• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

caute zienky odbornicky, prosim o radu :slight_smile:
mozem do pudingovo-masloveho kremu vmiesat roztopenu vychladnutu cokoladu??? dakujem :wink:
16. nov 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka pod mi poradit do nasich receptov :sweat_smile: :grinning:
16. nov 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 Všechno je z mléčného marcipánu a mají to být včelky..:slight_smile: Akorát jsou to vyžrané včelky..:grinning:
16. nov 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dievcata, nestiham vas docitat, musim zacat piect, ale potrebujem radu, ked robite vacsiu svadobnu trojposchodovu tortu, aky priemer ma asi spodne poschodie?
ja som ani nespala do rana, lebo zakaznicka chce jednoducho taku vacsiu a ja netusim co je vacsia :rolling_eyes:
17. nov 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca @zlatat ahojte, dakujem krasne za odpoved, tak som to vcera ´poriesila´, dala som do toho kakao a dodrbala som celu hmotu, takze dnes idem nanovo.. Skusim do roztopenych cukrikov pridat kakao? Alebo je lepsie zmiesat farby? Alebo to mam radsej potom potriet farbou?? :frowning2: Ja neviem co s tym.. mala som malemu robit lietadielko,ale ten si to nakoniec rozmyslel a chce scooby doo, preto je ta hneda nevyhnutna :unamused:
17. nov 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko ja som robila priemery 30, 22 a 14. Mala 10 kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea12737 no mne sa s kakaom tiez vzdy dokazi hmota neviem ako to baby robia.... ja ked chcem hnedu tak pri roztapani pridam cokoladu nech sa tam topi tiez. sice ta hmota tiez nie je celkom pruzna ale spravila som z toho cely vyplet kosika. Ked chces bledsiu tak to bude v pohode ja som mala az tmavo hnedu
17. nov 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1, dakujem :slight_smile: ja idem robit 30, 24 a 18. kazde poschodie bude mat 4 platy a bude sunguickova, takze tiez bude isto tazka dost.
robila som totiz tejto istej pani uz jednu svadobnu, ta mala spodny priemer 26 zdala sa jej mala :unamused: ale mala len po tri platy, tak snad tato bude fajn.
17. nov 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea12737 ou to mi je luto.Ale pokial mas z coho tak treba skusit.Mne ked sa nedari tak zasadne nemam doma ani gram na viac
17. nov 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ani ja nemam gram naviac, ked sa nam mala zobudi,tak ideme do obchodaku, kupit cukriky a cukor :rolling_eyes: a vyskusam to tentokrat s tou cokoladou :slight_smile: @dm1 dakujem za tip... a prosim ta, aku cokoladu a ake mnozstvo- cca- si pouzila??
17. nov 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea12737 ja by som dala radšej tú čokoládu, kakao vraj dosť vysušuje MMF
17. nov 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meinkonka jasné, že môžeš, s čokoládou je to mňamkové
17. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat veru, vysusilo mi tu hmotu az-az :frowning2:
17. nov 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá mám veľkú prosbu ... kde by som našla fotopostup na mačičku alebo nejaké dievčatko ... chcem urobiť len ozdobu na vrch torty a neviem nič nájsť :pensive:
17. nov 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea12737 no ja som dala na jeden balik haribo tusim 100g cokolady na varenie z lidla a bolo to tmave az moc. ale ked to pootm zmiesas s bielou tak si kludne mozes urobit bledsiu. Alebo si roztop len pol balika skus dat coko a podla farby uvidis ci do druhej polovice das este coko alebo uz nie. Ono ked je tam vela cokolady aj toto potom trosku tvrdne treba nachvilku sup do mikra a je to lepsie
17. nov 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat a neskusala si tu visnovu? ta je super :slight_smile:
17. nov 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 co si pipi??Uz si tam mala byt davno!!!!! :grinning: :grinning:
17. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som dnes dorobila moje prve postavicky na tortu tak dufam,ze budu dobre ta prva ma byt svalovec bude na lavicke zdvihat cinku a ta druha je futbalista len sa mi to akosi nedalo dobre odfotit je to romzazane
17. nov 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam aj lavicku hotovu aj cinky len to necham dobre vytvrdnut aby to drzalo az potom to pospajam lebo to teraz nerobim este tu tortu az za tyzden len som si spravila dopredu postavicky nech dobre vytvrdnu aby drzali hadam to nevadi
17. nov 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 akú? Nepoznám. Mala by to byť nejaká chutná plnka s jahodami
17. nov 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - pekné sú.
17. nov 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - pekné sú.
Ešte by som potrebovala vedieť, ako sa dá urobiť auto.
@lussy23 na dortomanii su aj postupy na auta tam si nepozerala?alebo na torty od mamy
17. nov 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.tortyodmamy.sk/content/fotopostup-mcqueen
tu som nasla na auto,ale podla toho ake chces robit?
17. nov 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer - to chce moja kamoška a ja som povedala, že jej to zistím. myslím, že by chcela audinku. A ešte, ak osa dá urobiť čierna hmota?
17. nov 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobre sa potahuje s tymi americkymi cukrikmi??
17. nov 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer svalovec paradny :slight_smile: uplne "jedly" :grinning: aj futbalista, na jednicku :wink:
17. nov 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petusko mne ano. teda odkedy som zacala davat viac vody
17. nov 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dik :slight_smile:
ja som len raz skusala modelovat a neslo to dobre, tak na potiahnutie som odvahu nenasla. a mam ich asi 6 balikov.
ale asi skusobny pokus necham na inokedy, nechcelo by sa mi prerabat tuto velku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok