Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
28. nov 2007

ked on spapa okolo 17:00-17:30 chlebik (cely krajec) a o 18:30-19:00 spapa este 330ml kase, tak mu asi nestaci iba chlebik a aj ked spapa krupicu, tak zje kasu ale uz len 250ml. Takze tak to mame spapanim my 🙂

vesi
28. nov 2007

tak mu skús dať chlebí neskôr alebo 2X po sebe a potom zapiť pred spaním mliekom 🙂 a ked to nezaberie, tak nadalej kašu a o mesiac to skús znovu atd.

michalag
28. nov 2007

jasne 😉
Lebo ta kasa ide strasne do penazi 😠
Dobre musim ist lebo maly sa mi uvari v tej bunde. Vecer sem nakuknem, tak sa tu zatial majte 🙂

vesi
28. nov 2007

aj ja idem papa.

lenkalienka4
28. nov 2007

haloooo halooo 😕

dupinka
28. nov 2007

Ahojte! idem sa pustit do dalsej korenicky (skoda, ze nemam fotak ☹ )..

Len vam pisem recept na domaci "BEJLIZ", je fakt dobryyyy 😀, mam odskusane:

1 salko (original, nie kondenzovane mlieko, lebo to nebude mat spravnu chut a konzistenciu)
1 slahacka v prasku
1 dcl studenej instantnej kavy
2 dcl konaku

spolu zmixovat vo vysokej nadobe, pred pouzitim potriast a pit pomaly a s mierou !!! 😝 (lebo je to sice sladke, ale alkoholicke 😵 )

lenkalienka4
28. nov 2007

ahoj dupinka, tak toto si vyskusam, uz teraz mam na to chut 😀

dupinka
28. nov 2007

lienka: AHOJ!

Baby, chvilim diela 🙂 naadhera!

michalag
28. nov 2007

Ahojte 🙂 , tak sme doma z mesta. Nakupila som si uz vsetky mulinky a ostalo tam 200,- 😠

vesi
28. nov 2007

ahojte, aj ja to vyskúšam, už to mám skopírované v receptoch 😀 ja takéto veci môžem 😉 😀 😀

vesi
28. nov 2007

ahoj miška, prišli sme naraz 😀

michalag
28. nov 2007

vesi 😀 😀 😀
A pokupili ste nieco?

vesi
28. nov 2007

nikole topámky a všetkým teplé papuče a žehličku pre mňa, lebo stará sa pokazila 😀

vesi
28. nov 2007

topánky 😅

michalag
28. nov 2007

vesi akurat som pred chvilkou kukala nikto tu nebol a zrazu...
tak si sa trosku potesila aj ty 😉

vesi
28. nov 2007

že potešila 😀 😀 keby si videla aká kopa žehlenia ma čaká 😝 😀 teraz som sem sadla, ale o 20.00 idempozerať CSI, tak mám pol hodinku.
už si skúsila dať malému na večeru chlebík?

michalag
28. nov 2007

papal ale zase zjedol 250ml kase, takze.... este asi budeme musiet pockat. Ved som dnes kupovala aj tu kasu a za dve som dala 180,- a to vzdy na vyplatu kupime rovno 7ks (zhruba 650,- mesacne) aby bolo, ale tento mesiac mame dlhsi 😠

vesi
28. nov 2007

prepáč, tlačila som dalšiu predlohu na vyšívanie, aby ma to poháňalo dalej 😀 to s tými kašami poznám, aj ked saška ich veľmi nechcela 🙂 už idem pozerať krimi, tak papa 😉

lenkalienka4
28. nov 2007

a uz som naštvana, som musela vela vyparat 😠 a nechapem preco mi stitch urobil taku tmavu predlohu, ved foto nieje take tmave? hmmm? co myslite? 😕

miška: aj ja malej davam kašu, no ona je schopna po kasi vypit aj mliečko 😀

michalag
28. nov 2007

lenka, si tu este?
Ved aj ten nas drobec je dobry jedak, len kto to bude zivit ak mu to ostane aj v neskorsom veku 😀 😀 😀
Ta predloha co som si spravila vyzera upne inak. Su tam take divne mulinky. Dnes ked som ich kupovala tak sa mi to nezdalo, ale uvidim potom ako to bude vyzerat

lenkalienka4
28. nov 2007

tu som....

michalag
28. nov 2007

a este vysivas?

lenkalienka4
28. nov 2007

nie nevysivam, som nastvana veeeelmi na kriziky. alebo na seba? no tak nejak.

michalag
28. nov 2007

ja som dnes vysivala dost a uz sa mi nejako nechce, tak len bludim po nete a kukam vselico 😅

lenkalienka4
28. nov 2007

ja tu sedim jak kopka nestastia, 😒 cakam kedy moj mangel vylezie z kupelky. Ked pokrocis tak odfot, som zvedavaaaa

michalag
28. nov 2007

odfotim aj ked.....

lenkalienka4
28. nov 2007

co aj ked... zamrzol ti fotak pri tych -6??? 😀 😀 😀

michalag
28. nov 2007

lenka 😀 😀 😀
mne sa to nepaci 😠 , tak sa nemam velmi cim chvalit 😝

lenkalienka4
28. nov 2007

joj miska, to bude uuuplne inac ked budes mat tvar vysitu... uvidis, ja som tiez 1 portret vzdala, ale vysila som tvar a tak... /no toto velmi nieje povzbudenie... / no nic, vysivaj dalej a uvidis. Ja uz rozmyslam nad dalsim portretom, len neviem ktory, chcela by som nieco svetlejsie, take ako ma napriklad JULOVA, ta nevesta je nadherna 🙂

michalag
28. nov 2007

ta nevesta od juli, je fakt super. Mozno som spravila chybu ze vysivam sedu foto, mozno by bola krajsia ta farebnejsia 😝 🙂