• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@bv_alexandra :grinning: :grinning: :grinning: veru, veru, čas rýýýýýchlo letí, hlavne keď sa začítaš na MK a zabudneš na robotu :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@princes218 jaj, teraz pozerám, že to ja som poplietla.
27. apr 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bv_alexandra no ja by som sa mu velice potesila si sikula
27. apr 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princes218 - krásne čiapočky, môžeš mi dať vzor na lienku? ďakujem
28. apr 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes len taka rychlovecka zelena siltovka :slight_smile:
28. apr 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
kočky idem si po radu,kamoška chce že zelenkavú šiltovku,ešte s niečím,poradíte mi prosím,toot mám doma,že ktoré farby by sa hodili k tej zelenej?či len jedna alebo aj dve........../hnedá,biela,maslová,zelená sú tam/
ďakujem vám :slight_smile:
28. apr 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kibuk krásna
28. apr 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@princes218 - už som návod na lienku našla :slight_smile:
28. apr 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky prosim Vas o radu,chcela by som sa naucit hackovat hlavne ciapocky (neskor nejake papucky,....pred dcerku),aka knizka ma postup od A-Z (nemam nikoho naokoli kto by mi to ukazal). Vopred dakujem
29. apr 2012 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeee, tak uz som opat tu, snad mi naskoci aj hacik niekedy zase do ruky,
a tu je moja nova modelecka, budem sa mat na kom realizovat a este chvilku nebude protestovat pri skusani :wink: :slight_smile: :slight_smile:
vola sa Terezka a narodila sa 23.4. ahojte tety sikulky. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... prave predvadza model, ktory maminka doladovala este na porodke (prerabala len a pridala snurku ) :grinning:
dakujem za gratulky kocickam, ktore si nas uz vsimli, ze sa rozmnozujeme. :slight_smile:
29. apr 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@lucim tfuj tfuj na princeznicku aka ja krasnučka modeločka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim krásna princezná. veľa zdravíčka :slight_smile:
29. apr 2012 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ano,super,to je ten navod cosom hladala,dakujem
:wink:
29. apr 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
akú priadzu používate na jarné-letné čiapočky? a odkiaľ objednávate? Ďakujem
29. apr 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim krásne čiapočka aj bábätko veľa zdravíčka
29. apr 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim gratulujeeem :slight_smile: a taku krasnu modelecku malicku by som aj ja brala :slight_smile:
29. apr 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim moc gratuluji k tak nádherné holčičce. Ať ji hlavně krása a zdraví vydrží po celý život. :slight_smile:
29. apr 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim gratulujem k princeznej a prajem veľa zdravia. Maminu nech veľa svrbia prsty aby bola princezná stále originálne oblečená...
29. apr 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. Po dvojmesačnom trápení som konečne dokončila svoju prvú čiapočku. Veľmi mi poradila kamarátkina mama, potom mi to už išlo od ruky. Háčkovala som pomaličky, každý deň tak jednu radu..Veľmi ma to baví a už robím ďalšiu.. Tu je výsledok. ale nesmejte sa mi prosím.
29. apr 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
ahojte takže dnes som koberec podarovala, a reakcia bola veru neskutočna. čomu som sa velmi potešila. :slight_smile: až som ostala zaskočená ako ju to potešilo a mam objednávku na veľku deku :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lucim ježíííííííš, ona je nádherná. Ako bábika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak si ju užívaj, kašli na háčik, lebo čas strašne letí a ona rýýýýchlo vyrastie. Prajem ešte raz vela zdravíčka a mliečka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 no, si šikulka. Neboj, chce to tréning a bude to stále lepšie a lepšie. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,nikto mi neodpovedal,tak sa spýtam takto,hodí sa k zelenej a bielej ešte hnedá,alebo nie?na čiapoočku pre chlapčeka.,..............prosím napíšte mi,kamoške je to jedno,ale zas aby som neurobila dáky guláš :angry:

@lussy23 šikulka,čiapočka je pekná...no ale jeden riadok za deň kebyže ja spravím,tak mám celý deň abstinenčné príznaky :grinning:
29. apr 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 je to pekna kombinacia :dizzy_face: :dizzy_face:
29. apr 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja rada kombinujem 3 farby .. asi by som si vybrala tu smotanovu, tmavu hnedu a zelenu ... bud pasiky alebo z jednej ciapku a z ostatnych lem :slight_smile:
@monalisatko @ankan @kibuk @pooi @lussy23 @rene82 dakujeme babulky, ste zlate, s Terinkou posielame pusu. :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucim jej,ďakujjem,konečne nápad :slight_smile: ,lebo ja neháčkujem veľa,takže nemám až také skúsenosti.....ona chce zelenkavú čiapku,dnes som snou bola a že jej je jedno,ako to urobím.
keby som spravila teda čiapku zelenú a okraje pásikavé smotanové a hnedé,to by šlo?a dáke autíčko ešte........alebo ako....
moc ďakujem,si zlatá :slight_smile:
29. apr 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja som robila chalanom zeleno smotanovu kombinaciu,tiez pre kamoskinu dcerku,hned bude aj foto :wink:
@lucim gratulko k princeznicke :slight_smile:

na tej prvej mi pozuje nas Matusko :wink:
29. apr 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@tunylyk asi spravím aj ja tak............ :wink:

a nemáte niekto náhodou postup na opičku /našiť na čiapočku/?ja asi neviem hľadať................. :unamused:
29. apr 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok