Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

eli77
1. jan 2008

Ahojky vesi...tie velkonocne su uzasne🙂))zeby som zacala vysivat obrus? 😀 😀

vesi
1. jan 2008

ahoj eli, to vieš, treba už teraz hľadať vhodné predlohy aby sa to v pohodičke stíhalo 😀

vesi
1. jan 2008
vesi
1. jan 2008

POMOC!!!!! babulky ruštinárky, ako sa dá prosím vás zväčšiť toto? 😕 😅
http://foto.mail.ru/mail/maria_brooke/2148/2150...

matar
1. jan 2008

ahojte babulky 🙂 tak vás nejako zanedbávam, v poslednom čase ma chytil za srdce scrapbook, tak sa hrajkám na počítači 🙂 ale už sa to pomaly učím, pozrite ak chcete do môjho albumčeku,ako som pokročilia 😎

vesi, priamo na tej stránke sa to zvačšiť nedá, ale muž mi povedal, že ked bude mať čas, skusi to hodiť do jedného programu a zvačšiť. ale neviem či to pôjde, to záleží v akej kvalite je to tam vložené (ten vianočný mi napríklad nešiel ☹ )- vyskušame a dám ti vedieť 🙂

inak, krsne ste všetky pokročili 🙂

asi sa pustím do tých veľkonočných obrusov. z portrétov asi nebude nič, kedže perličkami sa to nedá odhadnuť tie odtiene a kedže mám nenormálne veľa bavlniek, tak sa mi teraz nehcce prechádzať na inú značku 😒 ale to záleží od toho, čo mi dovolí môj drobček 😉

zuzi76
1. jan 2008

Dobre ranko!!!
Uplne vsetkym zelam v novom roku zdravie, stastie, lasku a nech vas vsetko zle obchadza velkym oblukom!!!
A este vela rodinnej pohody a s tym suvisiaci klidek na vysivanie! Tak nech nam to vysivava!!! 😀
Vesi, tie obrusy-zeby zacneme novy rok velkou nocou? ved si ani neviem vybrat. 😵

vesi
1. jan 2008

ahoj maťka, ja nechcem konkretne ten obraz čo som dala link, len som chcela vedieť či sa to dá zväčšiť, je tam veľa inšpirácií 😀
tie obrusy sú pekné, že? 😉 a fotky máš krásne, ja sa tiež učím, ale momentálne som sa zas pustila do vyšívania - prečo je ten deň taký krátky?! 😀

vesi
1. jan 2008

ahoj zuzi 😀 ja sa teraz do obrusov nepustím, možno koncom roka do vianočného, veľkonočné mám vyšité klasicky, nie krížikové, to by som tým mojim musela zakázať jesť na stole 😝 😀

zuzi76
1. jan 2008

Baby, tak ja s tym scrapbook ani nemienim zacat. uz teraz mam pocit, ze tych mojich chlapov zanedbavam! napriklad, Martinkovi by som sa mala zacat viac venovat, ale ked fakt by som potrebovala tiez ovela dlhsi den! 😠

vesi
1. jan 2008

hovor mi o tom! ešteže, môj muž má do 7.1.08 dovolenku 😀 aspoň teraz varí, tak mi odpadá jedna povinnosť 😀 😀

matar
1. jan 2008

vesi, tebe sa da ta predloha na obrus s kuriatkami otvoriť kvalitne? (tak aby z otho bola predloha, podla ktorej sa dá vyšívat?) asi nie je dosť kvalitná. lebo mi to nejde dobre 😒

matar
1. jan 2008

no ved aj ja som pri PC sedela teraz viac, lebo muž si cez dovolenku užíval deti. od zajtra je v práci a to sa ja pri pC dostanem len ked je nikolka v škôlke a domčo spinká 🙂

vesi
1. jan 2008

maťka, tak som sa na to pozerala a nedá sa mi otvoriť kvalitne 😠 budem to musieť kontrolovať ked niečo nájdem 😅

michalag
1. jan 2008

Ahojte 🙂 , tak ako vnimate Novy rok?
Matar, vesi, ja tiez robim scrap, takze vysivanie zanedbavam, ale dnes planujem zacat vysivat novu predlohu, kedze do tej motorky sa mi nejako nechce 😒 😝 😀

vesi
1. jan 2008

miška a čo budeš vyšívať?
ja pokračujem takto

http://fotoalbumy.azet.sk/vesi1910/moje-vysivky...

michalag
1. jan 2008

vesi skusim dat link, ale neviem ci sa mi to podari 😅

snoopy
1. jan 2008

ahojte spokuvyšívačka moje

do nového roku Vám zo srdiečka prajem splnenie všetkých Vašich túžob, verejných či tých najtajnejších.... Vašim rodinkám veľa zdravia a Vám maxiturboihly po celý rok 😀 😀 😀

matar
1. jan 2008

vesi, vyzerá to suprovo 😵

michalag
1. jan 2008

Vesi je to super 😉
snoopy aj tebe Stastny Novy Rok a nech je vase malicke (este teraz v brusku a aj ked sa narodi) Zdravucke a robi vam velikansku radost. Ozaj este sa vam stale neukazalo?

vesi, toto sa chystam dnes zacat 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

snoopy
1. jan 2008

ahoj miška....no neukázalo...nôžky spolu a ani zatoho pána sa mu/jej nechcelo ich roztiahnuť...bude to prekvapenie ako sa patrí....inak sa opäť otváram, takže predpokladám, že už ma do práce Dr. nepustí....možno tak na jeden deň aby som mohla odovzdať agendu...ale inak ostanem ešte na ten týždeň od 7. do 15. na PN a 16-teho nastupujem na MD
...ozaj už sme kúpili ten kočík...foto je v albume 😀

miky
1. jan 2008

Ahoj, se zájmem jsem nakoukla do vaší diskuze. Křížková výšivka se mi moc líbí, ale nikdy jsem nenašla odvahu jí zkust. Vlastně nevím ani jak na to. Nevěděla byste některá odkaz na nějaké "chytré" stránky, kde by byli jednoduší předlohy?

snoopy
1. jan 2008

ahoj miky....vitaj medzi nami.....ja predlohy sťahujem z picassaweb-u...a keď dozadu stránky v tejto téme, určite nájdeš veľmi veľa krásnych a jednoduhších predlôh 😉

miky
1. jan 2008

Díky moc, jdu tedy listovat podrobněji. Na těch pár co jsem zatím koukala, ty byly nad moje síly 😀

snoopy
1. jan 2008

miky a aký motív by si chcela?...skúsim pozrieť vo svojich zásobách niečo jednoduhšie 😉

dupinka
1. jan 2008

Ahojte!

prajem vam a vasim rodinkam vsetko naj,... v novom roku 2008. Nech vas radost, stastie, zdravie a laska sprevadza na kazdom kroku. Nech vo vasich pribytkoch cely rok prebyva vesela nalada, vonia domov. 🙂

miky
1. jan 2008

snoopy - no víš, že vlastně ani nevím. Možná něco co by šlo použít do kuchyně - nějaké ovoce, květiny apod.

monkula
1. jan 2008

Ahojte krížikárky, prajem vám veľa šťastia a zdravia v novom roku, aby sa vám dobre vyšívalo a nedochádzala vám išpirácia...

Ahoj vesi 😀 😀 , Mončidlo

michalag
1. jan 2008

snoopy, videla som foto kocika. presne taky sa paci aj mne 😉 ,aj v inej kombinacii 🙂
Ahoj miky, vitaj medzi nami 🙂

lenkalienka4
1. jan 2008

vesi, no konecne si dala link, a ty chces povedat ze ti to nejde rychlo??? sak si hovorila ze neysivas a uz mas skoro cely obraz hotovy, no super, chvalim, krááásne 😀