Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

bubatenko
15. apr 2008

ahojte,
dnes tak narýchlo - weja všetko najlepšie k narodeninkám. Želám ti so srdca veľa zdravíčka,šťastíčka a čo najviac splnených snov, ktoré ukrývaš vo svojom srdiečku 🙂
Zajtra budem mať dúfam viac času - pekný večer vám všetkým ešte prajem 😉

bobess
15. apr 2008

ahoj-už tu asi nikto nie je - ja som tiež teraz skončila s meetingom od 10,15 - strašné ... asi robíme dobrú kávu keď tu tak vysedávajú 😀
drobec - dobrú zábavu ... pozor na hlasivky !a to akože Ty spievaš? to je jedna z tých akcií? prečo mi nedostávame lístky na tvoj koncert?

ja tu ešte budem ttrčať --- 😖

drobec123
15. apr 2008

bobess, ja sice spievam a myslim ze aj celkom dobre, ale nie som na tom az tak zle aby som si musela tymto privyrabat 🙂 teda neviem ci by som si zarobila aspon na slanu vodu 😀
idem na desmod a faaaaakt sa tesiiiiim !!!!
no musim prist k vam na kavu ked ju mate taku dobru !
bubatenko, uz si zdrava ?

bobess
15. apr 2008

no Tvoje deti majú aspoň čo po Tebe zdediť - myslím hlas - moje deti budú strašné chúdence ... 😀 😀 😀

ináč k lekárovi idem len na pokec - vyšetrenia nasadíme podľa toho čo a ako ... som zvedavá čo narhnú Tebe ...

weja
autor
16. apr 2008

dobre ranko 🙂
bubatenko - dakujem za blahozelanie 🙂
oslava bola vcera fajn, podostavala som hrbu kvietkov, v obyvacke to vyzera jak v kvetinarstve, tak som cela rada, kvietky milujem 😵

drobec - aky bol koncert? Desmod je fajn, asi to bola paradna zabava... 🙂
ja idem tiez k dr. na pokec - dohodnut sa ako dalej... ale ja idem az niekedy o 2 tyzdne...

drobec123
16. apr 2008

dobre ranko, len aby mal kto po mne dedit ! 😒
no ja si myslim ze u mna prvu vec co navrhnu bude laparoskopia (konecne viem co to je).... necakam nic ine v tomto momente, kedze viem asi aka je postupnost krokov. a potom sa uvidi, ale ja sa tej laparky bojim a neviem ci sa na to necham nahovorit ....
weji, koncert bol skvely, som spievala o dusu aj ked ma bolelo a boli hrdlo. paradny vecer aj ked dnes sa citim ako po zuuurke. ach jaj to bude zase den .... aj u vas prsi ?

weja
autor
16. apr 2008

drobec - no pred laparkou sa vraj este robi HSG - co znamena priefuk vajickovodov, vcera som akurat v ktorejsi teme citala, ako to opisovala jedna baba, ktora mala cerstve zazitky a vraj to je dost bolestive... ☹
ale ved kazdy to znasa inak, a ked to tolko zien prezilo, zvladli by sme to urcite aj my, keby to bolo nutne...
minuly tyzden jednej znamej (tiez sa uz dlho snazia o babo) povedala dr., ze do centra asistovanej reprodukcie ju nemoze poslat skor, ako bude mat vsetky tieto vysetrenia za sebou - HSG, laparku, mozno aj nieco viac... vraj to beru ako poslednu moznost, takze najskor sa podstupuju tieto veci... 😖
oooch, ta cesta za babom je niekedy fakt zlozita... 😔

ale nechajme to tak...
u vas zasa prsi...??? 😨 tu je sice zamracene, ale ani v noci neprsalo... ale mozno sa tomu uz dnes nevyhneme... 🙄

drobec123
16. apr 2008

weji, neviem ako to je s tym prefukom, myslela som ze sa to robi len ked mas zle vysledky zo sona ze ich mas neprechodne. no ved ako hovoris, je to individualne, takze uvidime vo mi lekar 22. povie ....
ty uz mas termin k svojej lekarke ?

weja
autor
16. apr 2008

neviem ani ja, ako je to vlastne s tym vysetrenim, ale to samotne HSG znamena, ze ti pichnu do vajecnikov kontrastnu latku a sleduju na RTG ako postupuje vajcovodmi a ci nie su niekde nepriechodne... (aspon som to tak pochopila z toho, co pisala ta holka)... ale neviem na zaklade akych vysledkov sa taketo vysetrenie podstupuje... 😕
termin presny nemam - povedala mi, ze mam prist cca tyzden po ms a mam jej este zavolat, na ktory den sa dohodneme (ona nema vlastnu ambulanciu, takze za nou chodim do nemocnice, ked ma prave sluzbu na oddeleni)

drobec123
16. apr 2008

dnes tu je nejako smutno, ja som sa prave vratila z meetingu, fuuuuj vonku je fakt otrasne pocasie .... prsi a prsi a je hnusna zima. uz aby som bola vecer doma v teplych perinkach ! 🙂

weja
autor
16. apr 2008

no kde ste dnes vsetky....??? ☹ asi sa nikomu nechce pisat, ked je take pocasie na spanie... 🙄 mne sa zase nechce robit... 😅 musim este dokoncit hlasenia a nemozem sa k tomu dokopat... 😝

drobec123
16. apr 2008

co znamena weji dokoncit hlasenie ? pripomina mi to vojnu 🙂

alexa27
16. apr 2008

caute babyyy, ja som tu, poobede sa ohlasim viacej 😀

weja
autor
16. apr 2008

drobec 😀 😀 to su take hluposti - ide o hlasenia aky tovar a v akej cene sme priviezli a vyviezli z EU... posiela sa to na colnicu... len to dlho trva, kym to nahadzem do programu, je to vela poloziek a straaaasne stereotypna rotoba, tak sa mi do toho nechce... 😝
alex - no berieme ta za slovo... 😉

bubatenko
16. apr 2008

ahojte....
dnes je naozaj taký smutný, ospalý deň ........ešte beriem také oblbováky na spanie, takže očká mám jaj zápaľkové paličky....
čo máte nové?

drobec123
16. apr 2008

bubatenko a uz si zdrava ? ja mam po obede a chce sa mi spinkat.... nech uz prestane prsat !!!!

weja
autor
16. apr 2008

bubatenko - a preco beries lieky na spanie...??? 😕 ci su to len atb. z ktorych sa ti chce spat...? som to asi nepochopila... 😅
aj ja mam po obede, ale este dost roboty pred sebou... 🙄
predstavte si, ze tu este stale neprsi... comu som samozrejme rada, lebo by som prisla domov uplne mokra, kedze chodim teraz peso, ked nemame auto...

bobess
16. apr 2008

ahojte
dnes mám za sebou bláznivý deň ... hnusné počasie, je mi špatne a mám toľko roboty 😝 no čo už ... ale hrozne sa mi nechce ... ale ešte dva dni do víkendu - hurááááá

weji koľko máš vlastne rokov? ho´d sem tú mini sumu nech s drobcom máme čo závidieť 😀

alexa27
16. apr 2008

jaaaaj, bobess keby si vedela ako sa mne dnes nechce 🙄 .....btw. myslim, ze weji mame co zavidiet vsetky co sme tu 😝 😀

weja
autor
16. apr 2008

jooooj, len nerobte zo mna take mlade ucho 😀 ste to napisali ako keby ste uz mali aspon po 50ke... 😀
mam 25... stvrtstorocnica je uz tiez dost... 😉

drobec123
16. apr 2008

no bobess ty mas co hovorit, ved ty si stale este v rovnakej skupine s ostatnymi holkami, ja tu nejako vytrcam s mojim cislom 3 na zaciatku 😠
ale dobre, beriem ze ma dohanas pomaly ..... inac dnes je uplne blby den. podla mna to pocasie a jarna unava dolahla na vela ludi, lebo vsetci su nejaki prispati, lenivi a podrazdeni .....

bobess
16. apr 2008

jééé na moju 25. mal môj manžel promócie ... to bol super deň

no weji, a fakt ti nemáme čo závidieť, jedine tú dvojku na začiatku ti závidíme - trojka je totiž už taká škaredá ... a vlastne zatiaľ ju má len drobec, tkaže ja ešte nejaký ten 2-3 mesiace kľudne spávam 😀 😀 😀

weja
autor
16. apr 2008

ale coby...! trojka je nahodou velmi pekne cislo 😀 a zeny po 30ke su vraj take vyzretejsie 😉 to tvrdili moji spoluziaci na VS 🙂 😉

drobec123
16. apr 2008

weji, tvoji spoluzaci maju pravdu, po 30tke sa citim vyzretejsia ! 🙂 ze ich pozdravujem ....

weja
autor
16. apr 2008

drobec - odkazem ked ich stretnem 😀 😉

bobess
16. apr 2008

weji ale na strednej tvrdili že v 30 to už je predsmrtný vek !!!!

moja neter mala včera 16 ... a keď som jej povedala že ja mám skoro raz toľko tak to ste mali vidieť ten ksicht ... bože môj zakopať sa pod zem ....

alexa27
16. apr 2008

nahodou, podla mna je 30-ka super, ja sa na nu tesim, len keby sa to tam dalo stopnut 😝 , alebo keby trvala aspon takych 5 rokov 😅

weja
autor
16. apr 2008

bobess - no to uz asi patri k puberte 😀
ja si pamatam, ze ked sme mali asi 17, kamaratka si zacala s tridsiatnikom... to ste mali pocut tie reci - raz sme nevedeli pochopit, co moze na takom "starom chlapovi" vidiet... 😅 sranda, ako sa to zmyslanie vekom meni... 🙂

bobess
16. apr 2008

no weji a ja teraz neviem pochopiť čo taký tridsiatnik vidí na takej 17 😖 sranda, ako sa to zmýšľanie vekom mení ... žiaľ naše zmýšľanie - nie zmýšľanie chlapov ... im sa 17 páčili v 17, v 25, v 30 a aj vo vyššom veku 😀

drobec123
16. apr 2008

zase mi to nezobralo moj prispevok !!!! MK blbne. uz ani neviem co som napisala, aha uz viem, ze skoda ze chlapom ostane mozog v 17 stat a my zrejeme dalej 😀
alex, 30tku si budes moct uzivat dalsich 9 rokov, az pokial nebudeme mat 40tku a to uz taka romanticka predstava nie je ako 30tka ze ? 😒