Kočky zo snažiliek - "stará partia" 🙂

weja
14. nov 2007

ahoj holky 🙂
tak ako som slubila, zakladam (s tichym suhlasom admina) tuto novu temu... Dufam, ze sa ostatne kocky z fora neurazia, ale niekedy je potrebne vytvorit novu temu, kde by sme sa mohli stretavat na rovnakom mieste vsetky, ktore mame o to zaujem... 🙂

Takze... dufam, ze sa tu budeme pravidelne stretavat a ze nam vsetkym prinesie to vytuzene stastie v podobe malych vonavych babatiek 😵
takze bobess, jablonka, alex, bubatenko... tesiiiim sa na vase prispevky 😉

jablonka
17. júl 2008

weji 😀 ...sme cakali kedy sa ozves 😉
sme na teba spominali ked sme sa stretli, tak sme sa rozhodli, ze ta trochu potesime 😉 ...a predbezne sme naplanovali ze by sme ta na jesen aj navstivili, aby sme brusko pohladkali 😵 🙂
aj my sa tesime z bambuliatka 😵

weja
autor
17. júl 2008

jeeej, no ste zlateee... az sa mi slzy tisnu do oci... 😵 to by bola parada, keby ste mohli dojst... zeby v zmysle "ked nejde hora k mohamedovi..."? 😀 no ja sa uz tak skoro do BA asi nedostanem, takze pekne od vas, ze by ste prisli vy za mnou... 😉
aj my sa velmi vytesujeme z nasho drobculika 😵 len keby tieto prve tyzdne ubiehali trosku rychlejsie... ale od pondelka ma aj manzel 3 tyzdne dovolenky, tak snad mi tieto posledne tyzdne 1.trimestra rychlejsie prejdu... 🙂

bubatenko
17. júl 2008

ahooojte,

wejka aj ja som také dostala na stretku, pekný že? Aj ja som bola na mäkko, lebo to bola prvá vec, čo som dostala pre naše bambuliatko 🙂 . Ešte raz ďakjeme dievčata 😉

K lekárovi idem poobede, som zvedava, idem aj s mužíkom.... a budem jej musieť povedať ohľadom cestovania, lebo som zistila, že už nie som schopná cestovať MHD, je to horšie a horiše, keď nesedím pri okne, tak idem vrámci 3 zástavok k zemi... poobede ma vždy niekto odvezie domov, ale ráno je to des a hrúza ☹

Weji my sa v septembri chystametiež s mangelíkom na týždeň niekam do Tatier, ešte nevieme kam, ale chceme byť chvíľu spolu a hlavne chcem , aby si aj on chudáčik trocha oddýchol, lebo už vyše roka nemal žiadnu dovolenku. Dufam, že sa nám podarí zablúdiť do LM a tiež hodíme nejaké stretko 😉

weja
autor
17. júl 2008

ano, este raz dievcatam dakujeme... 😵
bubatenko - no radsej nech ta len pekne vypise PN ako by si mala riskovat, ze sa ti v tom buse ozaj nieco stane... ☹ drzime palce u dr., potom daj vediet, co mate nove... 😉
stretko by bolo super 😵 snad sa nam to podari nejako zrealizovat... 🙂

jablonka
17. júl 2008

bubatenko, drzim palce u lekara a mozno by bolo dobre zvazit PN-ku, aby si sa zbytocne netrapila 😒
zajtra nepojdem do prace, idem rano na odbery a potom s Di na ockovanie a uz s nou poobede ostanem doma,ale nakuknem sem 😉

bubatenko
17. júl 2008

dakujeme, dam vedieť keď prídem večer domov, alebo zajtra ráno, lebo mangelík bol odniesť PC do opravy a musim po dlhšej dobe naštartovať notebook, tak neviem, či bude fungovať 😉

weja
autor
17. júl 2008

jablonka - zajtra drzime palce... 😉
bubatenko - budeme netrpezlivo ocakavat dobre spravy... tak dufam, ze najneskor zajtra rano sa nam ozves... 🙂

bubatenko
17. júl 2008

ahooojte,

tak už sme doma, všetko je v poriadku - zmerali nam NT, dnes bolo babo poslušné, máme už 5,30 cm a dnes sme podľa uzv presne 12+0, zobrali nám krv na screening a teraz budeme čakať na krvné výsledky. Teraz ideme k lekárke až do poradne 11.8. A mááám fotku... sme krásny a úžasný... to je už normálne , že veľký človek 😉 Dakujem za podporu a prajem ešte pekný večer 😉

bubatenko
17. júl 2008

weji nedalo mi už a konečne som založila album..... takže nás tam máte vo všetkej kráse 😉

weja
autor
18. júl 2008

dobre ranko 🙂
jeeej bubatenko gratulujem 😵 babo je uz ozaj velike, chvalabohu, ze ste ok... 😉 a gratulujem aj k albumu, to ti teda trvalo... 😉 😀
mna ten screening caka 5.8.
a teraz som si vsimla, ze mi naskocilo 10tt 😵 takze uz som zacala 3.mesiac, tesim, tesim... 😀

bubatenko
18. júl 2008

ahojte,

hej človeku odlahne ked vie , že ten krpec rastie ako má.... teraz len dúfam, že mi v priebehu budúceho týždňa nezazvoní telefón od lekárky, lebo to znamená, že je nejaké problém, ale z mangelíkom sme sa zhodli, že taká dokonala genetická súhra ako sme my dvaja, že z toho nič zlé nemôže vznknúť, priam naopak vznikne malá genialita 😀

My musíme ešte vydržať 10 dní a prešupneme sa do druhého trimestra a začneme 4. mesiac 🙂

CO planujete na víkend? Ja musím ísť zajtra do práce... sa mi hrozne nechce.... ale musím... nestíham dobehnúť prácu od štátnic.... a v pondelok máme uzavierku 😠

weja
autor
18. júl 2008

ten 4.mesiac uprimne zavidim... ale snad mi tieto posledne tyzdne v 1.trimestri ubehnu rychlejsie, ked bude aj manzel doma...
ja neplanujem na vikend vobec nic... poupratovala som trochu vcera, takze budeme len oddychovat... 😎

maja.ka
18. júl 2008

ahojte, prisla som vas narychlo mrknut ako sa mate 🙂
takze je si uzivam PN a vegetim cele dni pri knihe, nic sa mi z toho nicnerobenia nechce 😝 som uplne leniva 😀
weji a bubatenku gratulujem ze je vsetko ok a babatka krasne rastu 😉
babatenko pekny albumik, dufam, ze aj ja sa uz k svojeme coskoro prilozim, najskor az na buduci tyzden, lebo teraz som u nasich a nemam tu notebook, aby som to mohla zrealizovat 😉
inac sa mam celkom fajn, len som stale hrozne unavena a tehuliek sa chcem spytat, ci ich este stale bolia prsia, lebo mna hrozne 😠
tak sa drzte a dufam, ze sa zase coskoro ozvem, ked sa mi podari braska odlakat niecim inym od PC 🙂

weja
autor
18. júl 2008

ahoj majka 🙂 to je fajn, ze sa drzite...
z lenivosti si nic nerob, ja som tiez ako mechom prastena 🙄 cele doobedie som mimo provoz, len posedavam a snazim sa udrzat ranajky (casto bezvysledne) a poobede by som uz zasa najradsej zalahla 😅
prsia ma bolia a dost 😝 normalne sa na to v noci budim, ked spim na bruchu... a okrem toho ma priiiiserne bolievaju krize 😝 ale ozaj hrozne a nepomaha ani ked sedim, ani lezim, ani stojim... 😖
ale inak si to vsetko velmi uzivam... 😵 😉
aj ty sa drz a ozvi sa obcas, nech vieme, ze ste ok... 😉

drobec123
21. júl 2008

dobre ranko. prajem vam pekny pondelok. nezdrziavam sa na MK teraz casto, trosku som to obmedzila a urcite sem budem sem tam nakukovat a ozvem sa co a ako. jablonka, alex rada vas niekedy uvidim, ale tento tyzden nebudem moct, mam kazdy vecer po praci nejaky program. ako si jablonka dopadla v piatok v GinFiv ? dievcatam tehulkam drzime palce aby vsetky tie nevolnosti, bolesti krizov a spavost uz presli na nas 🙂 a ony si to uzivali 🙂

weja
autor
21. júl 2008

ahoj drobec, a preco si to tu obmedzila? ☹ ale budeme radi, ked sa nam ozves, co mas nove 😉
jablonka - ako dopadli odbery?
a co vikend? oddychli ste si vsetky? 🙂

drobec123
21. júl 2008

weji, nemam konkretny dovod preco. ale ved ja tu budem, len nie stale 🙂
jablonka mam pre teba listky z Bazant Pohody (2ks + parkovne), daj mi do IP adresu a ja ti ich poslem postou, to bude najjednoduchsie a najrychlejsie.

jablonka
21. júl 2008

ahojte 🙂
bubatenko gratulujem k dobrym vysledkom, len tak dalej 😵 ...a co rana? je to uz lepsie? 😕
weji - no ako? dufam ze uz drobcek maminku tolko netrapi 😉 ...a aky bol vikendik?
u nas dost oddychovy, skoro nikde sme neboli, len okolo domu, hlavne koli pocasiu ☹
v piatok rano som bola na odberoch, o dva tyzdne skusim zavolat ci su vysledky, a ak budu dobre, potom Gin-Fiv, ak nie, nasleduje preliecenie 😒 ...potom som isla s Di na ockovanie a potom sme si pobede pospali 😔 a vecer sme boli vsetci traja aj s havom na dlheeej prechadzke 🙂 ...v sobotu a v nedelu sme upratovali a lenosili a stale som varila a piekla, aby som v tyzdni mala trochu pokoj 😉
bubatenko - prides dnes za nami do Auparku? 😕
drobec - skorda ze ti nevychadza nakuknut sme castejsie, kazdopadne dakujem za listky, adresu napisem 🙂
maji - som rada ze si OK, a uzivaj si pekne oddych doma 🙂

bubatenko
21. júl 2008

ahojteee,

no ja som mala víkend v jednotke... v sobotu som strávlo v práci a potom som k išla k našim sa napapať a včera som bola celý deň doma, upratovala som a pracovala som a bola som taký plačko, strašne mi od toho dažďa začalo byť smutno, tak som si písala s mangelíkom sms-ky 🙂

jablonka dnes nemôžem, lebo mam strašne veľa práce a neviem dokedy tu budem sedieť..... a potom mam mangelika konečne doma, tak si ho musím užiť do tej stredy aspoń troška. V stredu, štvrtok môžem 😉

Rána, čo ja viem, celý minulý týžden bol o ničom a dnes ma mangelík pre istotu odviezol do práce, sa ani nevyspal chúda moje... 🙂

Dnes sa odmlčím, lebo fakt nestíham... prajem vam pekný deň ešte... papa

weja
autor
22. júl 2008

dnes tu nikto nie je ? 😕
jablonka - drzim palce, nech su vysledky v poriadku, nech vam v gyn-five pomozu 🙂
ake bolo stretko?

drobcek ma tentokrat inak potrapil... ☹ vcera vecer sme leteli s manzelom na pohotovost do nemocnice na gyndu, lebo ked som bola na wc, nasla som na toaletaku slabulinky pasik krvi... 🤐 celu cestu som revala ako sialena, tak strasne som sa bala ako este v zivote nie... ☹ modlila som sa, aby bolo vsetko ok, ale ten strach bol hrozny, nieco podobne som nasla aj prvykrat, ked sa to skoncilo MA ☹ v nemocke sme cakali este dalsiu hodinu (!!!) na dr., lebo prave rodili, ale potom mi konecne spravila UTZ a ukazala, ze drobcek je uuuplne ok a srdiecko mu silno bije...! 😵 😵 😵 myslela som, ze od stastia sa asi rovno zosypem... dostala som nejaku injekciu na posilnenie a nakazala mi, aby som si doma zobrala 4 tbl. Duphastonu naraz a pekne zalahla...
ale odvtedy sa to uz nezopakovalo, tak dufam, ze to uz bude ok, lebo teraz sa bojim hadam este viac ako na zaciatku... 🤐 😔

jablonka
22. júl 2008

wejiii 😲 ...teda, chudatko moje, viem si predstavit co ste prezili ☹ ...chvaaalabohu ze je vsetko OK, ze vas ten maly nezbednicek len postrasil 😅 ...pekne doma lezkaj a davaj na seba a drobceka pozor a dufam ze uz sa nic zle nezopakuje 😨
stretko s alex bolo fajn, pokecali sme si 😉
boze, weji, ale si ma vydesila, skoro som sa zadusila acidkom ktore som prave pila 😝 😅

maja.ka
22. júl 2008

weji.... 😨 😲 pevne verim, ze uz bude iba dobre a nic podone sa uz nezopakuje 😉
tiez zakazdym ked idem na wc, idem s malou dusickou ci je vsetko ok, je to hrozny strach 😔
weji kolko tabletiek duphastonu uzivas denne? a nepovedala ti dr, dokedy ho budes uzivat?
jablkonka ja sa tiez pripajam a drzim palce aby boli vysledky ok a cim skor si bola tehulka 😉

bubatenko
22. júl 2008

ahojte,

wejka 😲 som hneď na wc skončila 😒 .... mojko držím palčoky strááááááááááááááášne silno a krpčekovi veľa síl a energie posielame a odkazujeme, aby poslúchal maminku a tatinka 😉

je to na porazenie mna tiež stále niečo pichá a neviem či to je ok,stále si hovorím, že to tak má byť, že sa musí niečo zväčšovať a to nejde bez bolesti, nie je to nič intenzívne, ale tak päť krát za deň ma pichá pri vaječníku, ale čítala som, že v tomto týždni by mali prestať produkovať hormóny vaječníky a začína pracovať placenta, tak to pripisujem tomu...... bože nech už je február a mi držíme v rukách tie malé zázraky.... 😉 Neviete niekto posunúť čas dopredu 😀

weja
autor
22. júl 2008

bubatenko - veru, keby uz bol aspon januar... tiez by som uz nebola proti... 🙂
nastastie to asi bola len prasknuta cievka, lebo dr. ma prezrela a povedala, ze ziadnu krv nastastie nevidi, takze to bolo len nieco male prasknute... ale strasne ma to vylakalo... 🤐 ale vdaka bohu, ze to takto skoncilo... fakt uz asi budem len polihovat ako taky lenoch, lebo doteraz som sa vyhybala akejkolvek namahe a teraz sa uz fakt budem bat prelozit aj krizom slamu... 😒
dakujem za povzbudenie, verim, ze aj drobcek to citil 🙂

majka - denne beriem 2x1 tbl., ale vcera vecer som uzila az 4 naraz - som myslela, ze sa povraciam, tak ma z nich bolel zaludok... 😝 ale pre drobceka vsetko 🙂 a ty kolko uzivas?
bubatenko - tiez ma stale picha v podbrusku, ale skor tak na boku, pri vajecnikoch, ale musime dufat, ze je to ok... 😉

maja.ka
22. júl 2008

weji ja tiez beriem 2x1 tbl., najblizsie sa ho musim spytat dokedy ho budem uzivat, trosku sa bojim ci to nie je privela hormonov, ale ked to ma pomoct babu aby bolo ok, tak ho budem poctivo uzivat dalej 😉
ja by som tiez brala aby bolo aspon po novom roku, potom to uz pojde rychlo 😵 a coskoro budeme maminky
mne tiez sem tam nieco pichne a hned mam z toho strach ci je vsetko ok, mna nepicha ani tak pri vajecnikoch ale akoby zospodu, niekedy ked sedim a ma pichne, tak az na stolicky podskocim, mne dal preventivne aj magnezium, jednu tbl. denne 😉
takze baby silno nam drzim palce, aby tie bolesti a strachy rychlo pominuli a my sme si mohli tehulkovanie uzivat plnymi duskami 🙂 😉

bubatenko
23. júl 2008

čaute krásky tak ako dnes 😉

weji podaj info, že si ok a cítiš sa oveľa lepšie 😉

Ja som bola včera úplne KO, niekedy ma to až prekvapuje, čo všetko sa stebou deje, keď je žena tehotná 🙂

Keby už bol aspoň piatok, lebo zvažujem dovolenku a nič nerobiť len spať, spať a spať. 🙂

jablonka
23. júl 2008

ahojte 🙂
to je dnes ale nechutne pocasie 😠 ...Dia nka isla normalne jesenne oblecena, tricko s dlhym rokavom, mencestrova bunda a taky jesenny klobucik na uska...strasne leto je 🙄
dnes ideme do auparku na oslavu narodenin Diankinej kamaratky, chuda oz od vikendu sa nevie dockat, tak dufam ze aspon tam si to uzije 🙂
weji - dufam, ze si OK 😉
majka - super ze si sa ozvala a je vsetko v poriadku, velmi sa tesim na februar ako nam pribudnu tri babetka 😵

weja
autor
23. júl 2008

dobre ranko 🙂
my sme nastastie ok, chvalabohu uz ziadne neprijemne prekvapka neboli...
zajtra som mala ist do poradne - pojdem tam, ale asi to bude aj zbytocne, pochybujem, ze by mi znova robili UTZ, ked som na nom bola v pondelok... 😒 no uvidim, ale aspon jej poviem o tej neprijemnosti...

majka - tak sa mi zda, ze sa Duphaston uziva az do nejakeho 20tt... tak to si ho este uzijeme... 😒 ale hlavne, ze pomaha... 🙂
bubatenko - to ti verim s tym spankom, je to na nezaplatenie, ked som doma a mozem si rano pospat do kedy chcem... 🙂 si to sama pred sebou ospravedlnujem, ze sa musim teraz dosytosti vyspat, aj do zasoby... ked uz potom bude toho spanku menej 😀
jablonka - no leto je to priserneee 🙄 ale snad si to Di uzije aspon na oslave 🙂

jablonka
23. júl 2008

juuj, weji, ako desne ti zavidim, ze mozes byt doma, na mna velmi negativne vplyva taketo pocasie 🙄
bubatenko - a ty mas uz lepsie rana? 😕
inak mrknite na lauritkin albumcek 😵 ...moc jej drzim palce 🙂

bubatenko
23. júl 2008

jablonka , čo ja viem.... nemôže byť plný bus a nikto navoňavkovaný v mojej blízkosti..... včera som zase predýchavala a dnes boli prazdne spoje, takže v pohode.

Aj ja mám dnes pracovnú morálku pod bod mrazu.... to sa jednoducho nedá, hrozné počasie už sa teším keď prídem domov a zalahnem.... Našťastie už nechodím do školy, lebo keby som mala mať celé dva mesiace takéto počasie tak ma švihne, my sme mali úplné iné letá, pamatáte? Slniečko, teplo, kupalisko... dnes je teplo máj, jún keď decká v škole finišujú a prídu prázdniny a začne pršať.

idem mrknúť lauritku..... som zvedavá 😉