Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

lenkalienka4
25. okt 2007

ahojte, no asi som tu najmladsia ja, mam len 22 😀

biccy
25. okt 2007

Lenka,ja mam 24 😅 😅 🙂 🙂

michalag
25. okt 2007

tak som tu asi najmladsia 😝 ja mam o 5 menej ako ivet, ale hadam to neva 😅 😀 😀
Mne sa kazdy cuduje ze ma bavi vysivanie ked som taka mlada

lenkalienka4
25. okt 2007

biccy: tiež ti to ide super 😉

ivet
25. okt 2007

vesi, zase máš dobrý trik, jak ji "donutit", aby přestala plakat 😀

Michalag, mě se taky každý diví...no co, koníčky jsou různé 🙂

slonik, prodávat ho zatím nechci, ale kdybys ho chtěla půjčit, třeba na focení, můžeme se domluvit - pošlu poštou a zase bys mi ho poslala poštou zpátky 🙂

michalag
25. okt 2007

baby, aj vy kukate Ordinaciu?

lenkalienka4
25. okt 2007

no ano, ja idem pozerat, tak papa 🙂 🙂 🙂

michalag
25. okt 2007

este som nasla nejake vytvory
tu je priroda robena gobelinom
http://fotoalbumy.azet.sk/dracena07/vsivanie/ft...

este som nasla delfiny robene gobelinom
http://fotoalbumy.azet.sk/dracena07/vsivanie/ft...

vesi
25. okt 2007

slonik, a od ktorej nedele? moja nikolka mala 21.10.07 (nedela)5 rokov 😀
idem spať, prajem vám všetkým dobrú noc 🙂

ivet
26. okt 2007

Tak naše Kristýnk měla 21.10.07 1 rok 🙂

snoopy
26. okt 2007

ahojte kočky

keďže ma Zuzka_julová "nakazila" predlohami na Snoopy výšivky, sťahujem predlohy ako divá a budem vyšívať jedna radosť....vyšívanie sa hádam nedá zabudnúť, lebo som to nerobila...jáááááj ani nepamätám.

predpokladám, že mi to pôjde trošku pomalšie, pretože okrem vyšívania som sa dala na digiscrapy..učím sa PC program GIMP, štrikujem si sveter a ešte aj táto práca na vyčerpáva 😒 ....ale keď budem maať nejaký náznak výšivky, tak dám do albumu.

takže koníčkom zdar, vyšívaniu zvlášť 😀

dupinka
26. okt 2007

baby, vy ste sikovneeeeee 😉 a ja ani krizik. Vcera sme stahovali veci, aby bolo kde poukladat material na prerabku. A to mi este treba vypratat kuch. linku 😖

michalag
26. okt 2007

Ahojte babenky 🙂 ,
Tak ja som vcera pokrocila a dufam ze sa mi to podari aj dnes, len dufam ze noc bude lepsia ako ta dnesna 😅
Vitaj snoopy 🙂

whizzy
26. okt 2007

Ahojte, zacinam si robit album, dala som tam jeden obrazok co prave robim, macka co som urobila (nie su to moje diela, tie pridam ked budu nafotene!). Chcem vas poprosit, ci niektora nemate predlohu na tento meter
http://profile.imageshack.us/user/whizzzyy/imag...
Dik 🙂
A este s tym neviem moc robit, tie orchideje neviem dat do zvlast albumu ☹

matar
26. okt 2007

ahoj whizzy, na ten nemám ☹ ale na tej ruskej stránke je vela metrov, možno tam niečo nájdeš.
ja dnes nekrížkujem, ráno som konečne absolvovala kontrolu na gynde po 6-nedelí a teraz ked malý zaspal robím nikoke do izbičky strašidielkovu výstavu, tak robím helowenske kvetináčiky. potom sa vám pochválim 🙂

michalag
26. okt 2007

ahojte baby, dnes tu je nejako ticho 😝

lenkalienka4
26. okt 2007

aj ja vás zdravim, teraz som sa zapla, no a vidim ze dnes je tu nejako mŕŕŕtvo 😝 😝 😝 Asi všetky vyšívate.... 😀 😀

michalag
26. okt 2007

ahoj lenkalienka 🙂

vesi
26. okt 2007

čaute baby, ja so dnes strašne unavená, tak vás len pozdravím 😉

lenkalienka4
26. okt 2007

michalag: ahoj, ako pokračuješ s motorkou??? dari sa? 😉

ivet
26. okt 2007

já nevyšívám, dnes jsem dodělávala dort pro malou na zítřejší oslavu, ale zítra, až přijedeme domů, se na něco vrhnu a začnu 🙂

michalag
26. okt 2007

lenka, zachvilku nebudem mat co vysivat, ale nejako rychlo vysivam. Ked sa da, tak vyuzivam vzdy volny cas

lenkalienka4
26. okt 2007

skusala si uz aj portret? mna to strasne laka, uz som si kupila aj látku, este musim zohnat bavlnky a sup sup do vysivania 😀 😀 😀

michalag
26. okt 2007

neskusala som, lebo nemam na to odvahu

lenkalienka4
26. okt 2007

preco nie? ja sa do toho s radosťou pustim aj ked som naposledy výšivala ked som mala 13 rokov 😝 😝 😝

dufam že sa mi to podarí... a ak nie tak to budes skusat do vtedy kym to nevyjde... 😉 😀

julova
26. okt 2007

caute babule...pustila som sa do nevesty-mna - co mam v albume...tak drzte palce, nech sa to aspon trosku na mna podoba 😀...sama som zvedava 😉 ...budem referovat, ked to zacne chytat formu 😉...tak pekny vecer Vam prajem 🙂

lenkalienka4
26. okt 2007

julova: ahoj, držím palce aby Ti to vyšlo 🙂 😉 🙂

ivet
26. okt 2007

Michalag,nebo je, je to jako každé jiné vyšívání. Když máš předlohu a bavlnky, jde to samo 🙂

Julova, určitě se Ti to povede...bude to krásný obraz 🙂

michalag
26. okt 2007

ivet 🙂 , je to trocha narocnejsie, ci nie? A ked si dam spravit foto, tak su tam aj cisla bavlniek?
julova 🙂 , drzim palce 😉

julova
26. okt 2007

dakujem 😀...a mozno nakoniec ta nevesta bude krajsia ako ja 😀