• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

24. októbra 2017 
miska AHOJ, NEJAKU MALU JEDNODUCHU DECKU DO OBYVACKY NA STOL, LEBO NEMAM ZIADNU :sweat_smile:
9. jan 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A uz vies zhruba aku, ci este si si nevybrala?
A ako sa inak mate?
9. jan 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem aku, mama kopu zvysnych bavlniek tak nejaky vzor si vymyslim...

inac mame sa fajn, a vy ako? mala mi zacala uplne odmietat zeleninu, tak spekulujem co jej dat papat ked tak vymysla...
9. jan 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, my sa mame tiez fajn :wink: , maly je stale vacsi a vacsi sibal :grinning: , len nam pomenej papa. Predtym sme boli zvyknuty ze na rano spapal 2 pribinaciky, alebo jogurty a teraz spapa ledva jeden, ale asi mu to uz neberie, hoci ma stale nieco ine
9. jan 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo

http://fotoalbumy.azet.sk/vikinkaa4/vikinka/ft-59174872-v-5/?i9=424dde52b117

je to nejako blbo odfotene... zajtra to dam zaramovat...
9. jan 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, je to fakt suprove :wink: a kde to potom das?
9. jan 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, je to parádne. tá robota stála za to :slight_smile:

baby, tá stránka s motýlom mi nejde otvoriť a v camélii neviem nájsť ceny? kde to tam je??? som otrava :confused:
9. jan 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kazdemu:slight_smile:
...lenka ja odpadnem...je to paradny obraz...klobuk dole :dizzy_face:
...ja teraz velmi nevysivam:frowning2: chlapci zacali chodit do skoly...takze zas mam postarane o poobednajsi program :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doobeda ma uplne zamestnaju moju dievcence...:slight_smile:
...milujem deti a strasne rada sa im venujem...ale uz by som chcela aj vysivaaaaat....boze ved ja mam asi abstaky :grinning: :grinning: :grinning:
9. jan 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, v camelii tusim niesu ceny, treba im napisat mail, a oni ti hned odpisu co potrebujes

baby, dakujem
9. jan 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenkalienka: WAW!!
9. jan 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matar, chod na objednavku a tam ked ides zadat druh tovaru, tak tam mas napisanu aj cenu muliniek :wink: , ale neviem ci este platia tie ceny
9. jan 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška, ako pokračuješ s domčekom?
9. jan 2008 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, ide to pomaly :sweat_smile: , ale uz to zacina mat nejaku podobu :slight_smile:
Ked Samko zaspinka hodim foto :slight_smile:
9. jan 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial to este nema velku podobu, ale pomaly ......

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1046677&vReferer=
9. jan 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky..krasny dnik prajem:slight_smile:
...michalag, ze vraj to ide pomaly? Ved len teraz si zacala a uz aky velky kus mas vysity!:slight_smile: Bude to naozaj nadherne...baby vy ste vsetky take sikulky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2008 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem krásny deň :grinning: ahoj eli, vstávate do školy? :grinning:
miška, ide ti ti pekne :slight_smile:
lenka, obraz je super :slight_smile:
10. jan 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky vesi...ja vstavam uz skor lebo o 6:15 mi nosia dievcatko co opatrujem a chlapci do skoly musia vyrazit o 7:10...takze teraz uz som s babami sama :grinning:
...co budete dnes robit?
...my asi pojdeme trosku von iked sa mi zda, ze je vonku poriadna kosa....
10. jan 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli vonku včera a dobre sme vymrzli, dnes budeme doma, lebo ja sa necitim dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: (ms)
ja som už teraz s malou sama, tak sa najeme, ja si dám kávičku :grinning: a potom asi budeme čítať knihu :grinning:
10. jan 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, z toho obrazu mi ostalo kooopu bavlniek, a to som si objednavala polovicne mnozstvo :confused:

miska, ide ti to dobre, bude to pekne.
10. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj vesi, a kde je tvoj link na obraz??? halo, ta co si zabudla ci co?
10. jan 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, tak si ich odlož, ešte sa zídu, na tieto bavlnky mám kopec predloh :grinning:
obraz som prala, ešte naškrobiť, vyžehliť a potom odfotím :wink:
teraz rozmýšľam, že namiesto tej nevesty sa pustim do tohto
http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky/ft-59292412-v-23/?i9=f8c78092ad45
10. jan 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi, aj tento je pekny, ale do spalne viac by bodla nevesta podla mna :wink: vesi, pozerala si vari vam to? :confused:
10. jan 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepozerala som lenka, čo tam bolo?
ja som už na 99% rozhodnutá pre ten bordový, mám rada kontrast a biela spálňa s bordovým obrazom ukáže pekne :slight_smile: a obraz sa volá kráľovná srdca, tak sa to hodí :grinning: ale ešte mámčas na rozhodnutie, kým budem mať peniaze na materiál, tak teraz oddychuje :grinning:
10. jan 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesi :grinning: :grinning: :grinning: coze to ides vysivat? :grinning: :grinning: :grinning:
10. jan 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no povedz eli čo by si si vybrala ty? nevestu, či kráľovnú? :grinning:
ja som na ňu pozerala odkedy mám predlohu, ale má 88 farieb, no dnes som sa pozrela na predlohu a na začiatok veľa farieb nepotrebujem, dá sa to dokupovať postupne, nak nad ňou vážne uvažujem :grinning:
10. jan 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vesiiiii!!!!! Si moj vzor :dizzy_face: Strasne drzim palce :slight_smile: Mozno to aj mna nakopne k tomu mojmu vysnenemu :dizzy_face:
Idem zas pracovat :cry:
10. jan 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
whizzy, dakujem, takže sa ti páči tá bordová? :grinning: potrebujem povzbudiť a nakopnúť, lebo sa neviem rozhodnúť do ktorého obrazu sa pustiť či nevesta alebo kráľovná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale chcela by som do spálne bordové závesy a ten bordový obraz by tam pekne ukázal... ja sa zbláznim, čo mám robiť? :sweat_smile:
a ktorý je tvoj vysnívaný?
10. jan 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby :slight_smile: , ako sa dnes mate?
Dakujem, ale mne sa zda ze mi to ide pomaly, oprpti minulym vysivkam
10. jan 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, som za bordovu, mne sa farebne strasne pacia. A ako entomologicku ma oslovili aj tie motylie kridla :grinning:
Ja chcem toho "vodnara" co teraz frci na livingu. Taka vlasata zena s dzbanom a orchideami. Nikto u nas neni vodnar a na znamenia moc nie som, ale dostali ma tie orchidky a farby. Tiez ich je tam 90 :grinning:
10. jan 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok