• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@letuskah ešte to som zabudla, že Lisa mi povedala, že teraz nech urobím ešte sloníka a koňa a Lara chce partnera pre žabinku :grinning: :grinning: :grinning: Takže objednávky prijaté a keď konečne dokončím čiapku, tak skúsim vyhovieť objednávatelom :grinning:
12. apr 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@monalisatko no, to ešte nemám oficiálne na papiery, len na ich stránke som si kukla. ale určite je to tak. no a problém je v tom, že som ju nehlásila u nás v dedine, ale v cca 2km vzdialenom meste. a to je už problém. lebo tá škôlka by na moje dieťa nedostala dáke peniaze od mesta na chod škôlky. a že sa potom môžeme ísť pásť je každému jedno.
ani u nás v dedine by ju nezobrali, lebo brali len 3 deti a ostatné tie, čo boli prihlásené min. rok a nezobrali ich. celkovo brali max 10 detí a detí je tu podstatne viacej.
12. apr 2012 o 18:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 uvidis ake papiere ti pridu ale urcite podaj odvolanie, vela deti v septembri nenastupi a u nas dokonca otvorili jednu triedu co sa ani neplanovalo no a este mas moznost skusit ostat na RD pre zly zdravotny stav, ak nebyva casto chora tak skusit nejako lekarku ukecat a casto tam chodit aj s malym kaslikom aby mala zaznamy, inak fakt sa asi uz len mozte ist past, to je blba situacia so skolkami...
12. apr 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 tak to je fakt úžasné :angry: Veď školné by si mesačne aj tak platila, tak nechápem. No ale žial, nevieš čo spraviť. Je to smutné :cry:
12. apr 2012 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto som dnes robila ..nechcite vediet kolko mi to trvalo..jezka som robila podla obrazku a aj kvietok ten saa mi moc nepodarit
12. apr 2012 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Dnes dokončená, pre susedkinu dcérku
12. apr 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@letuskah no odvolanie asi moc nepomôže, lebo tam mám takú známu, čo som sa jej pýtala na to, odvolanie, a povedala, že to nejako význam nemá. ale aj tak podám, to je jasné. a pre zlý zdravotný stav.... no neviem. ani atb ešte nemala. jedine je predčasniatko a sem-tam chodíme na kontroly na nedonosenecké, na neuro, na kardio ale všetky nálezy doteraz boli v norme. takže jedine ak neplatená rodičovská, čo sa tiež dá a vtedy za mňa štát bude aspoň platiť odvody :angry:
12. apr 2012 o 18:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 kamoskinu malu vzali na odvolanie tak nikdy nevies, skusit mozes a ten zdravotny to ozaj ak by sa nechala lekarka ukecat...jajaj
12. apr 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah a odkiaľ si, keď okres ba?
12. apr 2012 o 18:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 priamo z BA
pokazila sa nam telka a mm prave zistil ze je mesiac po zaruke... to uz je asi 5 vec co sa nam tesne po zaruke pokazila
12. apr 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah jáááj.
to je zákon schválnosti. aj nám sa už kazí (malá do nej švacla s dákou palicou či čo, tak je tam taký fľak veľký, ktorý sa zväčšuje)
12. apr 2012 o 19:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rene82 dakujem skusim :slight_smile:
12. apr 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte konečne sa mi podarilo dokončiť čiapočku na objednávku,tá prvá ževraj bola dobrá a tera zsom robila poda vašej tabuľky tak zajtra uvidíme
12. apr 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
kočky akým číslom sa delí ten obvod aby som mala správnu placku ???
12. apr 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka Ahojky, na tej fialovej je aka vzorka? perfektne vyzera to striedanie - to je vejarikova? :unamused: vdaka.
12. apr 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@idris 3,14 - je to tzv Ludolfovo cislo PI... :D
12. apr 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 jeee tak som si dobre pamätala :grinning:
12. apr 2012 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah Ahojky, ten uvod je blby, ja som si vytvorila svoj vlastny navod - zacinam klasika 18 DS, potom striedam klasicky reliefny s DS, teraz taku robim, a pootm ide dvakrat nahodeny reliefny stlpik s DS - ale ja si pridavam podla priadze... v 3 riadku uz namiesto DS davam zdvojeny DS... a dalsom to iste... a potom si uz namiesto I zdvojeneho DS davam 2 zdvojene stkpiky a za releif. stlpik davam 1 teriazk ocko v dlaosm riadku 2 retiaz ocka.... potom davam v dalsom riadku 3 zdvoj stlpiky, v dalsom 4 zdvojene....ale to uz je tak na palcku cca 16 cm.... a potom ti uz ide spirala, to uz vidis....ale v prvom riadku davam DS hned za reliefny..., nie az do dalsieho ocka, aby sa mi to nekrutilo dovnutra...
12. apr 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evelin116 krásne
@petraslov krásna
@janemari krásna
12. apr 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk @iloha krásne čiapočky @rene82 krásnučká čelenka
@monalisatko nádherná žabka
@pooi krásna čiapočka aj modelka
12. apr 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. apr 2012 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach jaj, mňa tie bekovky privedú do šialenstva :angry: Večer som dokončila pre staršiu a ráno som zistila že jej je úzka :cry: Takže dnes musím kúsok vypárať lebo som ubrala privela očiek. No ale aj tak sem hodím foto :sweat_smile:
13. apr 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Ahojky, tak dalšie dielko, tenkym hačikom z tenkej vlny, babračka, ale slubila som kamoške , lebo chceli taku ako my...
A idem asi objednávať priadzu KATKA, najprv vezmem asi 10 farieb- bielu, ružovu, červenu, modru, zelenú a pod. lebo ich je tiež cez 30, je o nejaku inú konkretne záujem?
13. apr 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
ahojte tak tu je moja prva celenka :wink:
13. apr 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@lucia32 aka je katka (zase mam v tych katarinach chaos)? bavlna a navin? cena? ja zase asi pokukam, ked budes mat naskladnene :grinning:

konecne odoslana objednavka, dufam, ze tie papucky budu sediet :
13. apr 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@lucia32 - tiež ma zaujíma to čo lucim :slight_smile: Ak je to bavlna, vieš porovnať camillu a katku?
13. apr 2012 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kibuk peknaaaaa. :slight_smile:
@lucia32 vydarena ciapocka, aj ked babracka :slight_smile:
@monalisatko ja viem, preco mam pri ciapke stale meter ... lebo dieta zasadne nechce skusat jeho vlastne a paranie ma rozculuje (a teraz mam super meter, samonavijaci od Lu, strazim si ho ako poklad. :wink: ale bekulka je pekna :slight_smile:
@janemari krasny krtko, nas maly ju tiez pochvalil, mam pocit, ze to znelo ako objednavka, ze aj on chce :dizzy_face:
@petraslov peknaaaa :slight_smile:
@evelin116 super aplikacie, jezka mam tiez v plane potrenovat a kyticka je nahodou dobra, paci sa mi, taku tiez niekam umiestnim :slight_smile:
@rene82 s tou skolkou ma to mrzi :confounded: verim, ze na to odvolanie sa vam podari uspiet. nas maly je v skolke uz od septembra, teraz od tohto mesiaca tam aj spava, je to pre neho dobry rozvoj. len u nas zase hrozi, ze ju mozno zrusia, ale rok sa este vraj udrzi.
13. apr 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iloha krasna kvetinka na ciapke a zaujimavy lem :slight_smile:
@rene82 jeeej, celenka ... celenky dievcatka vyuziju? len to ma drzat vlasky, ci to ma kryt uska? ci to budem az casom robit, nie novorodeniatku? :slight_smile:
@pooi krasna zabkova ciapocka, super sedi. :slight_smile:
@monalisatko zabinka je uuuzasnaaaa :slight_smile: chapem, ze budes musiet robit dalsie zvery. :slight_smile:

ja som spravila pred par dnami tiez zvieratko, ale niekam sa zatulalo ... idem odtiahnut gauc a ak ho najdem, tak vyfotim ...
@kibuk ale ti tie ciapocky idu, ako z tovarne :slight_smile:
13. apr 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla soooom, spal pod gaucom :slight_smile:

tak toto je nas Zajo Hop (matko teraz frci na rozpravke hop) a je to chlapcensky zajo, prave nafoteny v akcii :grinning: )
13. apr 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lucim uplne super akcny zajac :grinning:

ja som sa popasovala s tou spiralkou a ide to akurat ze som vyparala uz dve skoro kompletne ciapky lebo jednu so robila farebnu a nesedeli farby, tak som zacala bielu len sa mi to videlo prilis hrube tak teraz robim bielu ale len z obyc DS a nie zhackovanych tak ked bude hotova dodam foto :dizzy_face:
13. apr 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok