• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
@letuskah
@tiffanka pockajte, to je take komplikovane ? :confused: ja som bratovi chcela uhackovat, chcela som ho robit na sirku aj s nejakymi reliefnymi. takze zmenu farby bude vidiet? tak spravim jednofarebny :grinning:
23. okt 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola no ked chces na sirku prihovany tak na bokoch bude zmenu farby vidno jedine ze by si to potom jednou z farieb obhackovala, ak pozdlzne tak tam toho bude menej a da sa to vyuzit na strapce ak zakazdym odstrihnes tu farbu
23. okt 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@letuskah to ma napadlo, ze by som to cele obhackovala :slight_smile:
23. okt 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje první volánková šála - černo-stříbrná - pro mamku k Vánocům (příze VEGA od Vlniky)... Měla jsem ji hotovou asi za hodinu, ani jsem nečekala, že to půjde tak rychle a hlavně, že bude tak dlouhá (i přesto, že je široká na 7 ok). Doufám, že se jí bude líbit
23. okt 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@tiffanka Ano, da sa to ajs ubezne, ale to vie malokto, tu druhu vlnu nejako vzadu tahas a vplietas, tiez to neviem a pletiem roky.... najjednoduchsie pletenie, teda ako as to vezme, pasikaveho salu, aby bol uhladny, je na 5 ihliciach - resp. okruhlych - vznikne ti dvojity duty sal... :wink: inak uz len obhackovat,a le potom trochu strati pruznost, teda moj hej :D
23. okt 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, zhanam hnedu melirovanu rachel, 2 klbka, neviete niektora, kde ju predavaju? kupila by som aj spostovnym a tak... vdaka.a
23. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 díčky...myslela som aj ja na tä "dutú" vereziu, ale to by už bol veľmi hrubý :(... teraz ma napadlo, že taká jednoduchá vec a tak mi to dá zabrať :slight_smile:.... skôr asi vyrežem niečo zo skla ako upletiem pásikovaný šál :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@tiffanka Praveze pasikavy sal je najtazsi... si myslim... este mozes skusit pleist subezne z viacerych klbok - aby si enstrihala, tak dve klbka na jednej strane, 2 na druhej - teda neviem po kolko riadkov to budes - ci par ci nepar, ako ti vyjde aked budes potrebovat striedat, tak pred poslednym ockom tu vlnu co nepouzivas tahaj opatrne hore a skus tam zamotat :D ja to zvycajne robim tak, ze len na konci salu urobim pasiky a zvysok jendofarebny... :wink:
23. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@piacere ahoj tak je to vlna elian elis a je to 100 g klbko :grinning:
23. okt 2012 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila Jak se s takovou prizi pracuje?
23. okt 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mami29 musela jsem si najít návod na netu, dost jsem se toho bála, ale není to vůbec těžký...
23. okt 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila Ta šála je asi spíš jen na parádu, nebo i v zimě zahřeje pod bundou? Vypadá moc pěkně :slight_smile:
23. okt 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@werunka21 nezdá se to, ale myslím že bude i v zimě pod bundu... je dost dlouhá na obtočení kolem krku a ona tím "zhuňatí"...
23. okt 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luceka Aha, díky. Tak já nevím, možná mám moc silnou vlnu.
23. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
prosím vás a tie konce na ušká,to sa ako prosím robí???teda na tých "ušiankach"....potom z toho idú tie vrkoče?je na to nejaká mierka,kde mám začať a kde skončiť,aby to zakrylo uši???
ďakujem.......
23. okt 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola a to si kupila u nas :wink:
23. okt 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka krásna čiapočka , ale najkrajšia je modelka. Zlaté dievčatko
@vierka82 dielka aj chlapček sú krásnučkí

@miruska76 krásna sovička
@ivigirl krásna

@katussamus jej nádherné @meggi0201 krásne dielka aj model
@mrkvakatka krásna sovička
23. okt 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 dakujem :dizzy_face:
23. okt 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. okt 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabulka1 nie :slight_smile: ja byvam v prahe :wink: ale o nic si neprisla , odvtedy som to ani neotvorila :sweat_smile:
23. okt 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahody11 a mozes zohnat hociaku farbu?
23. okt 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambola ja som videla na to reklamu takze tam nic moc nie je
23. okt 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 navod nemam ale na ceskom mmb urcite nejaky najdes ja som to robila tak ze som nasadila capicu na hlavu vyznacila som si kde ma uska a podla toho dom hackovala v prvom riadku som rozsirila kazdy druhy stlpik cize do kazdeho druheho riadku som dala dva stlpiky a potom dalsie riadky rovnako bez pridavania a na konci som zase uberala vsetko zavisi na tom ake chces mat dlhe a siroke tie usanky dufam ze som aspon trochu pomohla :dizzy_face:
23. okt 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabulka1 no 39kc ma nezabijje :wink: tie dalsie cisla stoja uz 150 :confused:
23. okt 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabulka1 dík moja,voľačo som našla aj na predchádzajucej strane,ja som to chcela pre neterku ako prekvapko,tak som ju merat nechcela,bo ma prezradí :grinning: ...........ale dako to skúsim,snáď sa trafím,ďakujem :wink:
23. okt 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika79 ked mozem poradit tak ja robim sal duty jednoducho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: hladko obrato ale dalsie riadky hladke ocko len naberiem na ihliu a oratko klasika ,len sa nesmies pomylit a vzniky tak ten tunel ,sal je trosku hrubsiako ked sa len strikuje hledko obratko ale je peknucky :slight_smile: a nieje to vobec tazke,len neviem komu si to tu radila,preto to pisem tebe :wink: aha uz vidim @tiffanka
24. okt 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zabulka1 farieb ma milion ale uz do mesta velmi nechodim, kedze mam 2,5 tyzdna do porodu :grinning:
24. okt 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tretulka prosím ťa ako robíš tie ružičky a tá biela vlna na čiapočku je aká značka? :slight_smile:
24. okt 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rudy252 biela vlna je zn. LINDA, ruzicky robim podla tohto navodu http://vseocosezajimam-martula.blogspot.sk/2012/03/hackovane-ruzicky.html, nakoniec este robim aj jeden riadok kr stlpikov /obhackovanie/
24. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok