Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

extravaganca
21. nov 2007

Krásné ráno 🙂
Tak jsem opět po nějaké době tady a poslušně hlásím,že medvídek je hotový 😵 Už ho jen obšiju,vyfotím a pak vám ho ukážu..sice moc nepůjde poznat,že je to medvídek Pú,protože jsem ho vyšívala na žádost miláčka světle hnědou bavlnkou,ale snad to nebude až tak vadit.Jinak jsem se chtěla zeptat,čím obšíváte?Já jsem vyšívala bavlnkou co je v klubíčku a když jsem se dívala na černou,tak mi přišla na to obšívání tlustá...nebo se mi to zdá?
Děkuji za radu 🙂

snoopy
21. nov 2007

brééé ránko 🙂

extravaganca
21. nov 2007

snoopy,Tobě taky 😉

snoopy
21. nov 2007

ahoj extravaganca...ako v ČR?

extravaganca
21. nov 2007

Dobře,trochu zima,ale svítí sluníčko 😵 A jak je na u vás?

snoopy
21. nov 2007

no tak všelijako....hmla je poriadna, tak dúfam, že ustúpi a zasvieti slniečko 😵

extravaganca
21. nov 2007

Tak já se pokusím vám ho tam poslat 😵 Ze Zlína na Slovensko to není tak daleko 🙂

snoopy
21. nov 2007

no...niečo sa prediera cez mraky...to už ty posielaš to slniečko? ty si ale rýchla 😀

extravaganca
21. nov 2007

Jak kulový blesk,co 😀

snoopy
21. nov 2007

no presne....tak čo ideš vyšívať ďalšie?....čítam, že už len obšiť potrebuješ medvedíka...ja som vo vyšívaní pokročilý začiatočník 😀 , takže ti v obšívaní nepomôžem

extravaganca
21. nov 2007

další asi bude prasátko nebo tygřík...ale asi ten tygřík 🙂

snoopy
21. nov 2007

ten tiger zo série Disney? neviem či má vôbec meno 😕

extravaganca
21. nov 2007

No přesně ten...patří k tomu medvídkovi Pú 🙂 já absolutně neznám ty jména zvířátak 😀

snoopy
21. nov 2007

z toho si nič nerob...ani ja ich nepoznám...ja poznám len postavičky zo Snoopyho 🙂

extravaganca
21. nov 2007

Tak to jsi dobrá,já ani to 😀 Ale to se změní..až jednoho krásného dne budu těhu a začnu kupovat pohádkové knížky,tak budu mít přehled 😵

snoopy
21. nov 2007

presne tak....tak nech je to čo nevidieť 🙂

snoopy
21. nov 2007

no hoci som na PN-ke musím ísť pracovať...mám vzdialený prístup na PC v práci, takže makám aj z domu.....hádam sa dnes ešte ozvem...prajem pekný deň

eli77
21. nov 2007

dobre ranko kazdemu...
...tak to moje optimisticke odhodlanie vysivat do neskorej noci stroskotalo hned vecer ked som uspavala Miu...samozrejme ze som zaspala spolu snou 😒 Zobudila som sa az o 22 ked sa mi vratil MM z prace a uz taka rozospata som sa k tomu nevedela dokopat ☹
...ale Zufale manzelky som si pozrela...takze polovicny uspech 😝
...dnes neviem ci sa k vysivaniu dostanem idem totiz robit domace dukatove buchticky 😀 😀

zuzi76
21. nov 2007

HAlooo! je tu niekto?
Aby som nezabudla - vsetky vysivky su super!
Matar - mas uzasne obrazky
Eli - som zvedava na celkovy obrazok. vyzera uzasne.
Monikaz - tiez krasne!
😉 🙂 😉 🙂 😉 🙂

zuzi76
21. nov 2007

Extravaganca-zatial som vysivala perlovkami (klubicko) vo dvojmo a obsivala som s jednou. mne sa vysledok pacil! 😀

extravaganca
21. nov 2007

Tak já to purbnu na motýlkovi a pokud to bude vypadat dobře,tak se vrhnu na medvída 🙂

dupinka
21. nov 2007

ahojte!

prisla som k vam po dobru naladu.. Vcera som bola na gyn. vysetreni, nieco mam vo vajickovode, podla vysledkov testov na HCG to mimomaternicove tehu nie je, ale aj tak sa bojim.. 😢
Asi sa pustim do vysivania, aby som na to nemyslela.. Pozeram, ze ste sa dost rozpisali. 😉 tak prijemny vysivaci den!

michalag
21. nov 2007

Ahojte baby 🙂 , tak ako vidim tak som vas zase presvihla ☹

eli77
21. nov 2007

zuzi dik za pochvalu...
dupinka drzim palce aby to nebolo nic vazne...
...michalag ja som tuuuu 😀 Mia mi spi ... buchticky sa uz pece v trube...a ja poctivo vysivam 😉 a co vy babulky aky mate dnes den? 😵

michalag
21. nov 2007

ahoj eli 🙂
dupinka, dufam ze to nie je nic vazne a drzim palce 😉

eli77
21. nov 2007

tak a buchticky mam hotove...tak vam poviem, ze uz asi nikdy nekupim hotove v obchode...podarili sa uuuuuuzasne...mnam...kto si da? 😀 😀 😀

michalag
21. nov 2007

eli a ake si robila?

eli77
21. nov 2007

dukatove 😉 a su mnam...viem ze samochvala smrdi ale fakt sa vydarili...juuuuj tesimtesim 😀 😀

dupinka
21. nov 2007

eli: tak tie buchticky by som si rada dala.... Sa mi slinky zbiehaju. 😀

eli77
21. nov 2007

dupinka tak pod, este su teple a nemas to ani daleko 😀 😵