• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

19. októbra 2017 
@maya30 naaadhera majka...ale ved ako vzdy :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
a drobcovi vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2015 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak kludne by som dala tu knihu s holubicou a krizom, prip. nejaky napis a datum...pozri tieto medovnicky, tiez to bol obetny dar http://medovniky.artmama.sme.sk/ostatne/do-obetnych-darov-na-birmovku
26. apr 2015 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka dakujemee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. apr 2015 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 nááááááááááááááááádhera perfektné.
27. apr 2015 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievčata pleas help meeeeee :grinning: mám robit poschodku s chatovou tematikou ,akoze partia mladych ludi na stretavke zo skoly na chate a ja mam v hlave vymetenééé ... poradte ,pripadne hodte nejake inspiracky na taku nejaku tortuchu .. ma porazi s tychto ludi ake kraviny si vymyslaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: dakujeeem
27. apr 2015 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ja som minule posledny objednala z toptorticky ,dlho som ho hladala a tam ho nakoniec mali ... ak surne potrebujes mozem ti pozicat a posles mi ho späť
27. apr 2015 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 jaj ty si zlatá.Nie nepotrebujem súrne,len som si ho chcela kúpiť,lebo mi treba aj tak niečo objednať tak,som myslela,že objednam tam kde majú aj ten patchwork. Ale všade je vypredaný. :frowning2: Ale veľmo ĎAKUJEM
27. apr 2015 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 Ďakujem ti.Tak objednám asi ten pachwork holubicu,lebo nemám :unamused: .
27. apr 2015 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak ved aj ja som len tak natrafila nan tam ,lebo som objednavala perlicky cukrove na tu svadobku ,a tam som ho videla tak som objednala aj ked mi ho teraz netreba :slight_smile:
27. apr 2015 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak to nemusis ak vyslovene len kvoli tomu...ja som pred 2 rokmi robila taketo daco a to som si obrazok nasla na nete a podla toho vyrezala :wink:
27. apr 2015 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@maya30 jej tá je pekná,že som ťa nepožiadala o pomoc už skôr a ja tu už 3 dni hľadám niečo po nete a nič. OOO a môžem ťa okopčiť PLEASEEEEEE
27. apr 2015 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 si ma predbehla. :grinning:
27. apr 2015 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 ale práve som zistila,že ho už naskladnili :slight_smile:
27. apr 2015 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak jasneee :sweat_smile:
27. apr 2015 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pridávam svoju prvú naked cake, bol to obrovský stres a ďakujem @mysiatkoo za rady :slight_smile:
27. apr 2015 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
no neviem prečo mi to otočilo :unamused:
27. apr 2015 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už je to ok hádam :wink:
27. apr 2015 o 12:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@maya30 nááádhera :astonished: :astonished: :astonished:
27. apr 2015 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag tá stou kávou waaaaaaaau pre mna topka ale páčia sa všetky šikovná :slight_smile: :slight_smile:
27. apr 2015 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka chlap to je diagnoza vôbec ich nerieš :wink:
27. apr 2015 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie tá prvá torta nooooooooo si super majster na postavičky :wink:
27. apr 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky prosím ako dostať tento kvietok na drôtik? nemám s drôtikovaním žiadne skúsenosti a už sa musím nakopnúť od najjednoduchších...dakujem vpred
27. apr 2015 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ktora prosim peciete v kosiciach?
27. apr 2015 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cat wuaw,krasna,, aka je to prosim ta farba?? :slight_smile:
28. apr 2015 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ano aj nad tym som rozmyslala, leen ci sa to bude pani vidiet,,lebo uz nechce tak hentak , aspon na kreme sme sa dohodli na prvom zatial :grinning:
28. apr 2015 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela vyzera dobre :wink: dakujem ,,, mozem ju pouzit aj na vrch torty ako na ozdobenie myslim, ze ci bude drzat tvar,nesplasne? :slight_smile: ..a ked chcela pani aj so zrnieckami tak tam mam dat zrnkovu kavu pomletu trosku,cii? :grinning: dakujem zatial
aaa este sa chcem spytat na kombinaciu s parizskym kremom, ci bude pasovat? plus aj nejake ovocie? :slight_smile:
28. apr 2015 o 00:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejnus plka je ako parizska slahacka- ved je zo slahacky :slight_smile:. Ked das stuzovat, tvar by mala drzal. Ak pouzijes rastilnnu slahacku tak je odpoved 100% anoo. Neviem, ci zrnkova kava nebude vadit pri jedeni. Pridaj ju radsej do korpusu. Mo plan tiez bol taky, ze dozdobim kavovymi zrnami, no nakoniec som skusala novu formicku-torta zostalavala aj tak doma.
Ja by som asi kavovu slahacku s parizskym kremom nekombinovala, ale to je uz vec chuti, Káva - cokolada sa nepobiju :slight_smile: . Ku kavovej som davala banan a tenpasuje aj k cokoladovemu kremu.
28. apr 2015 o 06:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pridávam ešte dve jedna bola pre môjho syna a druhá asi jediná v živote s takým jubileom. Chápete že 100 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A skoro som ju zabudla odfotiť tak mi ju dievčence z domova dôchodcov pri odovzádvaní ochotne držali aby som ju aspo v rýchlosti cvakla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2015 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@joliette http://www.tortysnov.sk/fotopostup/hortenzie-na-drotikoch-202
http://tortyodmamy.sme.sk/hortenzia

oboje su o tom istom , len jedny maju zospodu este "gulicku" druhe nie, ja tu gulku nedavam
28. apr 2015 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs ten chlapik je neskutocny, ten sa ti riadne zadaril, fesak jeden :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. apr 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok