Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

michalag
19. nov 2007

Ahojte baby 🙂 ,,

julova
19. nov 2007

Ahoj Miska 🙂

michalag
19. nov 2007

juli 🙂 , ako sa mas?

vanilka32
19. nov 2007

ahojte dievcence, tak som zopar svojich krizikovych diel :o) dala do albumu. dufam ze sa budu pacit.

michalag
19. nov 2007

vanilka, tie diela su krasne 😉
ozaj ako sa vysiva na umelu panamu/ kanavu? Chcela by som to vyskusat

vanilka32
19. nov 2007

velmi dobre sa mi na plast vysivalo, len vsetky tahy musia byt hore a dole hore a dole, nie ako ked mas latku kde ak mas zaradom rovnaku farbu tak mozes tahat iba horom. ale bavilo ma to :o)

vanilka32
19. nov 2007

a dakujem za pochvalu michalag 🙂 vcera som zacala vysivat meter pre babatko, ale veldielo to bude, malo by to mat 150x35cm tak som zvedava...

sloniiicek
19. nov 2007

caute babule. co mate nove? nejake nove obrazy? dlhsie som sa sem dostala, lebo teraz nevysivam, mala som problemy s ocami, tak mi drahy prisne zakazal. 😀

matar
19. nov 2007

vanilka, máš krááásne prácičky 😀 😎 kde si bola doteraz? 😉
ja som cez víkend trošku pokročila, tento tt hádam dokončím nikolku- chcem tam ešte dať dátum narodenia, motýlikov a pod to pôjde nikolkina fotka 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

sloniiicek
19. nov 2007

vanilka - fakt krasne vysivky.

vanilka32
19. nov 2007

jaj dievcence ste ma povzbudili 🙂 dakujem!!!slubujem ze uz sem budem chodievat castejsie 😎 matar, to bude zaujimave s fotkou, to potom das zaramovat vsak? velmi mila vysivka 🙂

matar
19. nov 2007

hej, potom to dám spolu do rámu. ale ešte niečo podobné musím urobiť aj dominikovi. ale to sú také rýchlovky 🙂 ak chceš vidieť, ja mám výšivky tu:
http://www.mimibazar.sk/rodinne_fotografie.php?... 🙂

vanilka32
19. nov 2007

WAW matar, nadherna zbierka, ta kolekcia jar leto JZ sa mi velmi paci, klobuk dolu 🙂

matar
19. nov 2007

dakujem 🙂 ale to si nevidela výšivky niektorých báb odtialto. aj ja som si myslela, že som macher, kým som ich nevidela 😀 😉

sloniiicek
19. nov 2007

tak to velice dobre poznam. fakt niektore baby, maju uplne uzastneeeee.

dupinka
19. nov 2007

matar: mas IP 😉

vesi
19. nov 2007

matar, vysvetli mi prosím ťa, prečo mi to robííííííš 😝 😀 😀 je krásny

julova
19. nov 2007

Ahoj Moni 😀...niektore veci proste nevysvetlis 😀 😀 😀...ale fakt je to kraaasne 😉

vesi
19. nov 2007

ahoj, zuzi 😀 tak skoro sa do niečoho takého nepustím, nemalo to konca, teraz ma chytili tie portréty 😀 ako si užívaš MD? čítala som, že už ste poprehadzovali nábytok 😀

michalag
19. nov 2007

Ahojte kocky 🙂 , tak somarik je hotovy!!! 😀 😀 😀

vesi
19. nov 2007

ahoj, ten je krásny, čo nasleduje teraz? 😀

julova
19. nov 2007

Moni - hej..narocny vikend to bol 😀...zacala som prat..a zistujem ze sme dostali tooooolko vecicek, ze sa mi hadam ani nezmestia do tej novej skrinky co sme kupili 🤐 😀 ...ale inak si uzivam..a to som si myslela, ako budem len vysivat 😀...prt...to je skor vynimocne teraz...ale hadam este stihnem povysivat, ked vsetko potrebne porobim 🙂...

a kuk - tu je vysledok, aj ked asi moc nevidno a nevies, ako sme to mali predtym, ale napoviem, ze teraz je to o milion % lepsie 😀:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

michalag
19. nov 2007

teraz idem robit asi toho tigrika 🙂 , kedze mam nan nakupene mulinky 😝 , hoci zopar este chyba, ale to neva dokupim neskor
Chcela som zacat s foto, ale este dokoncim postavicky z macka PU a potom sa do toho pustim 😉

vesi
19. nov 2007

yuyi, dobre ste to usporiadali a ešte tam je aj dosť miesta 😀 krásna postieľka mimochodom 😀 neroymýšľaš aj o baldachýne? ja osobne som ho v jednej iybe veľmi ocenila, mohla som večer svietiť a malej to nevadilo 🙂

vesi
19. nov 2007

miška čo budeš robiť s toľkými disney postavičkami? zarámuješ? 🙂 teray som yistila, že mám prehodené na klávesnici Y a Z, neviete ako to dám do pôvodného stavu? 😕 😅

julova
19. nov 2007

Moni a aky mas jazyk nastaveny ako vychodzi? Nemas nahodu EN (anglictinu)? skus na to kliknut a zmenit na slovencinu 🙂...ja to mam vpravo na spodnej liste (ze SK)...klikni na tu skratku pravou mysou a zmen 🙂

a baldachyn nebude...zatial teda...uvidime 🙂

vesi
19. nov 2007

mám tam SK, ja som to vedela zmeniť, len si musím spomenúť ako 😀 😀 teraz musím ísť, lebo mi malá nedá pokoj.papa

michalag
19. nov 2007

vesi, asi to dam zaramovat a potom malemu nad postielku 😉

vesi
19. nov 2007

potom to odfoť zarámované 🙂 a už máš na to sponzora? 😕 😅 😀 😀