Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

vesi
31. okt 2007

ahoj, čo máš dnes v pláne? u nás to vyzerá na celkom pekné jesenné počko, tak pôjdeme poobede von - ak to vydrží 🙂

michalag
31. okt 2007

ved aj my sa chystame von ked sa maly vyspinka a napapa, lebo doma by sme nevydrzali.
Boze cakam kedy sa mi maly vysype, prave tlaci nocnik po zemi 😅

vesi
31. okt 2007

😀 😀 😀 tá moja ked spadne a to je dosť často, lebo lieta po byte ako bláznivá 😠 , tak príde a kríčí au alebo bum, ja jej poviem to nič, tak sa spokojná zvrtne a ide sa hrať 😀
a malý ti už chce chodiť na nočník? lebo tá naša ani za svet, hrať sa s ním to áno, ale vyzlečená na ňom sedieť nie 😠 😀

zuzi76
31. okt 2007

Ahojte baby!

vesi
31. okt 2007

ahoj zuzi, ako sa máš? 😀

michalag
31. okt 2007

tak to sme na tom rovnako, hrat sa s nim bude aj obleceny si nan sadne ale ako nahle ho vyzleciem, tak ani za svet 😠 , ale nenutim ho
A uz rozpravate?

zuzi76
31. okt 2007

dnes super. prave sme doranajkovali! 😀

michalag
31. okt 2007

ahoj zuzi,

vesi
31. okt 2007

ani ho nenúť, on príde s tým sám ked bude na to zrelý, to som sa naučila pri staršej, všetci do mňa hučali, že už by mala chodiť na nočník a ona ani za svet a ked mala 2 roky a 2 mesiace, tak prišla sama a potom to už bolo O.K. 🙂
tak snaží sa opakovať všetko po nás, ked niečo chce, tak jej väčšinou aj rozumiem čo povie. rozhodne rozpráva viac ako naša staršia v jej veku 😀 ked si prdne, tak kričí padooo - pardon, ked jej niečo spadne tak, babja - babrák 😀 😀
a čo vy rozprávate?

google
31. okt 2007

baby, ako by som sa mohla dostat k tomu CD-cku?

vesi
31. okt 2007

zuzi, ja už varím 😀 😀 nemuseli sme ráno vstávať do škôlky, tak sme si dlhšie pospali 🙂

zuzi76
31. okt 2007

Martinko ma prazdniny. Vstaval s muzom, o 7:00 uz pozeral rozpravky, chvilu som pri nom vysivala, potom ma rozbolel chrbat, tak som si isla lahnut. No, a zobudila som sa ked zacal Misko plakat o 9:30. 😉 😉

vesi
31. okt 2007

google, na str. 55 je odkaz na stránku, kde si môžeš ten program stiahnuť 😉

google
31. okt 2007

dakujeeeem

vesi
31. okt 2007

tá naša vykrikovala z postieľky tiež o 7.00, ale ešte hoďku sme to potiahli 🙂

sloniiicek
31. okt 2007

zuzi76 - islo ti to stiahnut?

zuzi76
31. okt 2007

konecne som vas tu chytila. vzdy ked som sem nakukla, tak tu bolo ticho.

sloniiicek
31. okt 2007

inak ahojte baby. dlhsie som tu nebolo.a 😉

sloniiicek
31. okt 2007

google - aj ty vysivas?

google
31. okt 2007

sloni sem-tam, ked mam cas na to

zuzi76
31. okt 2007

sloniiicek, este som to nestahovala, lebo som rada, ze som tu zachytila baby

sloniiicek
31. okt 2007

vidis to, tak uz mame dve temy spolocne. 😉

vesi
31. okt 2007

google, ked sem pár krát prídeš medzi nás, tak budeš aj častejšie vyšívať 😀 😀

google
31. okt 2007

sloni ja by som najradsej vysivala uz take babetkovske motivy pre deticky, ale ty si k tomu blizsie 😉

sloniiicek
31. okt 2007

tak to urcite hej. 😉

zuzi76
31. okt 2007

vesi, uz ste aj rozmyslali kde presne by bolo to stretko?

google
31. okt 2007

vesi ja by som rada 😀

sloniiicek
31. okt 2007

to sa este uvidi. ale uz som pokukovala v mojich casopisoch aj na take. 😉

inak baby, mate aj nejake vianocne motivy obrazkov?

snoopy
31. okt 2007

čavte kočky...tak som sa dala na vyšívanie snoopyho...obrys už je...ešte ho "vyfarbiť" v albume mám predlohu 😉

vesi
31. okt 2007

ešte nie, mne osobne by vyhovovalo, niekde vtých miestach, kde je staré tesco, prídem z Nív, ale nemám problém prispôsobiť sa 😉 ešte sa ani všetky baby nevyjadrili čoi im vyhovuje 10.11.07, zatiaľ viem len o julovej, že vtedy môže...