Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
12. nov 2007

ahojte baby, ste tu niekto?

dupinka
12. nov 2007

lenkalienka4: ja som tu, ale popritom vysivam a robim nejake veci doma... taaakze tak. ale dnes je to tu fakt tiche... 😒

sofik
12. nov 2007

Ahojte baby. Ja by som sa chcela spytat ci neviete nejaku stranku kde by som si stiahla jednofarebne predlohy. Tiez vysivam ale teraz potrebujem nieco v jednej farbe a nikde to nemozem najst. Ak mate niektora nejaky takyto obrazok aj s predlohou tak poslite. dakujem 🙂 🙂 🙂

vesi
12. nov 2007

čaute baby, julova, držím palce 😉
vrátim sa k prezývkam, aby neboli zmätky 🙂
lenka, máš IP 🙂
sofik, je mi ľúto, o jednofarebných predlohách neviem, ale ak niečo nájdem, dám vedieť 😎

vesi
12. nov 2007

a ešte sloniiicek ja som si ťa stále mýlila so slaviko - to vieš na "S", ale teraz sa to už nestane 😀
matar. zdravím aj teba, dúfam, že som na nikoho nezabudla 😅

michalag
12. nov 2007

Ahojte 🙂 , je tu niekto?

vesi
12. nov 2007

ahoj miska, ja som tu 😀

michalag
12. nov 2007

ako sa mas? Ja som prave pokrajala cibulu na rybaciu pomazanku, tak som taka urevana, ale na monitor este vidim 😀

vesi
12. nov 2007

😀 😀 my sme mali rybaciu nedávno 😀 ja som nedávno dovarila granatir na dalšie 2 dni, aby som mala pokoj, ked budem zajtra sama s malou 🙂
mám sa celkom fajn, snažím sa vyšívať, ale ide to pomaly, lebo v tej orchidei čo drží to dievča sa veľmi menia farby 😠 😀

michalag
12. nov 2007

my sme obidvaja chori, tak dnes bol drahy doma, ale zajtra uz ide do roboty a musim vymysliet co budem varit, aby som mala pokoj.
Ja vysivam toho somarika, ale tiez to ide pomaly ☹

vesi
12. nov 2007

tak sme aspoň dve čo nám to ide pomaly. prajem vám aby ste sa skoro vyliečili 😉 na varenie vymysli niečo jednoduché, nech máš pokoj alebo nejaký polotovar 😉

michalag
12. nov 2007

asi spravim nejaku polievku a aspon to bude na nejake 2 dni 😝

vesi
12. nov 2007

dám ti moju, nechceš? zas ju vylejem psovi 😠 dva krát si ju dali a teraz už nechcú 😠 😀

michalag
12. nov 2007

a aku? Posli 😀

lenkalienka4
12. nov 2007

ahojte byby...
vesi, co vysivas teraz???
michalag: vysivas uz portret?
...Ja sa tiez chystam robit polievku na 2 dni spravim gulasovu, alebo nejaku fazulkovu z udenym, neviem este... 😀 😀 😀

vesi
12. nov 2007

zeleninovú s mrvencami 😀 😀 ale fakt, ja už niekedy neviem čo vymyslieť, aby sme nemali stále to isté a aby sme vyšli s peniazmi 😠

vesi
12. nov 2007

ahoj lenka, vyšívam dievča s orchideou, ale nemám ju v PC, tak nabudúce ti ju ukážem 🙂 ale dala si mi nápad, taký guláš by nebol zlý... 😀

matar
12. nov 2007

len na skok vás zdravím, aj mne ide vyšívanie nejako pomaly, asi je niečo vo vzduchu 😒

julová, držím palce, to by ti neurobili, že by ťa nenechali prejsť 😉 ani ja som nemala to srdce vyhodiť tehulku z maturity a to bola teda riadne dutá 😨 (nie ž eby to bol tvoj prípad 😉 🙂 )

vesi
12. nov 2007

ahoj matar 🙂

lenkalienka4
12. nov 2007

vesi: ja uz tak vselijak kombinujem tie jedla, ze az sa niekedy divim. Uz fakt som niekedy az zufala z otazky, a co zajtra varit???????

michalag
12. nov 2007

vesi, mnam 🙂 , ja mam rada zeleninovu 😉. To poznam, ja uz neviem co zajtra varit a potom mi to pripada, ze mame stale to iste 😠
ahoj lenka 🙂 , teraz vysivam somarika z macka PU a potom sa mozno do toho pustim. Dobry napad 😉 , spravim fazulovu na kyslo 😀

vesi
12. nov 2007

ani mi nehovor a to moja nikola je strašne prieberčivá v jedle 😠 😀

lenkalienka4
12. nov 2007

baby, musim ist, uz prisiel MM , papa, pekny vecer 😉

matar
12. nov 2007

ahoj vesi 😀 ja zajtra varím dusene bravčové na hríbikoch s kyslu smotanou a k tomu halušky z treného zemiakového cesta 😀 tecept som dnes našla v knihe "recepty zo života" - tie pozerám, ked som už zufala. 🙂

vesi
12. nov 2007

mňam matar, to znie dobre... ja robievam bravčové na smotane a drvených paradajkách s knedlou, to majú tí moji veľmi radi, len som nedostala kúpiť tie paradajky v konzerve 😠

matar
12. nov 2007

tie mám rada aj ja- kupujem ich v bille. no uvidíme čo to bude, idem to robiť prvý krát 🙂 ale halušky som si urobila už teraz, lebo to by som zajtra pri malom nestihla 🙂 teraz spinká a nikolka je vo vani, tak som si mákla 😎

michalag
12. nov 2007

no pomazanka je hotova 😀 . My robime pomazanku aj zo syra, majonezi a cesnaku a ti moji ju miluju.

ahoj matar 🙂 ,

vesi
12. nov 2007

miška, ja by som mohla rybaciu pomazánku jesť aj každý deň 😀 moje deti ani náhodou, nikola nezje žiadnu a saška maximálne tak vajíčkovu 😒
matar, tak ked to bude chutné, pošleš recept 😀 😀

michalag
12. nov 2007

vesi, ved aj nas Samko zacina byt priebercivy a navyse mi zacal malo papat, tak som rada ked don ho nieco dostanem 😝

vesi
12. nov 2007

miška, to nič, jeho to zase prejde, len netreba nútiť ked nechce nechaj tak, skús o hodinu. 🙂 aj my sme mali takéto obdobia, ved on to zas doženie 😀