Krížiková výšivka. Máte dáke predlohy?

luculka
20. sep 2007

Ahojte radi vysivate?podelte sa s nápadmy a predlohamy....ja zhánam hlavne Macka Pu 😉 🙂

____________________
poznamka od admina:
program PC stich na poziadanie u uzivatelky julovka, poradovnik najdete tu https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
princip: ta, ktora program dostala, ho posle tej, ktora je v tabulke pod nou 😉

julova
17. jan 2008

Miska - presne tak...a fakt ma irituju zenske, co nekoja vobec, aby si "nepokazili" prsia, resp. postavu 😠

michalag
17. jan 2008

a nevies ci tam maju aj tie co sa daju upevnit na stenu? Lebo my by sme chceli tento koli Samkovi, kedze mame malu kupelku a on uz je dost velky cirkas 😀

snoopy
17. jan 2008

no tie na stenu budú mať skôr v tpd-čku...myslím si

michalag
17. jan 2008

budeme musiet asi pobehat ☹ , ale co hadam sa nieco najde 🙂

snoopy
17. jan 2008
snoopy
17. jan 2008
michalag
17. jan 2008

snoopy, si poklad 😉 , dakujem
minule som to kukala na nay-ku, ale nenasli sme, tak si nam pomohla 🙂

snoopy
17. jan 2008

nie je zač...aj na budúce 😀 😉

michalag
17. jan 2008

nie su az take drahe, tak zajtra asi skocime do nay-ka a dufam ze aj kupime 🙂

matar
17. jan 2008

jul nerob si stresy, mliečko sa ti možno ešte rozbehne. a neskušala si tie homeopatika na tvorbu mliečka? mne veľmi pmohli , ked som dostala laktačnu krízu. ale aj ja už teraz žial kojím máličko- maličký odmieta prsko odkedy som mala mrchu 🙄 tak sa ešte snažím kolko to ide, odsávam... už som z toho bola tiež na nervy, ale viem, že som urobila všetko, tak už to nechávam na drobca a na prírodu 🙂

dnes si idem objednávať tie nite na portét, tak držte palce, nech to nepokašlem 🙂

julova
17. jan 2008

Ahoj Matka 🙂...ja skusam vsetko mozne-aj tie homeopatika 🙂...pijem cajik pre dojciace maminy, jem veeela zaprazkovej polievky...pijem nealko pivo, vybublinkovanu Vineu atd. 😀...ja si myslim, ze mliecka je dost, ale mala sa sama odtiahne a potom uz sa nechce prisat, a aj podla placu viem, ze nema dost...je to vzdy len na par minut, takze tak sme na tom...tak ked nestaci, tak aj odsajem a dam to a ked nemam odsate, tak striedam s UM, lebo predsa len tou odsavackou sa az k zadnemu mlieku moc nedostanes 😖 ...ale este sa to mozno upravi 🙂

matar
17. jan 2008

jasné 🙂 a nemalujem čerta na stenu, ale ak by aj nie, tak si urobila všetko čo si mohla. ja som nikolku tiež nemohla kojiť (nie že by som nechcela, ale dostala som zápal) a je to náderné a zdravučké dieťa, ktoré ma neľubi o nič menej ako keby som ju kojila 3 roky 😉 pri nej som to strašne predpkovala, teraz to neriešim- snažím sa ako viem, to je jasné, ale ked to nejde... dôležité je že je spokojné bábo aj maminka 🙂

julova
17. jan 2008

pekne si to napisala 🙂....aj pri mne mamina dostala zapal - stihla ma kojit tri tyzdne..a tiez som zdrava zenska 😀...ale ako pises..bude ma hriat pri srdci, ze som sa malej odovzdala tak ako som najlepsie vedela a vladala 🙂...a presne...nie sme o nic horsie maminy 🙂...hlavne ze su babatka zdravucke, spokojne a napapane 😵 ...ja som si vkuse poplakala prve 2 tyzdne...ale nema to yznam, lebo aj z toho stres by som mohla stratit mliecko...tak sa snazim byt v pohode a robit maximum v ramci moznosti.

vanda7777
17. jan 2008

ahojte viem ako si vytvárat predlohy k jednotlivým obrázkom chodte na stránku www.stahuj.cz a tam si do vyhladavača zadajte Artopik a najde vám program tvorba a tisk krížíkových predlôh ...

blumka
17. jan 2008

ahojte zavisle...ja len na skok, lebo idem do poradne.
Vidim ze ste rozoberali aidu. Ja som vysivala ten portret na aidu 14ct na inch (neviem kolko to je cm ale co som tak preratala na tej aide s pravitkom, tak to vychadza na 5,5-6 krizika na 1cm). Zacala som to vysivat na 18ct na inch (co je zhruba 8 krzikov na 1cm) a myslela som ze ma porazi. Ta 18 je strasne husta, vysivala som to len jednou nitou, ta sa mi obcas roztrhla ako som ju tahala von, a nehovorim uz o vecernon vysivani. Na 14 som vysivala dvoma nitami a vobec nic nepresvita. Odteraz uz vysivam len na 14. 😉

blumka
17. jan 2008

..joj a este..vysivam vzdy tak ze nevynechavam dierku.. 😉

whizzy
17. jan 2008

blumka a medzi 14ct a 18ct je este nejake cislo?

blumka
17. jan 2008

este by mala byt 16ct, ale tu som zatial ani tu v us obchode nevidela, teda v tom nasom, len na nete 😉

lenkalienka4
17. jan 2008

ta kde ste všetky? 😕

michalag
17. jan 2008

Ahoj lenka, ja som tu 🙂

lenkalienka4
17. jan 2008

ty si tu snad vzdy ked ta potrebujem 😉 miška, kedy pojde konecne nasa ordinácia??????? poistovna ma nezaujima, teba hej? 😕

michalag
17. jan 2008

lenka, ani ma to nejako nechytilo, ale kukam ked nemam co robit a pri vysivani mi je jedno co ide v telke
a co poorabas? Uz vysivas dalsie?

lenkalienka4
17. jan 2008

nevysivam este, otec mi musi vytlacit predlohu v praci, a este som sa s nim nestretla, snad mi to cez vikend donesie, a este nemam ani nite, pockam kym dojde materska a objednam si, pretoe su dost drahe...

michalag
17. jan 2008

a ktory ides vysivat ci ten s tavami?

lenkalienka4
17. jan 2008

ano ano, tavy. Musim si este kupit aj látku, lebo uz nemam 😅 , a neviem este aku, este sa musim poradit s babami. 😉

michalag
17. jan 2008

ja sa neviem rozhodnut co budem vysivat potom ked dokoncim ten domcek 😅

lenkalienka4
17. jan 2008

a mas nieco na vyber? medzi cim sa rozhodujes?

lenkalienka4
17. jan 2008

miska, nechces aj ty nejaky ten obraz?

michalag
17. jan 2008

Drahy si potrebuje nieco porobit do prace, tak ho musim pustit 🙂 ,a ja idem vysivat nech je ten domcek uz hotovy 😝 😀