• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

5. decembra 2016 
@alicc děkuji, snad se bude líbit budoucí nevěstě a hlavně doufám, že mi dají vědět, jak jim chutnala, uvnitř je melírovaný piškot a čokokrém
6. máj 2011 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka neeee nevyrabala to som daniz davala ako inspiraciu. ale chystam sa na nich :wink:
6. máj 2011 o 23:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčatá tie vaše výtvory sú krásne. A veľmi ďakujem za cenné rady, ktorých je tu neúrekom, keďže som len amatérka, vždy mi padnú vhod. Po prvýkrát som sa dostala k tomu, aby som svoje tortičky odfotila, tak tu sú:
6. máj 2011 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (12)
@lamps pěkné všechny
6. máj 2011 o 23:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@broucek2 Ďakujem veľmi pekne za pochvalu :O)
6. máj 2011 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela ja som zase rada ze si si ten transfer neobjednala lebo by sme prisli o tuto tvoju nadheru!!!!!! Fakt je prekrasna vidno ze si umelkyna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mne sa coko torta chladi a teda nechcem cokotorty uz dlho vidiet som robila taku ako uz raz a hrozne sa mi nedarilo ach jaj
6. máj 2011 o 23:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... moja prvá poťahovaná so zubatým záhradníkom... nie je dokonalá, ale je moja... čokoládovo-višňová a zajtra ju zjeme na "deň matiek", keďže je to prvý rok, čo som aj ja mamina... ... :grinning: :grinning: :grinning: ...
6. máj 2011 o 23:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
@dm1 :grinning: srandičky :grinning: musim nakupit ten transfer bo ked ho nebudem mat budu objednavat cokoladove :grinning: ked ho budem amt doma isto ani pes nestekne za coko tortou :grinning: Som zvedava na tu tvoju, vsetky mvas suprove, tak aj tato bude :wink:

Cez vikendy tu je najsladsie a najkrajsie, uuuzasne torticky tu vzdy pribudaju :wink: :wink: :wink: :wink:
@lamps no a ja som sa nedavno trapila ako ozdobit tiramisu :grinning: nadherne torticky
@cicimotinka a preco zahradnik? :grinning: ale je dobry fesak :wink:
7. máj 2011 o 01:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alex21 dakujem, pouzila som cokoladu na varenie clever z billy, stoji len 0,55 cenťákov a ma 50% kakaa čo je o dost viac nez figaro a podobne znacky, ale vmiesala som tak aj mliecnu nech to nieje moc horke.

Holky prosim vas, kolko stoji ta coko z lidla co tu spominate a kolko ma v sebe
%kakaa?
7. máj 2011 o 01:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela tá čoko z lidla stojí okolo 80 centov ale je to 200g a má 52% kakaa
toto je ona http://striebornawww.tortyodmamy.sk/?q=obrazky-k-reklamnym-clankom/52cokolada-z-lidla
7. máj 2011 o 07:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 dakujem :slight_smile:
@mrka2 zaujimave kvietky :slight_smile:
@alicc to si piekla jednemu, ze su take podobne ? krasne su :slight_smile:
@broucek2 :- D super :slight_smile:
7. máj 2011 o 08:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps peknenapady :slight_smile:
@cicimotinka super :grinning:
7. máj 2011 o 08:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alicc tie su krasne! podobne,ale predsa kazda ina! :dizzy_face:
@broucek2 :grinning: :grinning: :grinning: super!
@lamps krasne. prosim ta,to ako je robena ta torticka s cislom 41? to su piskotky,alebo co?
@cicimotinka super! ale preco zubaty zahradnik? :grinning:
7. máj 2011 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bzucinka2 :grinning: :grinning: :grinning: to su akoze orchidejky :grinning: :grinning: ale viem,ze som dala zle lupene,ked som pozerala postup na TOM. ja tiez mudra najprv robim a potom idem pozriet postup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ked uz neskoro :sweat_smile:
7. máj 2011 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mrka2 ...áno sú to pištóty poprášené kakaom a srdiečka sú z MMF. Bola to tiramitsu torta a dosť som si lámala hlavu ako ju ozdobím, nakoniec som to vyriešila takto. Ďakujem za pochvaly, veľmi ma potešili :O))
7. máj 2011 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cicimotinka ...záhradník nemá chybu :O), je to riadny fešák
7. máj 2011 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@alicc moc krásné všechny tři
@broucek2 první postavička a hned taková super
@lamps krásné kytičkové
@cicimotinka zahradník má řádné zubiska, asi je ta zelenina fakt zdravá :grinning: :grinning: super dortík. :wink:
7. máj 2011 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dadka212 ooo vypada dobre, uz len na nu nezabudnut pri nakupoch v lidly :grinning: dakujeeem
7. máj 2011 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby potrebujem poradiť ohľadom ceny
7. máj 2011 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@mima595 a to najskor rozpustis cukriky v mikrovlnke a potom ich das spolu s cukrom do pekarne?
7. máj 2011 o 10:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubulky, ked som pred dvomi tyzdnami uvarila salko a nedala som ho do chladnicky, myslite, ze sa mu nieco stalo? Alebo ho bez obav mozem pouzit? :slight_smile:
a este by som chcela vediet, na mramorovy korpus potrebujem nejaky specialny recept alebo to mozem spravyt z akehokolvek piskotoveho cesta? dakujeeeeem :wink:
7. máj 2011 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@pristela pekna torticka. a to mas nejaku specialnu cokoladu, ked ju tak tvarujes? :slight_smile:
7. máj 2011 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumkacka1 ja som robila tento melírovaný korpus už dvakrát a je dobrý, nadýchaný a aj chuťovo super http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=11215
7. máj 2011 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumkacka1 nieee, nemam, normalna čokoška na varenie
7. máj 2011 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gajana1 ja mám cenu 10 eur za kilo.Ak nemáš fixnú cenu spočítaj si materiál pridaj si za robotu podla predstavy a máš výslednu cenu :wink: To si Majke piekla? :wink:
7. máj 2011 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby nemáte niktorá nejaký nápad čo pre budúcu letušku na promocie?Musí byť excelentná torta. :wink: Asi urobím na vankúši tú čiapku ked mi nikto neporadí nič iné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2011 o 11:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumkacka1 - ale ja robim marcipan zo suseneho mlieka v pekarni...nie z MMF cukrikov...asi sme sa zle rozumeli :wink:
7. máj 2011 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vinka moja nie majke kamoške
7. máj 2011 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gumkacka1 no ked nemas to salko otvorene,ale este zatvorene,len nie v chladnicke,tak v pohode mozes podla mna. ved je stale v konzerve :wink: mramorovy korpus je super,to je ten,co ti dala link lamps, ale mramor mozes urobit aj z tvojho oblubeneho piskotoveho cesta samozrejme :wink:
7. máj 2011 o 11:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lamps ahaaa, lebo ja sa teraz chystam robit manzelovi nejaku taku, on velmi tie marcipanove nemusi,tak len nejaku cokoladovu,alebo nieco take pozeram... no nie je to zly napad to tiramisu... :wink:
7. máj 2011 o 11:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok