Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

alenv
14. júl 2012

@dadka212 ne je to fakt jen za postavičky 😀 😀 😀 😀 a ten popis naše dvorní cukrářka a 6 hodin práce 😀 😀 😀 to je pěkný tele 😀 😀

alenv
14. júl 2012

@aduskatt j to je můj 😀 😀 😀 mě to prostě nedalo.. ale ty rozamezané obličeje a proš má ženich žlutou pusu až na bradě a vše je dle forem no hrůza běs i to oblečení ježiš to je fakt děsný

lamps
14. júl 2012

@dada2007 ďakujem 😅

aduskatt
14. júl 2012

@alenv no je to uuuuplne ze optrasne.hento mat na svadobnej torte, tak s hanbim ako pes

aduskatt
14. júl 2012

@alenv by im tam mohol este niekto nieco pekne napisat, aby som sa pobavila🙂

alenv
14. júl 2012

@aduskatt jako já většinou nikoho nepommlouvám, ale tohle je prostě moc.. a teda prostě ta cena a ten popis to snad nemyslí vážně.. normálně to budu sledovat jak dlouho to tam bude

lamps
14. júl 2012

@alenv ja z tých postavičiek nemôžem 😀 😀 😀

aduskatt
14. júl 2012

@alenv za tu cenu urobim komplet tortu a nie hentake figurky...........

alenv
14. júl 2012

@lamps
@aduskatt holky já si to musím pořád prohlížet 😀 😀 😀 😀

lamps
14. júl 2012

@alenv len si to dobre pozri, veď je to od dvornej cukrárky, tak sa tu máme všetky čo od nej učiť 😀 😀 😀

alenv
14. júl 2012

@lamps tak tak 😀 😀 😀 😀 😀 a 6 hodin práce 😀 😀 😀 😀

lamps
14. júl 2012

@alenv sa namakala 😀

alenv
14. júl 2012

@lamps
@aduskatt http://www.cukrarna-anna-bella.cz/dort/svatebni... holky a chcete další pobavení.. koukněte na tuto cukrárnu co nabízí na všechny dorty a mimochodem holky to rozebíraly, že chtěj i 5000 za tychle super vychlezné dorty 😨 😨 jak to může někdo prodávat a říkat si profík

lamps
14. júl 2012

@alenv ďalšia hrôza, ty máš dnes nejaký depresívny deň? Keď dávaš takéto obludy tu? 😀 😀 😀

aduskatt
14. júl 2012

@alenv aj ja, stale na to pozewram a nechapem🙂

lamps
14. júl 2012

@alenv už som na fb písala - dala som si tam tie super sošky, že chcem ísť bývať do Čiech a zarábať také peniaze, ale po tomto tvojom druhom príspevku už som rozhodnutná na betón, idem bývať do Čiech 😀 😀 😀 😀

rapunzel1
14. júl 2012

@alenv 😀 že waw 😀 , fakt tie postavičky boli dobré ale toto excelent, toto sa mi nepodarilo ani na prvej, ale hlavne by som sa to bála odovzdať, že ma pošlú niekam. Ešte ma napadlo, že možno je to pravý marcipán a ten je vraj tuhý na pekné formovani /neviem, ešte som ho nerobila/ a to som sa jedovala keď sa mi nepodarila víla Ariel podľa mojich predstáv a stále mi padala v tomto teple. Tak som ju tam chúďatko priklincovala durch špajlou 🙂

lawli
14. júl 2012

dievčata aj ja som sa prave teraz dočítala o ďalších témach a tu OZDOBY tiež nemôžem najsť,, presne ako lamps...ale ja som naopak našla tu čo nevedela najsť ona 😀 😀 😀 ak mi niekto hodí link ďakujem 😵

aduskatt
14. júl 2012

@alenv
@alenv a kde tam su tie holubicky?...no ty moj tiket...sme še pobavili,,,,,toto by som si nedovolila odovzdat zakaznikovi.....je to ako v tortovom obludariu

alenv
14. júl 2012

@lamps 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

alenv
14. júl 2012

@lamps spíše jsem vás chtěla pobavit 😀 😀 😀 😀 a hlavně utvrdit v tom jaké krásné práce vytváříte

lawli
14. júl 2012

keď ste už pri tých tortách ,tak ja mam uložený link na drahé torty...kuk http://www.domacacukraren.sk/ponuka/419/jarna-t...

lawli
14. júl 2012

@lamps Ďakujeeeeem ,si poklad 😵 😵 😵 😵

lamps
14. júl 2012

@alenv to ja viem, ale vidíš, my máme aj zlé skúsenosti a to sa snažíme, aby torty vyzerali ako majú a sú ľudia, ktorí dokážu zarábať aj na takýchto hrôzach. Ku nim by sme mali posielať našich nespokojných zákazníkov 😀

aduskatt
14. júl 2012

@lawli tak ale tato sa vypracovanim ani zdaleka nechyta na tamtie dve obludy🙂))))

lamps
14. júl 2012

@lawli ja viem, aj môj manžel mi to stále hovorí 😀

alenv
14. júl 2012

@lamps 😀 😀 😀 ale toho se děsím ještě jsem neměla nespokojeného zákazníka.. vymýšlivého ano..ale až mi někdo řekne něco negativního to asi špatně ponesu ☹ ☹