• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

1. decembra 2016 
@jana0706 joj to sa zlej pytas :grinning: ale snad ti baby budu vediet poradit :wink: ja hackujem od leta aj s cestou :wink: ja teraz robim ladu luxus a mam hacik 5, ale ak by som chcela hustejsie tak dam 4
19. sep 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ze sa vam tu miesam... nevedeli by ste mi poradit, aky je toto vzor... ako sa to pletie... dakujem...
http://www.tchibo.sk/Dievcenska-pletena-ciapka-a-duty-sal-p400019081.html hadam mi to nezmazu... :sweat_smile:
19. sep 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 no super, vraj prvotina :fearful: Perfektne si ju zvládla, šikulka si :slight_smile:
19. sep 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky. chcem skusit aj ja uhackovat nejaku ciapocku. aky tym priadze je na to najlepsi? nechce sa mi to tu hladat. dakujeem :slight_smile:
19. sep 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko na mou duši, na psí uši :grinning: ďakujem
19. sep 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tu je najnovsia pre malu susedku, red heart baby podla tohto navodu http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=5037 len mam fotky presvetlene hnusne
19. sep 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (15)
@letuskah jej, presne tuto vlnu mam doma aj ja, este caka na svoje uplatnenie :slight_smile: , a tento vzor sm si vybrala na ciapku pre seba, tak som zvedava, ze co z toho bude :slight_smile:
19. sep 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá :slight_smile: mám na vás jednu prosbu :slight_smile: Chcela by som sa naučiť háčkovať a chcela by som vás poprosiť či by ste mi nemohli poradiť, že kde začať :slight_smile: Viem, že potrebujem bavlnku a háčik, ale to je asi tak všetko. Keby ste mi dali nejaké rady čo si mám naštudovať alebo ako sa to teda mám ja naučiť sama. Nejaké tipy, grify :slight_smile: aby ste mi to trochu uľahčili. Tie začiatky. :slight_smile: Zatiaľ ďakujem pekne a budem sa tešiť na všetky rady :slight_smile:
19. sep 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka tiez tozmyslam ze si ju spravim, hrozne sa mi paci a fakt to islo rychlo, za par hodin aj s paranim lebo bola velka to bolo hotove
19. sep 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Opět už chystáme další balík přízí na Slovensko :wink: , posílat budeme už v pondělí, rádi bychom vše uzavřeli do sobotního večera. Vybírat a objednávat můžete zde: http://www.ganella.cz/pletaci-hackovaci-prize/ , platí se pouze slovenské poštovné. Více o posílání na Slovensko najdete zde: http://nahaciku.blogspot.cz/
Momentálně probíhá akce Drops - Merino mánia - sleva 25% na skladové zásoby http://www.ganella.cz/prize-yarns-drops/ :slight_smile: .
19. sep 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meggi0201 Zkušená teda nejsem, uháčkovala jsem max. 10 čepiček. Vzhledem k tomu, že se mi udělá plackovitá miska, tak se mi to špatně měří a měřím to krejčovským metrem a tam milimetry nejsou, takže já to mívám tak nějak přibližně jako vyjde to číslo. Ale spíš o kousíček větší.
19. sep 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, jak se prosím dělá zaoblený trojúhelníček? Potřebuji ho na čumáček, jak je tady http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=9677
19. sep 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

nejako sa mi nedari, uz 3x param ciapku pre neter, hackujem z Camilly a vzdy to nejako velmi rozsirim, nemate nejaky navod, ze kolko ociek urobit na zaciatok a ako pridavat ocka v ktorom riadku? neda sa to nejako vypocitat?

ja som robila tak,ze 12 stlpikov do prveho riadku, potom 24, potom 48, potom do kazdeho tretieho ocka 2 stlpiky a potom som uz tusim nepridavala, ale to bolo male, nesedelo to na ten jej obvod , viem,ze musim vydelit obvod cislom 3,14 a to je vyska ciapky, ale ako pridavat ocka, aby to nebolo ani velmi vlnovkove a ani uzke, toto nechapem, neda sa to nejako vypocitat? dakujem
19. sep 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tintinka uzasna je, aj modelka aj vesticka, tak toto ja asi nedokazem v zivote uhackovat
19. sep 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 ja robim tak, ze dam 15ds do prveho riadku, potom rozhackujem kazdy ds, teda mam 30ds a v tretom riadku uz rozhackovavam iba kazdy treti, v stvrtom kazdy stvrty a tak dalej, az kym nemam dostatocnu placku, potom uz nepridavam
19. sep 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. sep 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. sep 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 tu mas navod na hackovanu ciapocku z camilly (obycajnu) http://www.mimibazar.cz/navod.php?id=3794, mozes zacat aj 18ds ( z toho jeden je retiazka na zaciatku), treba to vyskusat, moja ma malu hlavicku, tak zacinam s mensim poctom ds
19. sep 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj baby, neporadite ako na adidasku :slight_smile:?
20. sep 2012 o 06:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana76 ja robim 2.r (1 2 1 2 ....), 3.r. (1 1 2, 1 1 2 ...), 4.r (1 1 1 2, 1 1 1 2...) atd :slight_smile:
20. sep 2012 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzana76 a ja robim na zaciatku stahovacie ocko a do nho len 8-10 ds alebo pds..v prvom riadku rozdvojim kazde ocko, v druhom kazde druhe, v tretom kazde tretie a tak dalej az do pozadovanej sirky, potom uz prestavam pridavat..
20. sep 2012 o 06:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
dakujem vam, mam este 2 tyzdne, mala je Natalia, tak to musim stihnut a k tomu chcem este salik, taky na gombik, sice par ciapociek som uz porobila, dokonca aj z Camilly, ale uz som si nepamatala, ako som presne rozsirovala, dakujem
20. sep 2012 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcem sa poradit. je vhodna priadza red heart baby aj na ciapocku pre dcerku povedzme na jesen? a da sa pouzit tato priadza na hackovanie podla navodov tej kocky na mimibazar, co ma aj na youtube tie videa pre zaciatocnikov? Nebude sa krutit? Lebo doma mam Elian a z nej som skusala tu placku, teda len zaciatok a ta sa mi krutila. Ze ci sa mi aj ta Red heart nebude krutit. dakujem :slight_smile:
20. sep 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blka ďakujeeeem ako som písala, aj moja mala asi o 3 mm ešte viac:slight_smile: a sedí ako riťka na šerblíku:D
20. sep 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prikladám moje vítvory
20. sep 2012 o 09:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
baby, nemate niektora navod na hačkovanie jednotlivych čísiel?
20. sep 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monalisatko mna by zaujimalo,ako robit ten vzor na celej ciapke :grinning: nejak sa nejdem dopatrat a chcem skusit baret :slight_smile:
20. sep 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahejte baby...nemáte náhodou návod na pekný pulovrik - nie svetrik na veľkosť od 80? dakujem... zatiaľ som našla iba svetríky..
20. sep 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte. Prosim vas, viete mi poradit.. Isteho casu som tu nasla album nejakej sikovnice, co pozbierala z netu a vlozila do fotoalbumu rozne navody, napr.aplikacie na nasivanie-hackovane..(kvietky, lienky, auticka..) Naaahodou si nepamatate, kto to bol? Tak by sa mi zisli, a uz neviem, kde som to videla :( Dakujem!
20. sep 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima2x aký vzor myslíš? Nejak nie som v obraze :sweat_smile:
20. sep 2012 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok