• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@adrika79 peknucke, to je ten spiralovy vzor? teda vejarovy zo spiralovej ciapky? nieco take som si chcela minulu zimu spravit ale nemala som nervy na hladanie vzoru a toto je super :slight_smile:
17. jún 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Ano, je to spirala z mimibazaru.a le zasa som si ju upravila - ja a navody, toto je letna verzia :D
17. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@briketa krasne veci su tam, skoda ze neviem pliect, asi to skusim :grinning:
17. jún 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 rozmyslam ze si spravim, minula som zatial len 5 klbiek aj to nie celych zo starych zasob tak este mam z coho aj bez kupovania :grinning:
17. jún 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 krásna čiapočka
@lenkalela krásne čiapočky, ale najkrajšia minimodelka:slight_smile:
@cany1 krásne dievčatko a krásne výtvory. waw.
17. jún 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Tento vzor je super, lebo na nu islo klbko a kusok... ale nedavam ako je v navode dvakrat nahodene DS, len obycajne a POMEDZI NE AZ 4 ret ocka...
17. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ja som cez víkend moc nerobila, len pre známu šatku a opasok a Lise šatku. Včera sme boli celý deň v záhrade a dnes poobede u sestriných na detskej party. Neterka má dnes 5 rokov :slight_smile: Teraz sa pustím do druhého opasku pre tú známu a potom zajtra hodím foto všetkého. Dnes sa mi už nechce, som značne unavená :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ale krásne vecičky ste popridávali, ako vždy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah inak vzor som ti uz posielala, tak smelo do toho...
minule sme tu debatgili, aka je biela camila hruba oproti inym farbam camily a ja dnes nacnem nove klbko a tam taka tenka biela, skoro ako daniela... jasne, ze tvrdsiA, typicka camila, ale aka tenka,,,, nechapem... :wink:
17. jún 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 hej hej len musim podokoncovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam na haciku bolero pre neter a nechce sa mi do toho...
inak mam doma sivu limone a ta je brutalne tvrda oproti inym farbam co od nich mam... a teraz robim nakrcniky z red heart lisa, jeden sivy a jeden modry a ta siva je tiez taka drsnejsia, ta modra je makucka ale siva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale natrafila som na nejake nepodarky lebo siva bola plna tych spojov a tato modra zas na zaciatku mala dve gundze a sa mi to roztrhlo uz upletene tak som musela cele vyparat a odznova zacat...
17. jún 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
má tu niekto nejaký jednoduchý návod na pletenú vesticku svetrik ???
háčkovanie zatial nejak nejde , sme sa pohádali s háčkovkou hihi, tak pletieme skúšame hladko i obratko , celkom ľahké, len nemám návod na vestičku, má niekto??
17. jún 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 veľmi pekne ďakujem, malá je zlatá....ale poriadna potvorka :grinning:
18. jún 2012 o 06:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu sú moje víkendové práce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. jún 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lulucertik vesticka je celkom jednoducha, podla toh oake to chces velke (pomerias si pulovrik, tricko) spravis predo a zadok akurat na rukavove otvory uberies cca 3-4 ocka na oboch koncoch a pokracujes takto po vystrih, tam si v prostriedku uberies cca tretinu ociek a dopleties plecia, zosije, obstrikujes rukavove otvory, naberies si ocka a spravis 4-5 riadkov pruznym vzorom, detto na vystrihu a je hotovo :wink:
18. jún 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monalisatko tie opasocky su super :slight_smile:
18. jún 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah no a už len čítam a mám dosť , uff
viem nahodiť očká urobiť obratko to ide lepšie ako hladko a zatial nič viac
robím páram robím páram a teraz som sa odhodlala malému vestičku zadný diel už je skoro celý hotový len neviem kedy to uberať a hlavne ako , musím naštudovať hihi a ešte aj ukončovanie musím zistiť ako sa to robí
som začiatočníčka ale ja sa nejak popasujem s tým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jún 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lulucertik no pomerias ho a pod pazuskami uberies, spleties X krat dve ocka aby ti vysiel ten vykroj. spletas vzdy dve ocka tak ze to ocko co ti vyslo spletenim nahodis spat na lavu ihlicu a spleties to a este jedno, tolko krat kolko ti treba, tak isto ukoncujes akurat ze postupne spleties vsetky ocka :wink:
18. jún 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Neverila som ,že sa dokopem urobiť nejaké aplikácie na klbúčik a nakoniec zázraky sa dejú. To hačkovanie je ako choroba,končím jednu vec a už rozmýšľam čo idem zase robiť :grinning:
18. jún 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@letuskah idem skúšať trénovať
dík
18. jún 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah ano, sú k letným šatočkám, tak ma napadol len tento vzor :slight_smile:
18. jún 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janemari no mne hovor :grinning: Ja som tiež tak. Ešte ledva dokončím jednu vec a už rozmýšlam nad ďalšou :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lulucertik skús si nájs nejaké videá na you tube, mne to viac pomôže ako kreslené vzory, alebo rozpísané :wink:
18. jún 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko len najlepšie na tom je že najprv si nadávam,že si dám po ukončení nejaký oddych a ked končím prácu už uvažujem nad novým :slight_smile:
18. jún 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak trocha od veci, ale neviete že aká je pravdepodobnosť že sme sa nakazili - myslím deti, ovčími kiahňami keď včera sme boli na detskej party a ráno sestrin syn vstal vyhádzaný??? Za necelé 3 týždne máme ísť na dovolenku do Tatier a porazí ma ak sa mi práve vtedy vyhádžu a zostaneme doma :frowning2: :frowning2: :frowning2: Máme rezervovanú chatku :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. jún 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari joj to aj ja mm poviem, že "no zajtra si dám pauzu a nebudem háčkovať" ALE TO SA NEDÁÁÁ!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. jún 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko presne človek nevie sedieť len tak a nič nerobiť :grinning:
18. jún 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. jún 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko osobne si myslim ze pravdepodobnost hraniciaca s nulou, nam trvalo vyse mesiaca co boli v skolke kiahne kym ich chytil a potom 3 tyzdne inkubacna a bolo, podla mna nedostanete, museli by mat velmi zlu imunitu :wink:

no ja si davam pauzu po kazdej dokoncenej veci lebo by ma seklo definitivne v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale citam, mam uz asi 3 mesiacu jednu knihu rozcitanu :D
18. jún 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko krásne dielka. ako je urobená tá šatka?
@janemari nádherný klobúčik. Ja tiež robím klobúčik, ako je docielené, že sa kraje vlnia?
18. jún 2012 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah bodaj by si mala pravdu. Som dosť nervózna z toho :frowning2: No a čo ma teraz poráža, tak Lisu zas dusí suchý kašel :angry: :angry: :angry: Teraz je už pol hodiny v posteli a ústa nezavrie čo tak kašle. Ešte hádam ani 2 týždne neprešli, čo dobrala atb.

Ja som tiež dosť čítala, ale odkedy háčkujem, tak sa nedá, lebo sa stále zabudnem na gauči s háčikom v ruke aspoň do polnoci :grinning:
18. jún 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monalisatko my zas mame laryngitidu, tyzden po kiahnach.. stale nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes: neznasam skolku
dnes mam oddych, dokoncila som 2 nakrcniky tak mam relax :slight_smile:
18. jún 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok