• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@duckei ano to je stužený tuk.nie ako hera.Hera je žltá alebo ako maslo.Cera je ako smetol alebo masť aby sisi vedela predstaviť ako to vyzerá.OK? :grinning:
12. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duckei tu v CR sa to da kupit pod nazvom omega :wink: to je 100% tuk na pecenie
12. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasněěě :grinning: Díky moc moc, zejtra vykoupu maršmeláky :slight_smile:
12. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex21 @anibas @bzucinka2 dakujem pekne, anibas, tiez som ficala na beverly, Dylan McKay bol moj objekt :slight_smile:))
pridavam torticky a medovnickovy bonus :slight_smile:
12. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duckei u vas je to omega
12. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,žienky ako sa robí tá plnka zo salka?mysím že je karamelová?
12. nov 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 plechovku salka varis cca 2,5 hodiny nechas do druheho dnes vychladnout a uslehas s 250g masla a rumem :wink:

plechovku pri vareni parkrat obrat at se nepripali a dolevej vodu at je skoro ponorena
12. nov 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x dakujem.
12. nov 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita Normálně si nasypu trochu kakaa na stůl a normálně tam zapracovávám prášek, třeba jako sušené mléko při výrobě mléčného marcipánu..:slight_smile: Varna je dost "mokrá", takže když tam toho kakaa nedáš půl pytlíku, tak to bude v pohodě.. A kdyby ne, jenom si navlhči ruce a znova propracuj..:slight_smile:
12. nov 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masina dodelana ....jeste druhy mne ceka tam jeste udelat asi 50 kolecek zmackanych a dort bude na tristvrte dodelany pak tam soupnout vonavku a dodelat zbytek ted jdu ale uklizet protoze deti mi zabordelili cely byt :grinning: a hlavne mrne spi tak budu mit nato klid protoze klarka je hodna ona bud pomaha nebo se mi nemota pod nohama takze je to fajn....
12. nov 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka jeeej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pozde ale prece zapracovala sem tam asi na dva krat do ruky a pak sem to domalovala cernou a jeto :sweat_smile: :wink: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ale moc diiik snaha se ceni :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 ako to robis prekrasne kosik nema chybicky a tie ruzicky krajsie ako normalne :dizzy_face: :dizzy_face: a truhlica sa podarila....tiez velmi pekne ako sa robia tie skvirky medzi drevom? :confused: je to snad zrozumitelne ta moja otazka....no parada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj s medovnikmi si sikulka mas pevnu ruku a cit :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofi..:astonished:

(jdu se zahrabat.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
12. nov 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,
jsem si dnes koupila práškové barvy,ale ne od kovandů. Pytlík 5g za 5 kč.Kamarádka s nimi barvila růže,je to dost sytá barva.Příští týden ji zkusím,tak dám vědět jak barví.
12. nov 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak prvni z dortuuu a vecer pozde vecer vlozim druhou....snad :grinning:

@benjik ruuuzicky kraaasneee :slight_smile:
12. nov 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita vyřídím,ale prý byly slané,tak uvidím jaká je ta barva.
12. nov 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita Juchůůůů!! :slight_smile:
12. nov 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak juchuuuu pochvalu neeee :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ne pochopila sem
12. nov 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím vás nenapíšete mi recept aký robite na ten točený korpus popr.aj krém ktorým to mažete?
12. nov 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 náááádhera - ten košík nemá chybu - ale aj ostatné
12. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita podaril sa ti ten Thomas :slight_smile:
12. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam dnesne vytvory
12. nov 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krstinova pre kamaratkine dvojicky

12. nov 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 nadherne torticky hlavne ten kosik!

mna caka este dnes v noci jedna s kvetmi som skusala zase dratkovanie tak som zvedava ako to dopadne nakoniec
12. nov 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pochvaly, @hejdita, @zdenalicka ste ma rozosmiali :D
@dm1 tak to drzim palce pri kvietkoch, tiez som ich robila vcera v noci, uz som mlela z poslednych sil, vacsinou si ich urobim dopre, len teraz to bolo tak narychlo

@hejdita nadherny tomas, tiez ma caka asi o mesiac. krasne sa ti podaril
@dm1 tak toto je ina bomba to lietadlo, fantasticky vyzera, krasne vypracovany. aj krstinova je nadherna, neznucka
12. nov 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@medakote . krásne. V jednoduchosti je krása :slight_smile:
@mokiri - krásne torty. Obidve. :wink:
@vinka - paráda. najmä ten mešec- :slight_smile:
12. nov 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 -waw! Klobúk dole. To vôbec nevyzerá, že je to torta.! Nádhera.
@dm1 - krásne bábätká i lietadlo.
@hejdita - podaril sa vám Tomáš,
12. nov 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tohle jsem dnes ojevila na netu, dokonalé....
12. nov 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 tie medovnicky robis ake? su makucke a robis aj na zakazky? po com ? velmi pekne ich zdobis, to ja tak nikdy nebudem vediet :slight_smile: ty koki, este aj krajinka na medovniku, sanku mam az na kolenach :sweat_smile:
@hejdita
@dm1 krasne vytvory a ja som si tiez kupila babatkovu formicke a moje sa pozera na opacnu stranu ako vsetky ostatne co som videla :
@ellise to je torta???
nestiham vsetko citat, mala som 3 torty, zajtra hodim foto :slight_smile:
12. nov 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka mesec nema chybu super :slight_smile:
12. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok