Vianočný darček pre manžela

alexandramb
21. okt 2022

Ahojte, čo kupujete svojim polovičkám pod stromček? Na začiatok napíšem niečo o ňom. Ma 31 rokov. Nema žiadne extra záľuby. Ma rad skôr zážitkové dary alebo cestovanie. Bohužiaľ cestovanie zatiaľ nepripadá do úvahy, nakoľko budeme mať zachviľu malé bábätko. Takže ostáva len niečo zážitkové pre neho alebo neviem 🤣. Na hurricane factory už bol a výšky moc nemusí. Zatiaľ mám pre neho kúpenú vonavku a kozmetiku ktorú používa, ešte by som dodala že oblečenia ma dosť. Takže som zúfalá, snáď sa tu navzájom inšpirujeme 😇

janickacrazy
21. okt 2022

@alexandramb pozvánka ku porodu by mohol byť celkom fajn adrenalín 😀

alexandramb
autor
21. okt 2022

@janickacrazy jedno dieťa už máme, tak už mal možnosť byť pri tom z časti, kým ho neposlali preč kvôli sekcii, ale pre prvorodicku nápad dobrý 😀

1angelika
21. okt 2022

kniha, predplatné nejakého časopisu, poukaz na masáž..

alexandramb
autor
21. okt 2022

@1angelika na masáž chodí pravidelne, knihy moc nemá kedy čítať, alebo skôr nikdy si neurobí čas na čítanie a časopisy už vôbec nie 😏

1angelika
21. okt 2022

no a čo keď chodí pravidelne nemôžeš mu dať poukaz?

melanta
21. okt 2022

@alexandramb dohodnúť sa s nejakým top kamarátom, ktorý by s ním išiel na nejaké športov podujatie, napr lístok na ligu majstrov, f1, grandslam a pod. Ak má rád zážitky a ty teraz nemôžeš.

rhodesian
21. okt 2022

@alexandramb môj chlap ma všetko čo ťa napadne 🙈 ale fakt že všetko.
Tak som sa tento rok rozhodla dať vyvolať fotky, kúpiť album kde sú aj kartičky na ktoré môžeš napísať čo len chceš. Chcem mu dať vyvolať najkrajšie fotky od začiatku vzťahu 🙂 jedna vec je keď sú v telefóne.... a druha vec keď si bude môcť otvoriť album kedykoľvek a len tak si pospomínať.

pribinak
21. okt 2022

Jazdí na aute? Skús pozrieť školu šmyku

alexandramb
autor
21. okt 2022

@melanta ano to je super nápad, čo som kukala tak na ten klub co ma on rad, nie je len také jednoduché zohnať listky, plus letenky, ubytovanie atď. Hlavne je to aj cenovo dosť náročné, ale mam v plane mu zadovážiť takýto darček, ale až neskôr. To si potom o par rokov spravíme spoločný výlet bez deti 😀

alexandramb
autor
21. okt 2022

@rhodesian ano, to je krásny dar. My už albumy mame, som toho istého názoru a kvôli synovi som začala tlačiť. Nech si to o par rokov pozrieme ako rástol, v mobile a v počítači sa to raz aj tak stratí. Lepšie je to mat takto uchovane 🙂

katkaseiner
21. okt 2022

ja by som zvazila skolu smyku, poukazku k barberovi, nejaku inu masaz ako je zvyknuty. Moj si zmyslel nejake nastroje do garaze.... ale to mi musi poslat linky lebo ja netusim co a ako... a to uz je take uplne ine...

melanta
21. okt 2022

@alexandramb ak má v tom klube nejakého oblúbeného hráča, tak pozri za akú repre hrá a či nebude niekde v SR alebo ČR, prípade HU a AT. Napíšem príklad. Ronaldo hrá za Portugalsko, Slovensko je s Portugalskom v skupine kvalifikácie na ME. Čiže jeden zápas budúci rok príde Portugalsko hrať kvalifikáciu so SR do BA. Takže skús pozrieť podľa hráča, či nepríde do SR či ČR budúci rok v rámci kvalifikácie na majstrovstvá. Češi neviem s kým sú v skupine, ale ľahko zistíš.

alexandramb
autor
21. okt 2022

@pribinak ano, ďakujem za tip. Toto na nenapadlo, pridam si na zoznam možných darčekov 😀

alexandramb
autor
21. okt 2022

@melanta zas až takto sa detailne o to nezaujímam, po pravde ja futbal vôbec nemusím. On ma rád Juventus a viac neviem 😀

zuz987123
21. okt 2022

@alexandramb poukaz na jazdu v športovom aute, na strelnicu, laser game...

marrynka112
21. okt 2022

@alexandramb my si dávame vždy nejaký pobyt.. spolu vyberieme kam by sme išli a kedy a ideme aspoň na víkend niekam kľudne aj na Slovensku 🙂

layla123321
21. okt 2022

@alexandramb ja síce nie na Vianoce, ale na výročie kupujem tepláky obľúbeného futbalového klubu 😂 lebo tiež proste nie je čo iné, bábätko máme malé, čiže nikam nepojdeme teraz.... A ostatného máme všetkého dosť

sims4
21. okt 2022

Stačí podľa mňa keby si dohodla nejaký predĺžený víkend alebo niečo také, to tiež je veľmi fajn a dá sa to aj s dieťatkom 🙂

alexandramb
autor
21. okt 2022

@sims4 ano dá, lenže tým ze ja ešte som tehotna, tak dopredu neviem aká bude malá, so synom bežné cestujeme

sims4
21. okt 2022

Nalaď sa na to, že bude dobrá, keď sme my malú čakali, tak tiež som bola taká skeptická a potom mi jedna kamoška hovorí, že nerieš, dieťa sa prispôsobí si zvykne a bude dobre a ozaj malá naša je poklad v tomto.

wheel
21. okt 2022

skus pre zaciatok blowjob v kostyme vianocneho skriatka mozno bude stacit.

kukulienka999
21. okt 2022

Ak je autičkar, tak čistenie autá z vonka a zvnútra. Permanentku k barberovi, spoločná masáž.
Môjmu vždy za cely rok sledujem, čo mu chyba. Tento rok som mu objednala peknú zateplenu vestu, rovnaku aj synovi, aby ladili. Minul rok kožené opasky(čierny a hnedý) a penazenku. Proste praktické veci😊

kukulienka999
21. okt 2022

@wheel inak na tom asi niečo bude 😁 môj tiež skákal 2 metre, keď som si raz nečakane kúpila nejaké pekne vecicky 😁😁😁😁 vyslovene povedal, že dnes mám Vianoce 😁 proste chlapi, to ich neprestane baviť nikdy

alexandramb
autor
21. okt 2022

@kukulienka999 ano to verím, ze by ho potešilo, ale tým ze na vianoce mam termín, tak pochybujem ze by som na to brucho aj čosi pekne zohnala🤣