• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@luciahromadkova mne oboje chuti tak isto :stuck_out_tongue_closed_eyes: len to vonia inak :grinning: ja kupujem mandlu, mne to i tak pak ked odovzdavam urobenu tortu skoro ani nevonia :grinning:

@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neblázni , chlapa dovliecť :confused: :confused: :confused: no fuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jedine , ze by bol nejaký hriešne úžasný :grinning: :grinning: :grinning: ale som este nestretla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luciahromadkova tak to sa oplatí, u nás v cukr. potrebách nemajú pod 10 eur žiadnu abecedu... aj ja si kupujem niektoré veci u číňana, tak snáď budú mať aj abecedu....ď...
6. nov 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no to je veru otazne :unamused:
6. nov 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aj ja sa pripájam ku gatulantom,želám všetko dobré hlavne zdravíčko
6. nov 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka
@aduskatt je to malinké, proto se ptám, jestli myslíte, že to má vůbec nějaký smysl, asi se to z toho dobře leje, má to takovou tu nálevku, je to asi spíš na nějaké menší plochy.
Já taky rozpouštím v hrnci nad parou
6. nov 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina podla mna je to zbytocna investicia, ale ak mas pocit, ze bez toho nemozes zit, kup si to, xixi
6. nov 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jéminkote to je moooooc daleko od Kosic,budem si musiet pockat na dalsie stretko :cry:
6. nov 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky máte tu prosím fotopostup na dortu bonboniéru??? ďakujem vopred :slight_smile:
6. nov 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 z celeho srdca gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a zelam iba krasne slnieckove pohodove dni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha no jasneeee, pochopime :wink: a ked kupime chalupku blizsie k vychodu, tak bude tam :grinning:
a ked nie..., tak zorganizujeme dakde v strede SK zase :wink:
6. nov 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jááá ti nevim Karle :sweat_smile: ja by som sa asi zaobisla bez toho :wink:

ale zas uplne chapem, ze sa ti paci...ak sa ti paci..nekupuj, napis ježiskovi...usetris :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
6. nov 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuul ja robim coko + cera
6. nov 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela hmmmm veru a potom sa salko vyhodi.... ja asi kupim ale s blockom a pekne im ho tam pridem vratit ak bude zle ak nebudu chciet vratit peniaze donesiem aj lyzicku nech ho teda predomnou zje veduci :grinning:
6. nov 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
holky prosím o tipy na společný dort pro švagrovou k 33, tchýni k 55 a tchána k 59, třeba ten s barevnýma proužkama po stranách, nějakej neutrální, já jsem bez nápadu
6. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tu su nejake + tu je stranka od julie http://www.juliacakes.cz/index.php/cs/imenudorty a este skus u alana pozriet. alebo katka ma krasne neviem ale ci ju mas na FB https://www.facebook.com/katka.ozsvaldova/photos
6. nov 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@vlada111 blahoželám ,nech ste zdravé!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujeeeeem , si poklad !!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence prosim vas, nemate nejaky vyborno vyborny osvedceny recept na orechovy krem? dakujem krasne...som len na chvilku pri pc, uz 3 tyzden mam pokazeny svoj notebook :confused: dakuejm krasne.
6. nov 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka lucka ja mam od mojej babky cukrarky....mam ludi co sa viackrat vracaju ze to je naj krem aky jedli,ze im pripomina ich babicky :wink: ja si mnozstvo upravujem podla toho kolko plnky potrebujem....
mlieko,vanilka,hladka muka,orechy....mlieko si rozdelim na polku,dam varit s vanilkou,v druhej polke vymiesam muku,do tepleho prilejem,pridam orechy,uvarim hustu kasu,odstavim...maslo s prasovym cukrom vyslaham a pridam k tomu ochladnutu orechovu zmes...ked chce niekto pridavam aj rum :slight_smile:
6. nov 2012 o 18:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka kde bude stretko a kedy?neviem vas docitat ale cosi vidim zeokolie malaciek to by som nemala dalekoooo :wink:
6. nov 2012 o 18:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada11 gratulujem, a prajem veľa zdravíčka
6. nov 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka mne chuti velmi ten kavovoorechovy.............je aj v receptoch
6. nov 2012 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 @pristela dievcata ked polejem cokoladou, budu mi na tom drzat take marcipanove ozdoby na boku torty? d.
6. nov 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 tuto som kukau, dakujeeem , no som zvedava musim nieco ted urobit aby stihlo vytvrdnut :P

@mizulienka @aduskatt aj mne naj chutil ten kavovo orechovy co je v dvojke :dizzy_face: tento vik ho idem zas robiť :dizzy_face:
6. nov 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuul nalep roztopenou čokoladou a budu :wink:
6. nov 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja si idem teraz urobit nejaky gastanovy a potom najblizsie tiez asi znova kavovy, niekoho nahovorim:slight_smile:
6. nov 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak jsem prvně zkoušela směs na mléčný marcipán,byl to ten žlutý dort s těmi kalami, ale takový ahlas, že je to chuťově bomba lepší než smartflex jsem nečekala :grinning: tak budu muset přikoupit směsi :sweat_smile:
6. nov 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky , dnes som robila laliove lupene , tak som vám fotila , isto to nieje podla nejakych pravidiel :grinning: ja videla naživo postup na laliu len raz aj to som stála daleko :frowning2: ale mne sa takto robia najlepsie, vyskusala som rozne sposoby ako zapracovat drotik ,zatial je pre man naj tento. Ked dam pod ten pasik hmoty vodu, popritlačam a "rozotriem" ten pas kosticou , poprášim solamylom, ked uschnu ta voda ho nejak vpije ci co a je to uuuplne rovne skoro nepoznatelne ze tam bol lepený nejaky pás hmoty .
Mám tam aj tu slzicku a pak foto že lupienok je uplne tenunky a slzicka netrči ved ked je plocha ani nema preco :sweat_smile: Slzicka nemusi byt , ale ja ked som ju nedávala prepichoval mi drotik lupienok ked som ho prenasala na susenie :confounded:

Jasne, že lalie nie su urobene bezchybne , ale lepsie zatial neviem :frowning2: no učím sa , učíííím :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. nov 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@pristela krásne si to pofotila, super je ten postup :slight_smile: len dokelu, nemám vykrajovačky, už som robila ľaliu bez nich, ale to je otročina a nie je to také pekné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. nov 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok