• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

4. septembra 2017 
livi a ako si robila to ponco? je uzasne :slight_smile:
23. jan 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liviky, ahaaaaa, tak uz chapem :wink:
23. jan 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liviky, mám dotaz, jakým lepidlem lepíš spodek a když dáváš dvě ruličky do sebe potíráš je lepidlem/příp. jakým/ a nebo je jen zasouváš. Díky za radu, možná zkusím pokus č.5. :grinning:
23. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim sa pochvalit, teda lepsiepovedane pochvalit babku :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2300380&vReferer=
v meste som zohnala jedine ciernu vlnu, tak som navrhla ozdobit ich troska a celkom dobre to dopadlo :wink:
len v pase sa mi zdaju volne... davali ste tam nejaku gumku?
23. jan 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este chcem povedat, ze mam tazke srdce na Toptex, objednala som si este pred vianocami nejake vlny, mama chcela, a ja som si povedala, ze konecne by som sa mala naucit pliest, a najlepsie bude na malych detskych vecickach :slight_smile:

ani mi nedosiel ziaden potvrdzovaci mail, ako som uz tu kedysi pisala, minuly tyzden som poslala jeden mail, v pondelok druhy, ze co je :confounded: a odpovedali mi dnes:

Vážená paní,

Vaši objednávku evidujeme.
Na ¨SK budeme zasílat někdz v druhé polovině února - musíme přecenit na EUR.

Prosím mějte strpení.

tak to mohli vopred upozornit, nie? :angry: 2 mesiace cakat na objednavku... neviem ci to nezrusim...
vam sa uz stalo nieco take?
23. jan 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, a ty nechceš, aby ho našli, keď si uplietla modru? :confused: :fearful: :grinning:
23. jan 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pacno - je mi líto,ale pončo sem koupila,ale jednou ho určitě taky zvládnu :wink: (prostě mi to nedalo vyfotit mou modelku :grinning: )

kajiko - no na ruličky mám to tuhé lepdlo v tyčce a na dno používám herkules.......jo a když nadstavuju ty tyčky tak je nelepím,prostě je zastrkávám do sebe cca 5cm,........držím pěsti ať máš štěstí a hlavně to nevzdávej :wink: :slight_smile:
angeliko - krásný výtvor,pochvala babičce :slight_smile: .....naše babi když se snaží plést tak po 5až7 řadách to můžem vyhodit i s jehlicema :grinning: :grinning: ,ale zase v jiném směru je ta nej nejbabka :wink: :slight_smile:
23. jan 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
liviky, dik :slight_smile:
23. jan 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelik, nase vlniaky drzia bez gumicky, patent robim na tensich ihliciach ako zvysok. skus navliest okolo pasu tocenu snurku. raz som objednavala z toptexu pred koncom roka a trvalo to 5 tyzdnov :rolling_eyes: v inom case menej.

kili, ty srandistka, cervenu som nemala, len bavlnu a to by bola ciapka tazka
23. jan 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko dik za radu
23. jan 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jan 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady jsou nějaké čepičky a znovu pončo i s kapucí, na stáhnutí je třeba se zaregistrovat :sweat_smile:
23. jan 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angelik,aj vlnap objednavku na Slovensko doruci za 5-6t/bolo napisane/,a na uzemi Ceska je to 2-3t.
23. jan 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlnap doruci objednavku za cca 3 tyzden, ak sa objednava cez toho pana na slovensku :wink:
24. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj,ale to som ja nevedela,ja som origos z vlnapu.. :slight_smile:
nevadi,dostrikujem malej pulover,este mam kusok rukavov,vybrala si najtensiu vlnu v byte. :sweat_smile:
a este cosi zatial stihnem. :slight_smile:
24. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, bambusko :wink: , si sa posnazila, velmi pekne :slight_smile:

pinokio ciapka sa pacila, dnes sme dorazili z lyzovacky. Ani tam som nezahalala a strikovala som malej taku istu... :sweat_smile:

aj ja som si myslela, ze pinokio bude viat pri lyzovani. ... ale neviala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .MM kolega mal tiez pinokia, ale kupovane, bola som na seba hrda :wink: rucna praca, je rucna praca...
24. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka, to je skoda, ze nevial. ale hlavne, ze bola dobra lyzovacka :slight_smile:

mate niekto z vlnapu tieto priadze: viola, alpina, lada color? nepoznam ich, tak som objednala tak naslepo
24. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
bambusko mamina hodne plete z lady a je s ni spokojena :slight_smile:

nemate nekdo z vas navod na hackovane detske bolerko? chtela bych ho zkusit pro malou na leto
26. jan 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu....lada je klasicka stalica, z nej som plietla este na strednej...makucka , hebucka , po case zmolky :wink:
26. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda baby vy si tu pletiete?...a ja u nás pozerám že nikto,sama som tam :frowning2: ...ja sa idem teda pliesť po byte,možno niečo upracem a potom nakuknem lebo idem poobede do roboty :unamused:
26. jan 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. jan 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambusko,ja ladu milujem. :slight_smile: z tej color kombinacie som tiez naobjednavala/ak si dobre pamatam,tak 5odtienov/,taku som este nevidela :dizzy_face:
26. jan 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som tiez objednala ladu color :slight_smile: cervenu a modru melirovanu a aj jednofarebnu, budem kombinovat :sweat_smile:
27. jan 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tááák,jelikož mám doma marody,tak sem se chtla pletení té kukly :wink: ...vrchní část je hotova,tak du plést spodek :slight_smile:
27. jan 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dneska mi pišel balík z vlnapu lada color a ty barvy jsou ještě hezčí než na netu :sweat_smile: , už se těším.
28. jan 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
renka, teda pinokio čiapka je krásna.
Bambusko, aj tá tvoja, baby šikovné :wink: .
Bambusko, z lady color som plietla aj ja, už neviem čo (asi nejaký pokus o výtvor čohosi :grinning: ), ale nepamätám si, žeby som bola nespokojná, tak je asi OK.
28. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale teda, prišla som sa pochváliť :sweat_smile: .
Kukla je na svete. Malú v nej volám zbrojnoš :grinning: :grinning: .
Pridám foto.
Akurát, že som to nerobila úplne podľa návodu, lebo 4 ihlice, ani okrúhle, ani nadväzovanie očiek na hotovú vec neviem. Tak som uplietla čiapočku zvlášť a spodok zvlášť a zošila
:sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. jan 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ssissi, super :sweat_smile: vsak si sa vynasla :wink: pohladam dajake video, ako sa naberaju ocka z upletu, moznu daco najdem
28. jan 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok