• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dadka212 ne je to fakt jen za postavičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ten popis naše dvorní cukrářka a 6 hodin práce :grinning: :grinning: :grinning: to je pěkný tele :grinning: :grinning:
14. júl 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt j to je můj :grinning: :grinning: :grinning: mě to prostě nedalo.. ale ty rozamezané obličeje a proš má ženich žlutou pusu až na bradě a vše je dle forem no hrůza běs i to oblečení ježiš to je fakt děsný
14. júl 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 ďakujem :sweat_smile:
14. júl 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv no je to uuuuplne ze optrasne.hento mat na svadobnej torte, tak s hanbim ako pes
14. júl 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv by im tam mohol este niekto nieco pekne napisat, aby som sa pobavila:slight_smile:
14. júl 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt jako já většinou nikoho nepommlouvám, ale tohle je prostě moc.. a teda prostě ta cena a ten popis to snad nemyslí vážně.. normálně to budu sledovat jak dlouho to tam bude
14. júl 2012 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ja z tých postavičiek nemôžem :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv za tu cenu urobim komplet tortu a nie hentake figurky...........
14. júl 2012 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@aduskatt holky já si to musím pořád prohlížet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv len si to dobre pozri, veď je to od dvornej cukrárky, tak sa tu máme všetky čo od nej učiť :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tak tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a 6 hodin práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv sa namakala :grinning:
15. júl 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@aduskatt http://www.cukrarna-anna-bella.cz/dort/svatebni-dort-14 holky a chcete další pobavení.. koukněte na tuto cukrárnu co nabízí na všechny dorty a mimochodem holky to rozebíraly, že chtěj i 5000 za tychle super vychlezné dorty :fearful: :fearful: jak to může někdo prodávat a říkat si profík
15. júl 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alenv ďalšia hrôza, ty máš dnes nejaký depresívny deň? Keď dávaš takéto obludy tu? :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2012 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alenv aj ja, stale na to pozewram a nechapem:slight_smile:
15. júl 2012 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv už som na fb písala - dala som si tam tie super sošky, že chcem ísť bývať do Čiech a zarábať také peniaze, ale po tomto tvojom druhom príspevku už som rozhodnutná na betón, idem bývať do Čiech :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2012 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alenv :grinning: že waw :grinning: , fakt tie postavičky boli dobré ale toto excelent, toto sa mi nepodarilo ani na prvej, ale hlavne by som sa to bála odovzdať, že ma pošlú niekam. Ešte ma napadlo, že možno je to pravý marcipán a ten je vraj tuhý na pekné formovani /neviem, ešte som ho nerobila/ a to som sa jedovala keď sa mi nepodarila víla Ariel podľa mojich predstáv a stále mi padala v tomto teple. Tak som ju tam chúďatko priklincovala durch špajlou :slight_smile:
15. júl 2012 o 00:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
dievčata aj ja som sa prave teraz dočítala o ďalších témach a tu OZDOBY tiež nemôžem najsť,, presne ako lamps...ale ja som naopak našla tu čo nevedela najsť ona :grinning: :grinning: :grinning: ak mi niekto hodí link ďakujem :dizzy_face:
15. júl 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv
@alenv a kde tam su tie holubicky?...no ty moj tiket...sme še pobavili,,,,,toto by som si nedovolila odovzdat zakaznikovi.....je to ako v tortovom obludariu
15. júl 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. júl 2012 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps spíše jsem vás chtěla pobavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hlavně utvrdit v tom jaké krásné práce vytváříte
15. júl 2012 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ste už pri tých tortách ,tak ja mam uložený link na drahé torty...kuk http://www.domacacukraren.sk/ponuka/419/jarna-torta
@lamps Ďakujeeeeem ,si poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@alenv to ja viem, ale vidíš, my máme aj zlé skúsenosti a to sa snažíme, aby torty vyzerali ako majú a sú ľudia, ktorí dokážu zarábať aj na takýchto hrôzach. Ku nim by sme mali posielať našich nespokojných zákazníkov :grinning:
15. júl 2012 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lawli tak ale tato sa vypracovanim ani zdaleka nechyta na tamtie dve obludy:slight_smile:))))
15. júl 2012 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ja viem, aj môj manžel mi to stále hovorí :grinning:
@lamps :grinning: :grinning: :grinning: ale toho se děsím ještě jsem neměla nespokojeného zákazníka.. vymýšlivého ano..ale až mi někdo řekne něco negativního to asi špatně ponesu :frowning2: :frowning2:
15. júl 2012 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok