviem si predstavit trcat kazdy den v robote az do vecera 😝 to vas obdivujem...
jablonka, jasne, pozdrav kandidata a odkaz mu, ze do neho vkladame velke nadeje, tak nech nas nesklame 😀
ozaj holky, kto sa snazilkuje najblizsie? 😕 jablonka ma este cas, alex spominala nasledujuci vikend, ak im vyda 😉 bubatenko tusim tiez nejak v tej dobe... a co drobec a bobess? 😕 informujte nas, nech sme v obraze 😉

bubatenko
21. nov 2007

wejka... takže bubatenko ma teraz asi ten správny čas, lebo mam také divné pocity a podla plánov by som mala mať tak v piatok , sobotu ovulku... takže by sme sa mali snažiť teraz nejak... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaale muža mam v robote a ked pricháza ráno o 1,00 z práce a ja som v štádiu po 6tich hodinách učenia tak na odstrel . Asi keď pôjdem z roboty si kupim redbull 😀

jablonka
21. nov 2007

weja - tak to by som nestihala pri malej tak skoro doklusat do roboty 😔 😨
nastastie mame pohyblivu prac. dobu, lebo malokedy stiham skor ako na 8.30 😎 🙄

drobec123
21. nov 2007

no ja uz mam urcite po ovulke, aj ked neviem presne kedy som ju mala. takze teraz cakam, ale nerobim si nejake nadeje tento mesiac, kedze draheho mam casto na sluzobke a myslim si ze sme asi ani nestihli ovu .... uvidime. ale vidim to celkom realne na negativny vysledok. inac som vam zabudla napisat ze mi prisli vcera tie testy 🙂 tak som jeden vyskusala, bola to celkom sranda 🙂