• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
@poisonblu ja z nej rada robím,ale je ovela mekšia,tak preto tak pekne nedrží :frowning2: ,každý by chcel 100% bavlnu a takýto klobúčik,no nechápu,že sa to nedá...
22. jún 2012 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre kamoskinu Ellinku :wink:
22. jún 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@tretulka ved preto chcem cim skor. raz to musi prist :frowning2: moja svokra mala kiahne aj na chodidlach a vnutornych licac :unamused: h
22. jún 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikuska4 A nie je v nich horuco? ale su krasne :wink:
22. jún 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 na chodidlach ma aj maly
22. jún 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tunylyk nádherné
22. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikuska4 nádherný
@adrika79 krásna
22. jún 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 na tvojom mieste by som sa dala zaockovat, mozes dostat ale priebeh bude lepsi

ja sa tu dnes trapim s klobukom pre mamu, som jej chcela k narodkam ale uz som asi 5 roznych vzorov vyparala nic sa mi nepaci a divne sa mi to furt vlni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka
@adrika79 aj moj mal na chodidlach ale len par, hovorim mensi to mal uplne brutalne, okolo ociek, na pipiku, ritke, no vsade kde bolo miesto, este ze to mame za sebou a je to na cely zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 asi nebude že výslovne od slnka,skor na chladnejšie letné dni :wink:
23. jún 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah moj maly ma tiez vsade, na tvari kopu, na chrbte, bruchu, rukach, hrudniku, nohach, pipik a dokonca aj okolo konecnika, ani ritku mu poriadne neviem utriet ked ide na velku,lebo jaci, ze ho to boli...
ja som na tom rovnako so vzorkou na saty pre malu, neviem ci som osprostela, ale ziadna vzdorka mi nevychadza...teraz som zacala uz asi 5tu, tak som zvedava, uz mam normalne nervy z tych siat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som sa dat zaockovat,a le ma to tolko vedlajsich rizik - tak vaham... raz som uz mala vakcinu doma ale mala som dake tusenie, tak som pockala -a dobre som urobila, uz som mala v brusku Zuzanku... tak uvidime.... inak Kitty hotova, ciapka uz bola skor, len to dlhsie trvalo, lebo bola z Daniely...
23. jún 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Ahojte dievčatá :slight_smile: Ja som zas toho moc nespravila, lebo včera poobede som bola oberať marhule a dnes som zavárala kompót aj džem. Som hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samozrejme medzi tým deti a varenie, upratovanie, nákup.... Zajtra ideme do záhrady variť guláš, tak si trocha oddýchnem a hádam zoberiem so sebou háčkovanie a niečo umotám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika79 krásna čiapka aj malé slniečko:slight_smile: A tu je môj najnovší klobúčik Tú kvetinku mám od kamarátky, na také sa ešte nechytám
23. jún 2012 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@lussy23 no ide ti to. Ešte trocha tréningu a bude to super :slight_smile:
24. jún 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile: tak tu su moje dva posledne vytvory :slight_smile: pridali ste nadherne ciapocky a klobuciky :wink:
z akej vlny hackujete ciapocky na leto? dajte prosim nejake tipy...ja som robila z Elian Nicky, ale chcela by som aj nieco este tensie :slight_smile:
24. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@brumca ja robim z camilly, nie je taka hruba ako elian nicky, z tej som tiez robila...camilla je taka pevnejsia, nie je poddajna a je taka smyklava, takze sa s nou tazsie robi, ale je taka letnejsia
24. jún 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca krásne dielka
24. jún 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca tiez robim z camilly ale je aj catania fine ta je este tensia, ale nemam odskusane prave preto ze je tenucka
25. jún 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prerabam 2 klobuciky - param, su male... nechapala som, ved som ich merala - kym som neprisla na to, ze moje mladsie dieta mi z krajcirskeho metra odhryzlo presne 1 cm - cislo 1, takze som merala od 2 anis om si to nevsimla - dnes sa pustila aj do tej 2... :D nerozumiem vsak, ako to odhryzla tak rovno a po druhe - ci tu 1 najdem na koberci alebo nalozenu v plienke :D
25. jún 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@brumca camila, limone, catania - najtensia na leto je daniela....
25. jún 2012 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 a co jej jest nedavas? :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adrika79 tak teraz si ma rozosmiala :grinning: Chúďa malé, asi jej málo papkania dávaš :grinning: :grinning: :grinning:
Inak baby, aj u vás leje? Ja som dnes mala odoslať 2 balíky a jeden balíčisko na pošte, ale v tomto lejaku sa tam nedostanem. Darmo čakám že prestane, ani ho nenapadne. musím napísať maminám, že balíčky pôjdu až zajtra :unamused:
25. jún 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Hej, nedavam jest, ste nevideli tie jej rucicky a druhu bradu? :wink: este ju aj kojim, tak ma bufet k dispozicii :D akurat ze ju trapia zubale, tak hryzie, co neutecie... dnes nohu stola... :wink: aj u nas prsi, vcera hic...
no ale s tym metrom ma dcerka dostala - ja som neparala ani nepamatam, som nechapala, co sa stalo, ze klobuk maly :grinning:
25. jún 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte, zacina mi materska a tak hladam nieco na volne chvile, mam doma nejake ihlice na pletenie a aj vlnu,ale neviem co upliect. Cakame dievcatko a svetriky mam vela, tak co ine? VIete mi poradit? Som uplny zaciatocnik,ale nieco by som rada skusila.
Ďakujem
25. jún 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mona333 skus toto http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=1203 jednoduche a krasne :wink: to zvladnes
25. jún 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leto u babky ma inspirovala na toto :grinning:
25. jún 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@adrika79 jéééj, to je peknučké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. jún 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja som dnes spravila túto taštičku, ale ešte zajtra dokúpim nejaké gombíky na dekoráciu, lebo je to dosť prázdne :sweat_smile:
25. jún 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok