• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

7. novembra 2016 
tak pockajme na matar, alebo whizzy napis jej, ci to to teda posielala.
24. okt 2007 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon pockajme na whizzy
24. okt 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo fajn keby sa to podarilo, ostatné kočky by to mali hned a nič by sa nemuselo posielať...

nehľadal niekto toto?

http://picasaweb.google.com/kathy2408/ABCSTazmania
24. okt 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....idem makat...tak sa to hadam medzitym ujasni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:...pekny dnik zatial papa :slight_smile:
24. okt 2007 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pap, idem aj ja :slight_smile:
24. okt 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som tu 2 hodiny nebola a vyste popísali už 4 strany :slight_smile:
24. okt 2007 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj slavik...ved prave pozeram, ze takto vysivanie nepojde ked budete vykecavat :grinning: :grinning: :grinning: a ja musim po vas tooolko citat ked chcem byt v obraze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som! Bola som obedovat.
Ano, napisala som, ze poslem aj Matar, no neposlala mi adresu. Tak som zatial poslala len sloniiicekovi :slight_smile: Matar to v pohode poslem, ak posle adresu. Sloniiicek mi spominala, ze ma problem s napalovackou, takze ja kludne mozem.
A Julova v Slimaku som bola, Anchor tam maju drahsie ako v Tescu, takze na Anchor urcite do tesca na Kamenne. V Slimaku som si kupila tu vymyvatelnu fixku na naznacenie mriezky.
24. okt 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som v robote, takže ja začne (dúfam) vyšívať až večer. :slight_smile:
24. okt 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matqar, posli adresu na IP :wink:
24. okt 2007 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som :slight_smile: teraz ma muž stres, že ak sa mu nepodarí hodiť to tam, tak ho ukamenujeme :grinning: :wink: no snád to pôjde :slight_smile:
24. okt 2007 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, myslíte si, že vyšijem fotku aj s puppets bavlnkami? ja som sa u nás v galanterke pýtala na anchorky a má tam asi 5 farieb, vraj sú velmi drahé, preto ich neobjednáva :unamused:
24. okt 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning: :grinning: :grinning: kde ste? vyšivate???
Ja som si dnes kúpila látku a dúfam ze uz čoskoro začnem aj ja...
24. okt 2007 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: , kde ste vsetky? Ci vysivate :grinning: ?
24. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..takze radostne oznamujem, ze obraz mam vysity!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Neskor hodim aj foto :wink:
...ale nebola by som spravna zavislacka keby som uz nepracovala na dalsom :grinning: no pre zmenu teraz som zacala vianocny obrus :dizzy_face:
24. okt 2007 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiež začala vyšívať. :slight_smile: A už idem aj párať. :grinning:
24. okt 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez vysivam :grinning: ,
zachvilku musim prec od PC, tak dufam ze sa sem este dostanem, kedze drahy ma pracu na vykresoch :confounded:
24. okt 2007 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculka a co to bude ked to bude hotove?
24. okt 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto motorku robim teraz a je tam aj meno ktore som vcera dokoncila. Ale sa chvascem co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=76579&vReferer=
24. okt 2007 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luculku...je to macko?
Michalag ta motorka je paradna:slight_smile: a to JULI...kraaaaasa :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli to je krasne :wink:
Ale sme vsetky sikulky :wink:
24. okt 2007 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo, konecne som tych 47 stran ako tak presla :sweat_smile:...pridavam sa do klubu...ked rano vstanem, hned si to nasmerujem do najblizsieho obchodika pokukat ci nieco zozeniem :wink: a hor sa do vysivania :dizzy_face:
25. okt 2007 o 02:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule:slight_smile:
michalag dakujem... :dizzy_face:
blumka vitaj v klube :wink: ...ty asi vnoci nevies spat...vsak? :grinning: a citas o tych najspravnejsich zavislackach :grinning:
Krasny den prajem kazdemu...teraz utekam s malym do skoly ale potom sa este vraaaaaatim :grinning: :dizzy_face:
25. okt 2007 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, vaše dielka som ešte nevidela, ide ma poraziť z pomalého netu :angry: , včera ma to sem ani nepustilo, tak neviem či sa sem dnes ešte dostanem, ale budem volať správcovi siete :angry: tak uvidíme. ale aspoň somdokončila tú druhú korunu stromu, len je tam ešte veľa obšívania, to neznášam, ale čo mám robiť, ked je to tak krajšie... :grinning:
blumka, vitaj v klube :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2007 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby. tak uz mam cd napalene, dnes kupim obalku a hned to poslem. :grinning:
25. okt 2007 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som včera slávnostne začala vyšívať. :grinning:
A dnes som už nervózna z toho že nič nevyšijem lebo som u frajera a ideme na jednu akciu. Takže prídem domov neskoro v noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. okt 2007 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,
tak sloniiicek kam posielas ty? Dalsej na zozname alebo matar? Som z toho teraz trocha zmatena :sweat_smile:
A obrazky mate krasne :slight_smile: Najblizsie vam uz aj ja ukazem, jeden uz mam odfoteny, este zvysok.
25. okt 2007 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo....kam ste zmizli vsetky?:frowning2:
dufam, ze vysivate... :grinning: :grinning:
25. okt 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok