Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
2. júl 2009

Jablonka, super, už včera som ti písala, že sa veľmi teším s vami, už by si táto téma veľmi zaslúžila ďalšie mimi... 😵
a je super, že ti nič nie je, užívaj si to... 😉 držte sa a dávaj na seba pozor... 🙂

drobec123
2. júl 2009

jablonka tesim sa velmi ! a tym ze nemas priznaky sa vobec netrap ale skor sa z toho tes ! ja som v podstate do teraz bezpriznakova .... a to som po hormonoch a aj tak som cely cas v pohode. takze len sa nesleduj a uzivaj si to ! strasne rychlo to uteka !!!

bardott
2. júl 2009

Tak jablonka pripájam sa ku gratuláciám .... držím palce aby bolo všetko OK aj naďalej a aby sa Ti narodilo krásne a zdravé mimi ... 🙂 GRATULUJEM.

jablonka
2. júl 2009

ahojte, dakujem za gratulacie 🙂
som este PN, taham do utorka v podstate uz len koli Dianke, lebo uz ma prazdniny a nema s nou kto byt...inak sa citim ok 😉
drobec - a u vas co nove? 🙂

drobec123
2. júl 2009

jablonka, u nas zatial velmi nic. dnes mam poradnu a UTZ tak snad budem vecer mudrejsia a kludnejsia 🙂
ak vsetko dobre dopadne zajtra by som to chcela povedat v praci. aj sa toho tak trosku bojim, ze ich sklamem, ale viem ze sa budu so mnou tesit.

jablonka
2. júl 2009

drobec tak drzime palce a chceme potom cerstve info, ako vam malicke mavalo rucickami a nozickami 😵

bubatenko
3. júl 2009

no ahojte,

jablonka ešte raz , táááááákto silno držím palčoky a posielame pusinky malej žubrienke , nech pekne rastie do krásy.

Drobec no úfam aj u teba všetko ok a žubrienka je už veľký človek , ktorý ti pekne zakýval 😉

Dievčata čakáme nové info,čo a ako a užívajte každý deň, lebo uvidíte ako rýchlo to zbehne a potom vám to bruško bude chýbať 😉

My sa máme fajn, ak sa nám podarí , tak možno pôjdeme na budúci týždeň do Tatier, práve vybavujem last minut, tak som zvedavá ako to dopadne , rada by som zmenila vzduch a dobre by to padlo aj Adamkovi....

Majte sa zatiaľ , Adamček Vám posiela pusinky a takééééééé dobré uslintané, tak ako to on vie 😀

drobec123
3. júl 2009

ahojte, tak vsetko je v poriadku 🙂 drobcek ma 7,3 cm bez noziciek. pekne sme narastli 🙂 mame 2 rucicky s 5timi prstekmi a aj pekne 2 nozicky. kyvali sme o sto sest. rastieme do krasy proste 🙂 no cela mama, co vam poviem 😀

o 2tt ideme na AFP testy a na konci juna na dalsiu poradnu. ak bude vsetko ok, tak prve 2augustove tyzdne chceme ist na dofcu ale len autom.

tento vikend ideme na lucnicu tak si uzijeme trosku cerstveho horskeho vzduchu, buduci sme v tatrach tak sa mozno bubatenko aj niekde stretneme 🙂

jablonka
4. júl 2009

ahojte 🙂
tak drobec tesim sa ze je vsetko v poriadku, ja som si vcera pozerala video z ultrazvuku ked som bola s Diankou v 13 tt aj nieco - tak priblizne ako si ty teraz - a bolo to nááádherne, to je hotovy maly cloviecik, ako sa tam nadhadzovala a kopkala 😵 ...dufam ze priblizne o mesiac sa aj my dockame...stale je vo mne trochu strach 😒
...a drzim palce na AFP testy !
bubatenko - prajem vam kraaaasnu dovolenku, prvu s Adamkom 😵

weja
autor
15. júl 2009

halooo, haloooo... vyťahujem nás až zo 7.(!) strany!!! 😲
ako sa máte tehuľky a maminy? 🙂 dlho ste sa tu už neukázali...

bubatenko
16. júl 2009

No ahojte,

tak my sa hlásime po našej krátkej dovolenke v Tatrách, ale bolo itak super. Ten vzduch robí čará, malinky papal ako dúcha, spinkal ako babatko.... strašne bol zlatý.... zvládol dve túry v klokanke, lebo v kočíku nechcel byť, lebo vedel, že sa má načo pozerať a bolo na čo 🙂 Prvý krát sa kúpal v bazéne... bol úžasný, strašne sa mu páčilo... to má po mamine... to by bolo keby sa bál vody, ked mamine 15 rokov závodne plávala 🙂 My sme sa tiež z mužíkom vywellnesovali.... no jednoducho škoda, že sme sa museli vrátiť 🙂
Dnes sme boli v poradni, takže nás valibuk má už 7775g a je dlhý 71cm... taký malý obrík... aj nás opäť očkovali, tak čakám čo bude, ale dúfam, že to prejde, ako prvý krát bez teplôt a mrzutosti.......

A vy ako? Drobec, čo v robote, ako prijali tvoje veľké news? Pozerala som , že zvažuješ 3D v Hlohovci... baby tam chodia preto, lebo je to o polovicu lacnejšie ako v BA a dá sa tam chodiť aj v nedeľu, my sme boli v Brne za 600Kč a boli sme tiež spokojní 😉

Jablonka ako sa nám cítiš, dúfam, že zlávdaš ZPC v pohode a let lietadlom tiež... čakáme na infošky takisto...

Weja a ty ako, ked som išla okolo LM myslela som na teba.... normálne by som menila za život v takom meste, v takom prostredí...... to sa nedá z našou zasmradenou BA porovnať 😠

bardott
26. júl 2009

Ahojte žienky. Asi ste po dovolenkách 🙂 Oprašujem nás zo 7 strany ale v čase letných dovoleniek to zasa až také zlé nieje. Tak sem píšte ako ste sa mali a aké máte letné zážitky 🙂 Krásne leto ... pááá

drobec123
31. júl 2009

ahojte, takze mam po dalsom UTZ. vsetko zatial v poriadku a nenasli sme nic co by malo nasvedcovat ze by to mal byt chlapec, takze zatial to vyzera na dievcatko ! 😀
tento vikend odchadzame na 2 tyzdne na dovolenku a uz sa fakt tesime ze si oddychneme. takze drzte sa tu - prajem vela pohody. Jablonka sa dlshie neozvala ako docestovala - asi jej ta praca zaberie celkom dost pracovneho casu tak snad je vsetko ok. weji - vam drzim palceky, nech toto leto bude to prave pre vas a na ziadnu last minute dovolenku uz nepojdete 😉
ked sa vratim, urcite sa ozvem. packo zatial

maja.ka
11. aug 2009

haloooooooooooooo 🙂
asi kazdy dovolenkuje, ked sme sme az na 7 strane... 😉

bardott
22. aug 2009

Ahojky dievčence ... kam ste sa podeli???? :-O To sem už nikto nechodí??? Ja som sama doma lebo moji chalani odišli na dovolenku a som sa sem kukla, že pokecám ale ako vidím, tak budem mať celkom určite smolu, aká škoda. Inak sa vám ako darí. Wejka, Jablonka, Drobec, Bubatenko .... haló haló haló haló ... žijetééé 🙂)

bubatenko
22. aug 2009

ahoojte,

bardott vieš ako to je... celé dni lietam ked je takto teplúčko.... no väčšinou času trávim u svojich rodičov, lebo manžel mal za posledné dva mesiace tak 15 dni voľna a to je všetko, takže nie som doma, aby malý poznal aj niekoho iného ako mňa.

My sa máme fajn, už sme oslávili polroka, začali sme s príkrmami... Adamkovi našťastie chutí, najprv je to také nijaké, ale keď si zvykne na novú chuť tak to už ide... inak v podstate stále dookola, už keď sa človek zabehne je to taká rutina a už sa len tešíš z babatka.

Drboec dúfam, že zostanete pritom dievčatku, daj vedieť ako dopadnete na 3D v Hlohovci, či budeme mať pre Adamča dalšiu potenciulnu frajerku, bo nového kamoša 🙂

Weji a ako bolo v Paríži, videla som foto na FB bolo úžasne , že... ja som tam bola pred 15 rokmi a určite raz tam pôjdem znova... je to nádhehrne mesto 🙂

No podávajte postupne hlásenia, nech to tu trocha ožije a vieme aspoň niečo o sebe 😉

Papa zatiaľ a už kýva aj Adamček .... postupne sa účí 😉

bardott
23. aug 2009

Tak bubatenko to je supééér,že si nažívate v maximálnej pohodičke pohode 🙂 Ako ten čas veľmi letí .... ani veriť sa mi nechce, že Adamko má už pol roka. Naozaj to uteká ako voda. O chvíľku už budete uvažovať o súrodencovi pre malého. Veru Ti poviem, ak nechcete zostať len pri jednom, tak sa treba posnažiť čím skôr. My sme to tak dlho odkladali, že teraz sa nám už do toho ani nechce. Borko má už 7 rokov a ktovie či sa ešte vôbec odhodlám na ďalšie. Tak fajn, som rada, že si sa ozvala ... pekne papajte príkrmy a priberajte do krásy 🙂 pápá a Adamkovi posielam sladký cmmmuk 🙂

weja
autor
24. aug 2009

no ahojte 😵 dúfam aj ja, že sa to tu postupne zasa rozbehne... 😉
ako sa majú deťúrence? 🙂 Bubatenko, veru to beží, pol roka ubehlo ako voda, za chvíľu nám budeš písať, že Adamko už začal behať 😵
Bardott, človek si asi odvykne od toho kolotoča okolo bábätka, mala som kolegyňu, ktorá mala 12-ročnú dcéru, pri ktorej si zažila komplikované tehu a aj prvé mesiace po pôrode mala komplikácie, že sa o malú staral len muž, ona nemohla, takže si povedala, že stačilo a na druhé sa nedá nahovoriť za žiadnu cenu... a potom si to zrazu v 37 rokoch rozmyslela a teraz už kočíkuje 😵 resp. jej 13 ročná dcéra, takže nikdy nehovor nikdy 😉

no inak - v Paríži bolo ozaj super, škoda len, že na to nebolo viac času... 😎
inak nemáme nič nové, ešte 2 týždne chodím do práce a potom 2 týždne dovolenkujem 😵 tak sa tešííííím 😎 ešte nemáme nič vybraté, ale uvažujeme nad Tureckom, a keďže chceme last minute, máme ešte nejaký ten týždeň čas, aby sme čosi vybrali... 🙂
tak pekný deň všetkým 😉

bardott
30. aug 2009

Jééj wejuš to je super, že si pôjdete oddýchnuť k moru a načerpať energiu. Ja som tento rok musela dovolenku oželieť a poslala som na dovču len mojich chalanov. Boli v Tunise a veľmi sa im páčilo 🙂 Pravdu povediac mi je ľúto, že som nemohla ísť s nimi ale žiaľ taký je život. Človek nemôže mať všetko po čom túži. A s tým tehotenstvo v neskoršom veku máš možno pravdu ... možno ma ešte jedného krásneho dňa prepadne túžba po malom ružovom uzlíčku ... jeden nikdy nevie 🙂 pááá

alexa27
10. sep 2009

Ahojte dievcata, hlasim sa zase po dlhsej dobe.
Ako sa mate? Co mate nove?
Weji, vidim, ze ty si asi este na dovci, no super, ze ste sa vybrali si trosku oddychnut, napis ako ste sa mali a kde ste na koniec boli. Budu na fb aj nejake fotky? 😉
Bardott, skoda, ze ty si tento rok nemohla ist s chlapcami, muselo ti byt smutno, nuz co sa da robit, snad na buducu dovolenku uz pojdete spolocne.
Drobec, ahoj, ako sa ti dari? Malicke poslucha? Zostavate pri dievcatku? a co mena, pokrocili ste uz niekam? 😵
Chcela som ta poprosit, ako sa vola to centrum v ruzinove v ktorom si bola? Som objednana na 14. oktobra na laparku a uvazujem teda v zapati nad IUI.
bubatenko, tak Adamcek je uz taky velkac, ze uz fici na prikrmoch? no tak to uz teda ano, mas doma velkeho chlapa. tak zelam nech mu len teda chuti a mohli by sme sa aj zase niekedy stretnut.
Tak papa zatial vsetci, majte sa krasne a tesim sa na nove spravy od vas.
alex

bardott
12. sep 2009

Ahojte kočky 🙂 Neviete niektorá niečo o Jablonke? Tak dávno sem ani len nenakukla.... je v poriadku ??? hm??? Si tu tak spätne pozerám príspevky a napadlo ma, že sa už veru veľmi, veľmi dlho neozvala .... pááá

bubatenko
14. sep 2009

čaute,

tak to hej, my už sme veľký preveliký... Adam je už ako taký malý sumo...najprv sme bojovali s príkmami a teraz zje všetko, čo nezje jeho.............. nevieme koľko váži, ako takých 9kg ma určite, nosíme veci ako pre ročné deti, no čo vam poviem.... ale lenivý je ako voš... loziť nevieme, pokušame sa, sedieť nevieme, pokušame sa.... ale musim sa pochvaliť včera prvý krát povedal mama... skoro som odpadla..... zlato moje malinké 🙂

Stretko môže byť... určite vás opäť rada uvidím......

Drboec, tak vidím, že už je to stopercent to dievčatko.... tak gratulujem, všetko sa splnilo .... super , tak nech všetko dobre dopadne

Alex laparka... whow.... no držím palce takisto, nech všetko prejde bez problemov...... ufam, že to stretko stihneme ešte predtym a pokecame viac...

Inak k tým fotkám na FB stiahla som všetky, lebo som pozerala film Smrť online a prvé čo bolo ked som to dopozerala som stiahla fotky y FB.... je to strašne verejné.....alebo nahodím na par dní na FB , dám vam vedieť a potom ich stiahnem.....

musim bežať... idem reklamovať odsavačky... sa mi pokazili obe elektrické, tak odsávam zase ručne.... papa moje a dajte vedieť ako máte

alexa27
15. sep 2009

Ahojte, s Jablonkou som bola na vinobku v raci, tento vikend. Je v poriadku, teda v ramci moznosti. To asi viete, ze ani druhe tehulkovanie nedopadlo bohuzial dobre a babatko prisla 😔 . Takze na mk sa jej momentalne moc nechce, mozno neskor, ale je na fb, takze tam sa s nou mozte vsetky "vidiet". Zacala chodit na rozne vysetrenia. Nevie zatial ale v podstate nic nove. Pracovne je dost vytazena, ide na nejake sluzobky zase, meni sa im organizacna struktura a procesy, takze to ma dost narocne. Nechcem pisat za nu, ale aspon aby ste vedeli nejake info, dufam, ze sa nebude hnevat 😅. Hovorim, mozte sa s nou skontaktovat na fb.
Weji, a ty ako? Aka bola dovca? Nepriniesli ste si "darcek"? 😵
Bubatenko, dik, snad to dobre dopadne. Adamko musi byt zlaty a nevadi, ze sa mu nechce, aspon bude v zivote pohodak a ziadny stressman 😀.

weja
autor
16. sep 2009

ahojtee 😵
tak sme doma z dovolenky, včera sme prileteli, dnes už zarezávam v práci, ale bolo ozaj fantasticky... 😵 😎 😎 až na to, že sme mali trošku problematický odchod - rátali sme s odchodom 4.9. vo večerných hodinách a nakoniec sme na letisko museli doraziť už 3.9. o 22,00 hod., takže sme mali riadne naponáhlo (dozvedeli sme sa to len v ten deň poobede)... 😝 potom sme riešili problém, kde necháme v BA naše auto a komu zveríme kľúče - kamarát, u ktorého sme ho nechali, odchádzal tiež na dovolenku ešte pred naším návratom, takže riadne komplikovanééé... už sme fakt nevedeli kam z konopí, ale potom ma napadlo zavolať Jablonke, a tá bola taká zlatá a ochotná, že si tie kľúče nechala a dokonca prišla po nás včera na letisko a odviezla nás až k autu 😵 😵 😵 za čo jej veeeeľmi pekne ďakujem, veľmi nám pomohla 🙂 🙂 ozaj ešte raz veľké ĎAKUJEM!!! 😉

Alex - držím všetkých 20 na október a verím, že všetko dopadne na jednotku 😉 budem na teba myslieť, priebežne nás informuj 🙂

Bubatenko to je neuveriteľné, akého chlapa už máš doma 😵 držte sa aj naďalej!!!

Bardott a prečo si nedovolenkovala s chlapmi? to ti asi muselo byť smutno, hm? 😒

tak pekný deň všetkým 🙂

bardott
17. sep 2009

Weji nedovolenkovala som preto lebo nemal kto v práci zostať a nakoniec ani dovolenku už nemám. Bola to dovolenka narýchlo a jedna kolegyňa mala tiež dovolenku a druhá sa vtedy zrovna vydávala ... ale v pohode. Život ide ďalej. A už som aj zabudla, že som nikde nebola 🙂 A weji kde ste boli na dovolenke vy? Mne nejako ušli súvislosti 🙂 Kde by som mohla vidieť malého Adamka ..hm??? .... všetci tu vravíte aký je krásny a veď foto vo fotoalbume nieje ani jedno ☹ ...... aj ja ho chcem vidieéééť ..... 😀 😀 😀 pááá

alexa27
17. sep 2009

ahoj bardott, si na facebooku? tam dava bubatenko pravidelne nove fotky.
wejka, tak to je super, ze ste sa mali na dovolenke vyborne i ked s trochu komplikovanym odchodom, no ale hlavne, ze vsetko dobre dopadlo. a parada, ze jablonka vam takto pomohla s tym autom.

weja
autor
18. sep 2009

Bardott, boli sme v Egypte... tešili sme sa na tú dovolenku celé leto, nevedeli sme sa dočkať, čakali sme na nejaký last minute a keď sme ho konečne vybrali a zaplatili, všetko sa zomlelo tak rýchlo, že ešte ani na letisku nám akosi nedochádzalo, že ideme dovolenkovať 😀 ale nakoniec sme si ozaj dobre oddýchli ... 🙂
Alex, veru vďaka Bohu za kamošky z koňa... 😀 😉

bardott
18. sep 2009

Alex ano ja fungujem aj na facebooku ale len sem-tam lebo mi to tam pripadá mierne povedané chaotické ale zasa ja vás tam nemôžem nájsť ani keby som ako chcela lebo nepoznám vašu identitu 😎 No škoda, myslela som si, že sa trochen poteším pohľadom na malé bubatenko 😀 😀 😀
Wejka super ... Egypt bol vždy snom môjho otca a aj môj ale po jeho smrti ma to tam už neláka lebo by som mala pocit, že tam nie som kompletná ☹ Ale vidieť Káhiru,Gizu, Luxor ..... mhm to musel byť zážitok na celý život ... paráda

weja
autor
18. sep 2009

Bardott, nič z toho sme nevideli, MM také poznávacie výlety nelákajú (a už vôbec by som ho na to nenahovorila, keď je vonku 40°C 😝 ), ale ani som to neskúšala, lebo som totiž asi na 4.deň chytila "faraónovu pomstu", čo asi všetci vedia, o čo ide... 😝 😝 😝 no a bolo mi až do konca tak na figu, že som sa radšej zdržiavala celý čas na lehátku blízko wc 😅 hold, to je tá nevýhoda Egypta... 😖

bardott
21. sep 2009

A weji nevadí .... hlavne, že ste si užili a to je podstatné 🙂 xi xi xi xi