• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

@julianka777 dakujem skusim pohladat
4. apr 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak koceny a teraz radte???lebo ja fakt neviem ako na to..
4. apr 2012 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@adrika79 no mne sa velmi páči takto, bez kvetinky. Ja by som tam už nič nedávala. A krásna je aj tá fialová :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. apr 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 ja mám rovnakú a dala som tam len mašľu zo saténovej stužky. kvetina by bola už moc :wink:
4. apr 2012 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@rene82 Ved ja som sa inspirovala tebou, vdaka :D ta satenova stuha je fakt akurat :D
5. apr 2012 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 no, trošku ceľká ale neva
5. apr 2012 o 10:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 myslis, ze velka stuha? nepochopila som preklep.... podla mna je zaujimava a spolu to vyzera velmi dobre...
5. apr 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra Ak by si z toho nemala dobry pocit alebo tak, mam kamosku skolsku psychologicku, je fakt dobra a paci sa aj pubertakom, ktori ku nej chodia, lebo je cool :D akurat je v Ivanke pri Dunaji, ale hadam by s te sa dako dohodli...
5. apr 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 no, trošku veľká. ale nie je to až také preplácané ako s dákou kvetinou
5. apr 2012 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dnes sa citim akoby ma vlak presiel :confounded: ale dokoncila som ciapocku pre neter,skusa moja Zuzanka :slight_smile:
prajem vsetkym krasne Velkonocne sviatky
5. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@adrika79 adrika dakujem moja. určite sa ohlasim ak by to tu nefungovala. pravdupovediac som nebola moc nadšená dnes som tam bola ja a je to už staršia a pani a obávam sa či si zsika saškinu dôveru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra Trochu to poznam, preto nukam... drzim palceky :D
5. apr 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby tie čo sa neprethnu vypekanim a vyvaranim na sviatky :grinning: aký koláčik máte v pláne upiect? ja by som chcela aspon jeden len neviem čo :stuck_out_tongue_closed_eyes: viem že to sem nepatrí, ale potrebujem inšpiráíciu ako rýchlo dačo upiecť aby som sa mohla venovať háčiku :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra Ja milujem tzv. šuhajdy a jablkové pité, mnam mnam... :wink: a klasika medvedie labky... a tvarohovy kolac so zelatinou zo sumienky - parada :D
5. apr 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jablkové pité to je čo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. apr 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 aj všetky ostatné ktorým sa moje dielka páčia ďakujem za pochvalu...

@adrika79 mne sa páči bez kvetinky, prikrášľiť čiapku keď je krásna. je zbytočné

@marianka99 ja by som začala od spodku do kruhu rovno a pri dotiahnutí výšky hlavičky mierne po bokoch rozšírila a nakoniec zošila. Ak niekto poradí lepší návod budem rada
5. apr 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak predsa som este spravila aplikaciu psika ala Next sice s nedostatkami ale vysiel :wink:
5. apr 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@kibuk krásny ale ja by som asi aj hlávku obháčkovala tou hnedou :slight_smile: :wink:
inak konečne som zohnala sabrinu ponozky a so sklamaná lebo je tam minimum háčkovaných. ale aspon navod lopatisticky tak somm zvedava či to zvladnem :slight_smile:
5. apr 2012 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan aj ja som to tak myslela, idem to asi vyskúšat, lebo nejaky konkretny návod mi už asi nikto neporadí :frowning2: ....dúfam, že to nebude veľmi vidiet na vrchu, ked to zošijem....snád sa to podarí...tak díky :slight_smile:
5. apr 2012 o 17:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra no hadam si ju ziska, som netusila ze mate az taketo problemy, nech sa to rychlo vyriesi, sa pametam ked moj brat vycinal a mama z toho bola na prasky, este dodnes na to spomina ako na jedno z najhorsich obdobi a to ma brat 30, tak nech vam to nedopadne takto ale lepsie
a mama bude piect tortu lebo mame resty narodeninove a su aj s otcom na diete takze zidne vypekacky tento rok len klasicka torta :wink:
5. apr 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia32 zachranny balicek som dnes prebrala, dakujem, mozem pokracovat :dizzy_face:
5. apr 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje najnovsie :wink: par som dala aj starsich foto, neviem ci som ich uz davala, ak ano tak pardon :wink:
5. apr 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@bv_alexandra ja idem robit "tortu" z kyslej smotany :grinning: aby to bolo zaujimave tak trojfarebnu - cista, s kakaom a so skoricou :wink: chi :wink: a je to :wink: a zo slaneho to bude listkove cesto zatocene bud zo syrom, surimi alebo klobaskou :grinning: a hned je toho vela :wink:
5. apr 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 krásne čiapočky. Mne by sa tam tá kvetinka páčila:slight_smile: ale je to naozaj vec názoru:slight_smile:
5. apr 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 prekrásne dielka. to ako sa dajú robiť aj také zvieratká? :astonished:
@kibuk nádherný havko aj čiapočka aj modelka @rene82 krásna aj modelka
@evelin116 krásna čiapočka aj dcérka.
5. apr 2012 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dievcatko84 jéééj, já zírám :fearful: Nádherné vecičky. Véééélmi sa mi páčia tie farebné šatočky alebo tunika. No a tie zvieratká sú úžasné. Ja som dnes konečne dokúpila vlnu, tak môžem dokončiť dievčatám čiapky a staršej bolerko. Už sa neviem dočkať, len si ešte rýchlo natriem farbu na vlasy a kým farbím, pustím sa do toho :grinning: :grinning: :grinning:
5. apr 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra dakujem,mozno ked ho budem nasivat tak hnedou :slight_smile:

@lussy23 dakujem hackomania.. uz ma zasa svrbia prsty aku spichnut... :wink: by som chcela neaku pruhovanu z dvoch farieb ale akych...
5. apr 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky poradte mi,chcela by som pruzkovanu ciapku,sirsie pruzky ale neviem aku kombinaciu,hneda s hnedou alebo sv.zelena s tmavou zelenou a nasit chcem toho psika,ktory je vyssie. Dakujem :slight_smile: za rady
5. apr 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievčatá, ak môžem tak sa pridám, ja som začala len teraz hačkovať, som taký samouk, všetko sa učím iba z netu :slight_smile: , robila som taký kruh a chcela by som ho obhačkovať celý, ale na to neviem nikde nájsť návod, proste keď sa ukončí posledný dlhý stlpik a tech chcete celu pracu obhačkovať, ako na to? viete mi poradiť prosím? :sweat_smile:
5. apr 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa týka veľkonočného "vypekania" tak ja urobím asi tiež len smotanovú-piškótovú tortu. a zajtra robím pudingový, lebo bude návšteva (na surové cesto sa rovnomerne vyleje uvarený puding a dá sa piecť, po vybratí s trúby sa ešte potrie smotanou s vanilkovým cukrom)
5. apr 2012 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok