• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kočky zo snažiliek - "stará partia" :)

30. januára 2010 
ano, zatial vyzera super, ale uvedomujem si ze to este nic neznamena, dolezite bude ako sa teplota bude drzat ku koncu cyklu, a to si este pockam :unamused:
29. feb 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to vecne cakanie........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak sa mi dneska vobec nechce ist cvicit, to bude asi tym pocasim :rolling_eyes: , tesim sa len na teba :slight_smile:
29. feb 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka - no pekne si sa rozbehla, len tak dalej :wink:
ja som tiez dnes nejaka zaspata :rolling_eyes:
ja mam dnes poobede stetko s Mikulastankami z MK, tak sa tesim :slight_smile: Pridu aj dve tehulky, tak dufam, ze sa na nas nieco nalepi... ozaj, a dnes rano som nasla vo vani pavuka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam odmalicka arachnofobiu, ale tomuto som sa celkom potesila - dobre znamenie...? :confused: :wink: :grinning:
29. feb 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, no super :slight_smile: ....zeby? :dizzy_face:
29. feb 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zasa nechce ist do Trnavy :rolling_eyes: ...aj ja sa na teba Alex tesim :slight_smile:
pavuciky su dobre znamenia, sice je to trochu neprijemne mat to v byte, ale vraj prinasaju stastie a nemali by sa zabijat :wink:
29. feb 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, no tak weju mame dalsiu potencionalnu tehulku :slight_smile: .
tento mesiac to tusim roztocime, padne rekord :grinning:
29. feb 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete co znamena na FF v kalendari nad grafom ked su niektore dni cervene a niektore dni modre? :confused:
29. feb 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja by som uz tiez nejaky ten tehulkovsky "rekord" uvitala :grinning: no tak teraz si uz len pockame na vysledky... :slight_smile:

ozaj, kde je drobec? :confused: a bobess? :frowning2: nejako odtialto tie holky miznu... :confused:
29. feb 2008 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka - cervene su dni cez ms a zelene by mali byt pravdepodne plodne :slight_smile: modre tam asi ani nemam... :confused:
29. feb 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec ma toho asi stale vela, ale dufam ,ze sa coskoro ohlasi. a bobess, to myslela asi doslova s tou odmlkou :pensive: , ale snad sa tiez skoro ozve.

weja, tak ty mas dneska stretko? to je skvele, pochytaj nejake tehu bacily :dizzy_face: :dizzy_face:
29. feb 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano, mam stretko :dizzy_face: tesim sa... jasne, budem chytat cely cas tehu bacily a potom vam tu nejake naprskam... :grinning:
29. feb 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak na to spoliehame :grinning: :grinning:
29. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak zelene dni sióm nikdy v tom kalendari nemala, len cervene a modre a aj to tak divne vselijako preskakovano, ani podla ms, ani podla styku...fakt neviem :confused:
ale neva, len pre info som chcela.
29. feb 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jablonka :sweat_smile: ale aj ja som z FF este stale dost jelen... je to az tak prepracovane, ze niekedy neviem, co vsetko to tam vlastne znaci a zobrazuje a mam z toho salat :sweat_smile:
musim to asi poriadne nastudovat na tej ceskej stranke o merani BT... tam to bolo pekne vsetko rozpisane... :slight_smile:
29. feb 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute bab, som tu len na chvilinku, lebo mam este kopec veci, ktore suvisia s nasim velkym eventom. dopadlo to skvele, uz mame celkom vela publicity vonku (SME, HN, bleskovky.sk, .....) a este buduci tyzden co to bude. jooj ale som osedivela o 5 rokov kvoli nasmu prezidentovi, ale bol skveli a celkovo to pridalo na atmosfere podujatia ! dnes som dostala kyticu od nasich najvyssich ludi vo firme ako podakovanie, tak mam naozaj radost. len nech mi vydrzi aspon do konca pracovneho dna ! :slight_smile: cez vikend vas docitam co ste popismenkovali, dnes tu budem len tak nakukovat ...... je nejaka tehulka ? :wink:
29. feb 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobeeeeec...!!! no konecne si sa nasla :wink:
to som rada, ze akcoska dopadla dobre, hod potom nejaky link, kde o vas pisu, rada prestudujem, co ste to mali za paradu... :wink:
tehulka zatial ziadna, ale vidime to tento mesiac optimisticky :grinning: (ako vzdy, nie? ale pozitivne myslenie je dolezite... :wink: )
29. feb 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj drobeeec, mam radost ze si napisala a este vacsiu radost ze vsetko skvele dopadlo /ako inak?/ :slight_smile:
a je fajn, ze si tvoje kvality znova uvedomili aj ti najvyssi z firmy :slight_smile:
tu nie je nic zavratne nove, tehulka bohuzial zatial ziadna, ale mame vsetky velmi pekne grafy, tak to tento mesiac vyzera nadejne, ze by uz nejaka tehulka mohla byt :dizzy_face:
29. feb 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec gratulujem, podľa toho čo som čítala si fakt zaslúžiš pochvalu tu najväčšiu na svete :slight_smile: Si naša šikula....
Pekne sa cez víkend zrelaxuj a naber veľa síííl... taká mala provokatívna otázočka, stihla si po akcii čo si si tak predsavzala? :wink:
29. feb 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drobec - supeeer, si fakt sikulka :wink: precitala som si to - to bola ozaj riadne oficialna zalezitost... o to lepsi pocit musis mat, ze si to vsetko takto s prehladom zvladla... za to by si si zasluzila aj dve kytice :dizzy_face: uzi si cez vikend zasluzeny oddych a buduci tyzden sa uz na teba budeme tesit :wink:
29. feb 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dakujem veeelmi pekne. mam radost ze to takto dopadlo. po akcii som prisla o pol tretej domov a nechcela som draheho budit, ale nastastie sa sam prebudil a pytal sa vela otazok a ja som bola uplne plna dojmov takze som nemohla spat takze sme stihli ale len tak rychlo :slight_smile: rano som vcera vstavala o siestej kedze som musela pripravit vsetko okolo tlacovky, ktora tiez dopadla paradne. no tento rocnik sa fakt podaril (aj ked ja ako organizator by som teda dokazala napisat A4ku s vecami ktore boli inaksie ako mali byt :frowning2:
29. feb 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste??????
Ja som hotovson...mna to pocasie zabííja :rolling_eyes: ... poďme spinkať.... od -tééééé- raz :pensive:
29. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som este tu, ale tiez uz by som najradsej utekala domov... :rolling_eyes: vsetky kolegyne uz skoro odisli domov - je piatok a navyse koniec mesiaca, tak cerpaju nahradne volno... ja si este pockam hodinku a pol na draheho, nech ma konecne odtialto vyzdvihneeeeee.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zacina ma boliet hlava... :angry:
29. feb 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz tiez tu, som mala dllllhy miting a potom konecne obed, tak a teraz som prisla.
drobeeeeec, velmi sa tesim z tvojho uspechu a gratulujem :slight_smile: .
29. feb 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooo, uz tu nikto neniiiii? :pensive:
bubatenko, ty si fakt zaspala? :grinning:
29. feb 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, nezaspala, teda skoro nezaspala.... čo plánuješ na víkend?
29. feb 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic moc :unamused: , manzel pride dneska vecer ale ide v sobotu naspat na cely den do prace, tak ja budem asi klasicky upratovat, zehlit, prat, varit a mozno skocim do avionu a ikey a v nedelu pojde drahy rano na fudbal a ja mam dohodnutu na ten cas kamosku co sa ide vydavat, ze pride si pokukat svadobne fotky a nabrat inspiraciu.
poobede potom budeme s drahym uz len tak lenosit a uzivat si jeden druheho.

ty mas ake plany?
29. feb 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubatenkovská klasika - zajtra celý deň v škole, poobede veľké upratovanie a v nedeľu budem pracovať na diplomovke a tešiť sa na noc, ked príde mangelík z práce, aby som si ho aspon 10 min. užila.
Idem si urobiť asi radosť do mesta... už som si dlho nič nekúpila - ok babenky pekný víkendík Vám prajem a v pondelok sa vidíme.... papa :wink:
29. feb 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavenky a krasny vikend aj tebe a nieco pekne si kup, v pondelok sa nam pochvalis :slight_smile:
29. feb 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojteee, ja sa uz lucim, uz netrpezlivo ocakavam manzela a on musi akurat na potvoru dnes meskat :angry: uz som tu dobru polhodinu jedina vo firme, ale nechce sa mi ist domov peso... :rolling_eyes:
krasny vikend vam zelam... :sunglasses:
29. feb 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny vikend wejka :slight_smile:
29. feb 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok