• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
13. júl 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (16)
@maria1610 náádherné dielka, si šikulka...máš aj nejaké návody na tie kvietky a motýla?
13. júl 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca niečo podobné sa práve chystám robiť, uvidím či sa mi to podarí...len ten kvietok bude pre mna hotova maturita... :wink:
13. júl 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaking presla si cely cesky mmb? ak nie, tak tam toho najdes kopec...ja mam milion zaloziek uz
13. júl 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@poisonblu nie, ked bude cas skusim pokukat nieco...nemas nieco odskusane-lahke, co je aj zrozumitelne? hm? popri troch drobuliatkach sa mi tazko hlada a skusa nieco neoverene...akurat ale skusam jeden kvietok, je celkom v pohode, nie je narocny, ale veliky....ak sa podari (aj s nejakou jednoduchou capurdou), urcite pridam foto :slight_smile:
13. júl 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, ste veľké šikulky, rada by som sa k vám tiež pridala....mám dve malé parádnice, tak som sa musela naučiť háčkovať :slight_smile:
13. júl 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
tak davam foto tasticiek pre moje netere k tym bolerkam, este mam v plane dalsie dve taketo tasticky, dokoncila som aj ten klobuk pre mamu ale umrel mi fotak tak to pridam az zajtra :slight_smile: a hor sa do dalsich veci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
A ja sa zasa pomaly chystam na jesen a zimu a idem sa ucit, ako podsivat ciapku - viem tak prisit gombik, bude to stacit? :grinning: a z coho tu podsivku? kto to uz robil? vopred dik. :dizzy_face:
13. júl 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 zimne ciapky som podsivala flisom podla tohto navodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=4948
13. júl 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. júl 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 nie je zac :slight_smile: na ceskom mmb je viacej návodov na podsitie, ale mne sa osvedcil tento. A este mám radu od mojej krajčírky, ze ked budes podšívať na stroji, tak treba ten flis tak tahat, aby sa ti neskor nosením nepotrhala niť.
14. júl 2012 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brumca krásna čiapočka
@letuskah nádherné taštičky
@andy1978 krásne klobúčiky
14. júl 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojtééééééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak sme doma, ale som úplne vyradená po dlhej ceste a potom vybalovaní, odkladaní, kúpaní detí a seba. Už mi ide druhá pračka a ešte dve zajtra potočím :sweat_smile: Od zajtra si vás začnem spätne čítať a chváliť určite krásne vecičky, čo ste za ten týždeň pomotali :grinning: :grinning: :grinning: Dám do fotoblogu aj fotky z dovolenky a hodím aj fotky čo som za ten týždeň stihla :slight_smile:
14. júl 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte zienky :slight_smile: prosim vas aku velkost placky robite na ciapockach pre novorodencov? a ake dlhe? dakujem vopred za rady :wink:
14. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam sice vela casu, ale hackujem rada....
14. júl 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@monalisatko tak vitajte, toto pranie poznam a milujem!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@zigzag pekna vlna, to je z coho?
14. júl 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah juj, to je vsetko mozne, zaklad je melirovana seda,,,, a potom som mala doma este neake klbka z takej lesklej dierkovanej priadze,uz sa nevyraba,,, mala som z nej 3 druhy farieb, tak som to dala dokopy.. :wink: malemu sadla ako uliata,,, len dufam,ze z nej cez leto nevystie :grinning:
14. júl 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ak mozem rada sa pridam a obcas poppytam nejaku radu :slight_smile:
@brumca placku pre novorodenca robim 13,5cm a dlzku 14 cm...mam niekde llink na vellkosti ale neviem ho najst :unamused:
ak je tu niekto kto ma k dispozicii nejaky sikovny navodik pre cepcek poprosim o link k nemu...dakujem
14. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bbaby poradte, uz somzufala :confounded: robim krempu na klobuk - nieco take ako mam v albume a nerobim nic ine ako len param :angry: najskor sa mi to moc vlnilo, potom sa to rozsirovalo malo, uz neviem ako na to:frowning2: hackujem z camily tak ak mate niektora nejaky navod sem s nim, budem vam velmi vdacna :wink:
14. júl 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam aj ja link http://www.youtube.com/watch?v=L-2FDZ8z3iU&feature=related -videa na papučky
15. júl 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andy1978 jaj, ja len rukou, ja som v tomto total amater....
15. júl 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emilly a ako pridavas?kolko? ja ked ukoncim klobuk a idem na krempu, tak pridavam v prvych dvoch radoch kazde 8 ocko zdvojim a to zvycajne staci... hackujem z camily...
15. júl 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..prosim vas nie je na nete nejaky link ako sa naucit hackovat?kedze by som sa to chcela velmi naucit a nema ma kto...dakujem
15. júl 2012 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nezkoušely jste některá košíčky na hračky nebo do koupelny podle tuniského háčkování? http://www.mimibazar.cz/navod.pahp?id=6187 Já jsem se k tomu ještě nedostala. Dá to více práce než normální?
15. júl 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ja som zacala zdvojovat 7. stlpik v prvom riadku,a potom v druhom riadku 8. stlpik, v 3. riadku 9. stlpik. skusim ten tvoj navod a uvidim :slight_smile: dakujem
15. júl 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zlobinka na you tube su videa,ale v anglictine,,,, http://www.youtube.com/watch?v=eqca00LdmAc
15. júl 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zigzag dakujem skusim.. :slight_smile:
15. júl 2012 o 12:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlobinka http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=23 tu sú pekne pokope od retiazky....:slight_smile:
15. júl 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok