• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@alure Můžu se zeptat, co je to za vlnu? Je moc krásná :slight_smile:
15. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa
@lalipop nádherné máte čiapočky a ten vzor je úplne perfektný. Vyskúúúúúúúšam :slight_smile:
@alure krásny setík a ďakujem za odpoveď. Volako sa mi do toho adidasu nechce, ale raz sa prinútim :grinning:
15. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat ja skusam a fakt formou pokus -omyl dosiahnem vysledok :grinning: :grinning: snad sa podari :wink: :wink:
15. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@blka je to sweet baby batik design a je neskutocne hebka a jemnucka a tepla :dizzy_face:
@monalisatko dakujem :slight_smile: ja som robila adidas len "dva krat" prvy a posledny :grinning: pre maleho aj taam mi jeden DS usiel a uz som povedala ze nikdy viac..stalo ma to kopu nervov potom to zacistovanie :angry: vnutornych snurok o nervy :wink: mozno som na to isla zle,to bola moja druha ci tretia ciapocka co som zacala hackovat....
15. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alure Děkuji.
15. okt 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako robite palciaky, podla akeho navodu??? nech robim nejake overene
15. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne som nasla nieco co aj ja dokazem spravit za jeden vecer :grinning:
15. okt 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
Kocky aka vlna,priadza je vhodna pre uplne malicke babatka, na ciapocky, svetriky? dik :wink:
15. okt 2012 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola uchvatne neviem sice co to je(myslim ze nakrcnik) ale uz len tie farby su uzasne :slight_smile: :astonished:
15. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkak99 hej, nakrcnik :grinning: dakujem
15. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky ked háčkujem malému topánočky ako rozšírim tu základnú placku na velkosť nožiky?ďakujem
15. okt 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule neviem najsť link na bager od nextu , mala som ho uleož. ale akosi som vymazala, neviete nahodou niektora kde by som ho našla? dakujem za pomoc
15. okt 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak pridávam najnovšie prírastky ale tým vaším sa to ani zdaleka nerovná :confounded:
15. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Holky, nemáte zkušenost s přízí Dora (vyrobeno v Turecku)? Dobře se mi z toho háčkovalo a vypadá to celkem dobře. Nevíte, zda se vytahuje používáním?
15. okt 2012 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letuskah Dakujem. Red heart poznam, ak asi najprv skusim tuto znacku. Vdaka
15. okt 2012 o 19:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola krásne
@lenkaaninka nádherné
15. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alure nádhera
@lalipop prekrásna, ako je robená?
@ellysa nádherná, ako je robený vzor?
15. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancip ja s nou robim stale a aj najradsej. musim povedat ze som urobila jednu ciapocku ktora sa mi dost roztahuje ale mojou chbou lebo som ju orobila dost tesnu. ostatne co som urobila take ako maju byt velkosti sa mi neroztahuju. no este som neprala ziadnu z nich. som velmi zvedava co sa s nimi stane po vyprati :slight_smile:
15. okt 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola aku vlnu si pouzila na ten nakrcnik. nemozem sa neho vynadivat :slight_smile: naozaj prekrasny :slight_smile: a navyse v jednoduchosti je krasa :D
15. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 Ahoj návod som dávala včera o 19.26 :wink: naozaj je pekná, bola pre malú susedu robená, dnes sa mi v nej prišla ukázať a krásne vypadá aj na hlave, sa pekne tie kvietky ukážu, idem takú aj pre moju urobiť
15. okt 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, můžu poprosit o radu, jak háčkovat čepici typu skřítek? něco takového? ta na obr. je pletená, to je mi jasný, druhá je háčkovaná, ale ten tvar mi nějak nejde napodobit. Jde mi o to, jak u toho háčkování mám hodně přidávat, vždy přidávám nějak nepravidelně a vyjde mi z toho paskvil :confounded: :sweat_smile: chci ji na miminko cca 3 měs. a aby byla hodně dlouhá, ale nedaří se, vždy to nějak zvrtám a je křivá, návod nikde nemohu najít, třeba pomůžete :wink:
15. okt 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Robila som pre dvojičky :slight_smile: Druhé rukavičky sa už používajú :slight_smile:))
15. okt 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@majkak99 je to tango, dvojite, jedna priadza tmavofialova a jedna svetlo fialova :slight_smile:
15. okt 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@mirenkam to si hackovala s tymi koralikmi??? mna to dost odradza ale je to krasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj,hackovala s koralkam,ale trvalo mi to s nimi tak 3x déle než bez nich....Ještě mě čekají 3 podobne-tahle je pro neteř,pak pro druhou neteř a kolegyni do práce - 2pro neteře ....
15. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Pletací a háčkovací šikulky....nenatrefily jste někde na samovzorovací přízi OLIVIE č.12 ? Nikde ji nemůžu sehnat...chybí mi jedno klubko :( Díky,Markéta.
15. okt 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok