• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@matja podarili sa tie satocky? ci?
6. jan 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko - nádhenrý klobúčik aj dcérka
@matja - krásne dielko
6. jan 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja nová tutu z tylu
6. jan 2012 o 17:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
šatky s čepkou :slight_smile:
6. jan 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
tak po dlhej dobe pridavam aj ja nejake moje vytvory :wink:
6. jan 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@julianka777
@matja
camillu si môžte vybrať zo vzorkovníka, chcela som ju naskladniť neskôr až koncom februára, ale ak vám súri, aj na druhý týždeň...cena je 1,50 € za kllbko, pošta podla chuti, bud obyčajne alebo doporučene a podla vahy+ obalka...tak pište, budem behom tyždna objednavať, dajme tomu v utorok, aby do piatku prišla...
@letuskah napiš mi IP
@katkabb1 ano za balenie, vo vnutri sú 4 šablony
6. jan 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@deniskateniska - musela som si dať po viacerých páraniach tých šatočiek prestávku a chytila som sa do toho znovu predvčerom. Už to vyzerá tentoraz lepšie, hádam ich aj dokončím :slight_smile:

dievčatá, dúfam, že to zuzke nebude vadiť, keď to prezradím, ale @dievcatko84 už má na svete druhé dieťatko, narodila sa jej Katarínka :slight_smile:
6. jan 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dievcatko84 srdečne gratulujem k dcérke a želám vela zdravíčka bábike aj maminke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@deniskateniska tak ruksačik hotový, dúfam že sa dcérka poteší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2012 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
jej, tak uz mame prirastok? tak blahozelam @dievcatko84 :slight_smile: :slight_smile:
7. jan 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dievčatko84....gratulka k druhej dcerenke :slight_smile:)))
Baby, pridavam detailne nafoteny ten vzorkovnik camilly, lebo tie netové sú prťavé, v prípade konkretnej farby, čo nie je na vzorkovníku píšte číslo, zistím....ak nepotrebujete doklad, faktúru, dávam zľavu 5 % , čiže camilla bude 1 klbko po 1,43 €
7. jan 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matja no ja som na tom tak so svetrikom pre drobceka v brusku.. param param a nedari sa tak sa idem pustit do ineho na chvilku :grinning:
@dievcatko84 akurat vcera som na vas myslela gratulujeme :wink: ja som skoro skoncila v nemocke ale pustili ma domov tak mam lezat 5 dni :unamused: ale aspon ze som doma a drobec je v poriadku...
7. jan 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja posledne :slight_smile:
7. jan 2012 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@deniskateniska juj doma je najlepsie, tak sa drz nech nemusis zase utekat do nemocky, niet horsieho ako taketo stresy :wink:
7. jan 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 juj gratulujem, nech ste obidve zdrave a co najskor doma :dizzy_face: budes mat hromadu roboty strikovat a hackovat pre dve princezne :grinning:
7. jan 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah presne tak... apson nemusim stresovat co maly robi doma a ci to zvladaju bez maminky a vsetko dokola.. by som tam zosalela.. :slight_smile:
7. jan 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 @julianka777 @monalisatko @pata31 @iloha - krásne dielka
@dievcatko84 aj ja sa pripájam ku gratulácií a prajem veľa zdravíčka
7. jan 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babulky neviete o nejakej stranke kde najdem navod na pletenie obrazkov napr jahudky alebo aj ine ??????
9. jan 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den, prave mi kamoska Lu ukazala tuto zivu temu plnu sikuliek, mozem obcas nakuknut? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. jan 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucia32 ahoj nemas prosim ta nieco taketo? kukaj iba farbu nemusi byt ta ista vlna ide mi hlavne o farbu.
hlavne tu sivu zhanam..a ruzovu a bielu.keby si mala tak by som si od teba zobrala
9. jan 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarna pre moju bambulku :slight_smile:
9. jan 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahoj, vedeli by ste mi prosím poradiť ako uhačkovať takéto malé bodky? ďakujem :slight_smile:
9. jan 2012 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
9. jan 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu su moje najnovsie dielka, aby ste vedeli, ze viem o com tocite (Matkovi, mne a Terezke v brusku) :wink:
a vase su krasne a inspirujuce. :slight_smile:
9. jan 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
boze vy tu stale dake krasnosti pridavate a ja ine nerobim len param param a param. momentalne strikujem obom chalanom svetriky z burdy, tak som zvedava co zas vyparam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a otazka, je nejaka priadza, kvalitou podobna resp rovnaka ako camilla ale hrubsia? ci len camilla dvojmo :confused:
9. jan 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah určitě, třeba Cotton time Schachenmayr, je to také 100% bavlna, je na háčky 3,5-4,5
9. jan 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem si udělala rukavičky a zkusila z korálků zlatý déšť :wink: @dievcatko84 gratuluji :wink:
9. jan 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte, háčkujem necelý mesiac a chcem vás poprosiť o radu, aká je dobrá vlna na jarné čiapočky, s akou máte dobré skúsenosti, ďakujem.
10. jan 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj úplně nejlepší je Catania, pak ještě Limone
10. jan 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nella0305 vďaka a prosím ťa akú veľkosť háčika používaš na tieto vlny?
10. jan 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nella0305 vidis to som nepozerala, dakujem, skusim
10. jan 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok