Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

weja
autor
20. máj 2008

alex - ty si dnes v satockach a sietovanych pancuskach...??? 😨 to je u vas tak teplo...? lebo tu je teda dost chladno - ludia zasa povytahovali veci s dlhym rukavom, saka a cele topanky... 😖 a straaaasne fuka, ja som prisla do roboty vyzapinana az po krk... 😅
inak som si predstavila, ako by si teraz vyzerala v tych satach, pancuchach a ponozkach na nohach... 😀 😀 😉

drobec - ja som tiez veru zapla ohrievac... maj-nemaj, ked je pocasie na figu, treba sa nejako zratovat... 😉
navar si horuci cajik a doma sa nadopuj megaceckom.... snad to prechladnutie zachytis este v zarodku... 😉

alexa27
20. máj 2008

no, mam take vlnene teple saty s dlhym rukavom, takze to je v pohode 🙂
teplo tu teda rozhodne nie je 😒

alexa27
20. máj 2008

prave som si aj ja uvarila cajik, juuuj baby, dufam, ze nebudeme chore 😨

weja
autor
20. máj 2008

ahaaa... ja som si predstavila nejake letne satocky... 🙂 takto je to v pohode... schvalujem 😀 😉
no z tohto pocasia by som sa dalsej vlne prechladnuti ani nedivila... 🙄 ale tak snad vas to obide... doma si dajte este horucu vanu... 😉

bubatenko
20. máj 2008

ahooojte,
prišla som sa k vám na chvíľu uliať.... pravidelne si vás večer vždy prečítam, cez deň sa snažím mať vypnutý PC, ale
dnes musím niečo povybavovať. Čítam, že v podstate sa máte všetky fajn, zatiaľ ste zdravé a stále sme súdržné bez zmeny.
Alex tento mesiac máš zatiaľ najväčšie šance tak tfuj, tfuj, tfuj..... Wejka ty si na začiatku cyklu tak pekne stimuluj svoju energiu na deň D.
Drobec a Bobess tam baby strácam prehľad kde sa nachádzate, ale želanie pozitívneho myslenia je vždy na mieste a Jablonka sa nachádza možno teste pred nervovým zrútením , aspoň ja tam budem určite dva dni pred 😀
Cítim sa ako vytrhnutá z reality

alexa27
20. máj 2008

bubatenkooooooooooo, ahooooj, ty si tehulka? 😵 😵 😵 4tt pri mene? wow, gratulujem, no konecne to niekto prelomil 😵 .
mne zacina moje slavne spinenie, takze som von z hry akokolvek je moj graf pekny 😖

alexa27
20. máj 2008

ty tajnostkarka, si sa vobec nepochvalila 🙂 😵 to je uzasne, pridaj foto nejakych testov a odkedy to vies? a ako sa citis?

bubatenko
20. máj 2008

nie, nie... nie som... len som pozerala kedy by som mala termín keby to vyšlo a zabudla som si to vrátiť späť..... sorry, sorry....

alexa27
20. máj 2008

jaaaaj, tak ty si ma teraz dobre ponatahovala 🤐 , skodaaaaaaaa, som sa tak tesila, ze sa to uz prelomilo konecne 😔 ......no nic, tak snad coskoro 🙂

bubatenko
20. máj 2008

no opäť sa lúčim musím sa vrátiť späť do papierov..... dúfam, že takto o dva týždne sa všetko ustáli a vrátim sa aj späť na koníka .... papa a prežite tak ako sa len bude dať, tento hnusný upršaný deň 😉

weja
autor
20. máj 2008

bubatenko ahooooj 🙂 som skoro odpadla, ked citam, co alex napisala... 😀 skoda... az sa mi srdce rozbuchalo, ze predsa sa to konecne niekomu podarilo... no nevadi, ale snad o 2 tyzdne by si nam to hadam mohla potvrdit, co povies? 😉

alexa27
20. máj 2008

bubatenko cauko a drz sa moja, myslime na teba 🙂

weja
autor
20. máj 2008

bubatenko - drzime palce a prajeme vela trpezlivosti a pevnych nervov 🙂

alex - pozerala som tvoj graf, no cim dalej, tym viac to vyzera nadejne 😵 mas tam aj pokles, co by mohol byt implantacny a takisto aj spinenie - niekedy sa vyskytuje pri uhniezdovani 🙂 tfuj, tfuj, nech to vyjde... 😵

alexa27
20. máj 2008

weji, ja viem, ale obavam sa, ze ide o moje klasicke spinenie co mavam vzdy pred mrchou, podla mna rozpoznam, ze som tehu az ked ho mat konecne nebudem 🙄 .

weja
autor
20. máj 2008

no ved jasne, radsej si nerobit dopredu iluzie, ja to poznam, kazdy mesiac si to vravim a od nejakeho 10.DPO mi uz tecu nervy, co som taka netrpezliva... 😀
ked clovek s nicim nerata, aspon nie je taky sklamany a na druhej strane je o to vacsia potom radost 😵

inak ja som vcera volala s dr. ohladom vysledkov cytologie... ta vraj vysla v poriadku, ale bolo to nejake nejasne, tak to treba o mesiac zopakovat 😖 ale povedala mi, aby som sa neobavala, vraj ide len o technicku chybu, ze islo o zle odobratu vzorku... tak hadam to tak aj bude...
no a este sme sa dohodli, ze 13.DC pridem na krv - vysetri mi vysku prolaktinu... Uz ani neviem, ako sme k tomu dosli, ale povedala som jej, ze po MA som mala problemy s prsiami a moj "ex-doktor" mi vtedy povedal, ze ide zrejme o zvyseny prolaktin, ale nikdy to nevysetroval... takze mi kazala prist, ze zisti prolaktin, ak by bola potrebna liecba a zvysne vysetrenia nechame na september, ako sme sa povodne dohodli... 🙂

bobess
20. máj 2008

alex to zatiaľ nevieš !

počasie je nechutné a hnusné ... už som zrušila dve stretká - dôvod - škaredé počasie, ale poobede musím do centra !!!

alex a drobec - zatiaľ to tam prosím nejak vybavte nech tam už neprší !!! vďaka

weji takže už to auto máte? a je to to čo si písala? biela octavka?

weja
autor
20. máj 2008

halooo, kde ste...??? 😕 uz som aj naspat z obeda a nas meeting sa prelozil zatial na 15,30 ale ktovie, kedy zacneme naozaj... 😖

bobess - ano, auto uz mame 😵 je to ta biela octavka, manzel bol vcera po nu, takze tento tyzden ma este vybavovaciek s prihlasenim, poistkami a pod., ale tesime sa, ze ju uz mame konecne doma....! 😀

jablonka
20. máj 2008

ahojte, ano nachadzam sa tesne pred nervovym zrutenim 😅 ☹ ...ani nemusim pisat viac 😖
aleeeex - to co ten graf??????????? 😕 😵 😵 😵 ...uuuuuuuuzasny, taky si tusim este nemala, myslim ze o par dni sa tu budeme vsetky veeeelmi tesit 🙂
dakujem za pochvalu foto, som sa trochu hrajkala, ale nie je to nic moc 😨

alexa27
20. máj 2008

caute caute, aj ja som uz poobede, dala som si pizzu a teraz ledva odfukujem aka som prezrata, sorry za vyraz.
jablonka vitaj 🙂 , drz sa aj ty moja, aj na teba intenzivne myslime 🙂
a ano, verim, ze o par dni sa tu budeme tesit, ale z tvojho a bubatenkovho ukoncenia skoly.
fakt, baby, nerobte si za mna nadeje, ja to vidim vazne blede, graf je sice krasny a kym som dnes nezbadala to spinenie, tak som aj dufala, ze by snad nieco z toho mohlo byt, kedze uz aj teploty zacali ist hore, ale dnes ma to zase uplne zrazilo na zem. to spinenie u mna nevesti nic dobre, ziadne uhniezdovanie 😢 . ale nechajme to, ja som asi depresivna z pocasia, alebo co, nechcem vam kazit naladu. nechame sa prekvapit, oki? 😉

drobec123
20. máj 2008

kto tu je depresivny ????!!!!! tak to hadam nie !!!! ved vonku uz neprsi, slniecko sice nesvieti ale aj to pride takze hlavu hore!!!!

alexa27
20. máj 2008

no jo, to slniecko mi asi chyba, najhorsie je, ze najblizsie dni sa ani velmi nechysta vykuknut ☹
nevadi, nejak si uz vylepsim snad naladu. ide dnes nieco v telke? a vlastne ordinacia, aspon nieco 😉

alexa27
20. máj 2008

weji a ako sa vlastne prejavuje u teba ten zvyseny prolaktin, ake problemy s prsiami mas? a neboj, ta cytologia bude iste v poriadku, urcite islo len o technicku chybu ako povedala doktorka. drzim palce.

weja
autor
20. máj 2008

ufff, doteraz sme meetingovali... 😝 som hladna ako vlk, ale musim este cakat, kym sefstvo odide... 😠

alex - no teraz sa neprejavuje nijako... ale prve 2 tyzdne po kyrete ma hrooozne boleli prsia, nemohla som sa ich ani dotknut a okrem toho mi tiekla z prs taka takmer priehladna tekutina... dr. vtedy povedal, ze to sa po potratoch moze stavat, vraj sa tak prejavuje zvyseny prolaktin... potom zhruba do mesiaca tieto problemy ustupili, tak som to pustila z hlavy, ze sa to asi upravilo samo... ale pred niekolkymi tyzdnami som citala v jednej teme, ze jedna baba mala rovnaky problem a na ten prolaktin sa musela liecit... totiz ked je zvyseny, posobi v tele ako prirodzena antikoncepcia - ako ked kojaca zena neotehotnie (vo vacsine pripadov)... a nemusi sa prejavovat vobec nijako... da sa zistit iba z krvi... tak ked som to spominala teraz doktorke, tak povedala, ze to teda zisti, ci klesol sam od seba alebo nie...

alexa27
21. máj 2008

aha, no pekne. tak drzim palce na vysetrenie. cloveka ani nenapadne co vsetko moze branit v otehotneni 😕 .

inak dobre ranko 🙂

baby, ja som mala tuto noc hrozny sen. uz dlho sa mi nic nesnivalo, a teraz to bol uplne zivy sen. sedela som s nasimi a rozpravali sme sa a zrazu otec na nieco zareagoval, ze "ved to je ako bolo s tvojim malym bratom" a ja ze, akym bratom, ze ved ja nemam surodencov. a mamina vtedy pozrela na otca, ze sa prekecol a nastalo take to hrozive ticho...a potom mi mamina vysvetlila, ze ked som sa narodila, tak sa mi narodila aj dvojicka, maly brat, ale bol hrozne malinky, iba 10cm a bol mrtvy ☹ , baby bolo to hrozne....strasne som plakala, po prve vobec z toho co sa stalo ale aj z toho preco mi to tolke roky tajili, bola som tak strasne nestastna, citila som ten smutok este rano ako som sa zobudila, bolo to hrozne......nikomu neprajem 😔 😔

alexa27
21. máj 2008

este som v tom sne aj videla to malinke telicko, cele od krvi aj s kuskom pupocnej snury, strasneee 😔 😔 ...stale to mam pred ocami ☹

weja
autor
21. máj 2008

dobre ranko 🙂
alex 🤐 no teeeda.... taketo sny... nepozerala si v snari, co to moze znamenat? nieze by som tomu nejako verila, ale niekedy su to veci prinajmensom na zamyslenie... 😉

ake je u vas pocasie? tu od rana leje ako z krhly... 😖

alexa27
21. máj 2008

pozriem v snari dnes vecer, fuh ale uplne mam stiahnuty zaludok 🤐

ty si bola vcera riadne dlho v praci, kedy si na koniec odisla chudatko?

weja
autor
21. máj 2008

alex - skus www.snar.sk ja pozeravam tam 😉
no odchadzala som az po siestej 😠 pre drobca a bobess je to asi normalna pracovna doba, ale v tom pripade vas holky fakt obdivujem - ja som bola uz ako vygrcany rezanec a to ani nehovorim o tom, ze som uz v podstate nic nestihla - hned uz bolo osem hodin, pozrela som panelak a ordinaciu a mohla som ist spat 😅

drobec123
21. máj 2008

dobre ranko, no u nas tiez prsi a je zima brrrrrr .....
alex mala by si fakt pozriet do snara co to znamena, pretoze toto asi nebude len taka nahoda !

alexa27
21. máj 2008

na snari sk som pozerala, ale neviem co mam zadat, nic sa na to nehodi. najst dieta vychadza, ze mi bude manzel neverny a potom som pozerala este vidiet spadnut, akoze nieco negativne a to je ze niekto strka nos do mojich veci, ale mrtve dieta alebo nieco k tomu podobne som nenasla 😕 , pozriem doma v knizke ci tam nieco take bude