• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. októbra 2017 
@dm1 tá je krásna Danka, ale na papučky nemám nervy :grinning:
25. máj 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Nooo.... uz som to tu davnejsie pisala, ze je to aj moja favoritka c. 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Len ja ju nemam komu urobit :cry:
25. máj 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h asi se cítí na míň, no co na to říct. :unamused:
25. máj 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridavam moju jedinu tohtotyzdnovu, je pre nasu detsku sestricku na stretnutie po 50 rokoch zo strednej skoly :wink:
preto tie babatka a cumle....dala mi este umelohmotnu flasu a teplomer ale vobec neviem, kde to mam pichnut :unamused:
25. máj 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatiaľ moje dokončené :slight_smile: ešte 3 :confounded:
25. máj 2012 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mizulienka Lucka a kde je foto? :sweat_smile:
25. máj 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čo je taký háklivý na vek ?????
25. máj 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h to nemyslíš vážne :grinning: aj tak by som si tam tú tortu dala :sweat_smile:
25. máj 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas já Ti nevím Karle :grinning: ale pekne ma nas..
25. máj 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 vieš čo nemám chuť :frowning2: kebyže viem čo ma čaká pustím ju ako v Báj.dortoch dole schodami :frowning2:
25. máj 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h neblázni...nabudúce budeš vedieť :wink:
25. máj 2012 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h predýchaj a pokračuj - to ťa vždy tak niekto MOTIVUJE !!! A mne bolo ľúto 3 vajec naviac oproti bežnému korpusu čo vždy robím - tak som musela odznova a tiež pre Bratránka !!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. máj 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte cukráročky. Potrebujem pomôcť. Koláčiky napečiem, to ma celkom baví, ale na torty (takéto krásne) si netrúfam a nemám ani trpezlivosť :unamused: Potrebovala by som nejakú tortu (budem mať narodky), mala by byť samozrejme pekná :wink: nie obrovská, taká akurát, nejaká svieža - nie ťažká, s marcipánom- tým sladkým (falošným) :dizzy_face: A teraz to najdôležitejšie, hľadá cukrárku v Košiciach ( KVP, Myslava, ...) Ak môžte, pomôžte. Vopred veeeeľmi pekne ďakujem :slight_smile:
25. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strajkuje mi pocitac :wink: ale uz idem na to :wink:
nechce mi nacitat fotky, skusim neskor
@lamps krasna torticka pre brata, nadherna masla :wink:
25. máj 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka mne to vcera tiez nefungovalo az po nejakych troch hodinach mi to tie fotky zobralo
25. máj 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje dnešné, tá ružová tortička bola krásna len s tým kvetom na vrchu, až mi srdce plakalo, keď som tam dávala tú kefku a to ostatné :pensive:
a moje pivo číslo 3 :grinning:
25. máj 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@eliska22 ta s kvetinkou jeozaj nadherna, taka jednoducha, jemna, skoda toho zuby a tej kefky, mala si si ju odfotit bez toho :wink:
25. máj 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 to pivo je také krásné! něco takového sem přesně hledala! můžu tě poprosit, zda bys mě navedla, jak ho vyrobit? Klidně do IP, ať tu nezahlcuju zkušené :slight_smile:
Rtiketu bych odlepila z flaše, dort potáhla marcipánem, ale z čeho je to ucho a pěna? Jak to drží? Děkuji
25. máj 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. máj 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka to ma nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. máj 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super krásný dortíky jste zase děvčata popřidávaly, fakt pastva pro oči, dokonalost sama :wink: :wink:
a tady jsou moje dnešní tři a zítra mě ještě tři čekají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (48)
@vecernicci kraaasne, ta vodacka je perfektna :wink: tiez ma nieco take caka niekedy, lebo manzel je fanaticky vodak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: prosim ta z coho si robila tu "vodu" to len zafarbena plnka? ci? :wink:
25. máj 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf teen dom je nadherny, sikovna si zienka :sunglasses: :wink:
25. máj 2012 o 15:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ste napiekli zenusky :sunglasses:
25. máj 2012 o 15:45  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som fotila ako som varila ten fondan, tak vam to sem supnem,aj ked to asi skusatt moc nebudete, ked je to trochu pracne.
Takze cukor zalejeme vodou,aby bol ponoreny a varime na nit...vid foto, skuska.
Potom miesame vareskou,alebo metlickou..kym nezbelie a nezhustne zafarbime a sup na kolac, rozotrieme...a po zattuhnuti krajame :grinning:
Na plech puncakov staci 30dkg kr. cukru.
Tie krajne sa mi dako sklatili..ale tak dobre boli :grinning:
25. máj 2012 o 15:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@vecernicci jaj vy toho tolko stihate zienky a take krasne torticky.. ja dam dve torty do tyzdna a som hotova jak loksa..akoze fakt som unavena..vcera som padla jak mucha :frowning2:
25. máj 2012 o 15:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h
To je čo za haluz. Švagor je nejaký zvláštny? :sweat_smile: O tom čo si dáš do albumu a kde hádam rozhoduješ sama. Navyše, je to tvoje dielo, či nie? :angry: Asi si mu piekla naposledy, čo?
25. máj 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci
Čo vyjadrujú tie čísla na tej motorkovej? Akosi to neviem vydedukovať. :confused:
25. máj 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne sa mi podarilo za pol hodinu nahrat jednu fotku :wink:
25. máj 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@bambula1307 juj, co ty tu robis??? Ved mi uz tecu slinky :grinning:
25. máj 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok