• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pletieme a háčkujeme pre detičky

7. apríla 2017 
kili, 2 dni, intenzivne a bez kona :grinning: radsej strikujem ako upratujem :fearful:
13. okt 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no páni, ty si teda rýchla :astonished:
13. okt 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pani kili...ty si ale vynaliezaváááááá...som dnes kukla do tvojho albumu...jak sa ty sikovne dokazes vyhnut tym ihliciam :grinning: :grinning: :grinning: super napad :wink:
17. okt 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nestacim zirat...bambusko gate zo svetra :sweat_smile: .....to je vyhlasena nejaka sutaz??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli, nie je, len rodicovsky zdvihli az o 220,- Sk/7,30 € :grinning:
17. okt 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale teda sikulky ste baby :wink:
17. okt 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky strikovacky :wink:
dnes mi dosli priadze z VSV , bolo to za 1200 sk a vobec mi nenauctovali postovne a balne a dodali to do dvoch tyzdnov od objednania takze supeeeeer :slight_smile:
20. okt 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli, kolko si toho objednala? lebo citam, ze nad 100ks sa neplati postovne :confused:

http://vsv.cz/vyrobkyshop.php?l=s

inak z sds mi napisali, ze balik do 1kg je psotovne 79kc pri platbe vopred a 109,-kc pri dobierke, co je dost :unamused:
20. okt 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby plietli ste niektora pončo?nemate nejaky link na jednoduche pončo?dakujem :slight_smile: :slight_smile:
20. okt 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. okt 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu...za 1200 sk tak teraz neviem ci sa nahodou nepomylili a nezabudli priratat :sweat_smile:
20. okt 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teli :wink: :grinning: , dnes kúpim ešte jedny podkolienky a spravím aj S. rolák, lebo cez ten on neprevliekol hlavu.
20. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha kili, aj rolak si vyrobila :slight_smile: ty si hotovy mcgyver :grinning:
20. okt 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, ja som jeden aj uštrikovala, len to furt nie je to čo som chcela, také "nadýchané", asi som mala malé ihlice, potrebovala by som fakt veľké, už som myslela, že kúpim, ale keď som objavila toto a sú fakt tie podkolienky teplé a org. z vlny, tak je to o moc lepšie :dizzy_face:
20. okt 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolko casu si usetrila :slight_smile: tiez som sa na tych vlniakoch zo svetra narobila menej ako na strikovanych. tak si ja konecne mozem dokoncit pulover, co som zacala v porodnici :grinning: strikovanie jednoducho milujem :sweat_smile:
20. okt 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, ten rolák uštrikovaný som mala asi za pol hodinu, ale keďže som predtým viackrát začala a potom rozmotala, tak mi to trvalo večnosť. a aj toto by som rozplietla a začala znova a zas asi na viac krát, keďže neviem, ako by to bolo dlhé pri väčších ihliciach. takže časo som asi ušetrila dosť. vlňáčky som neplánovala štrikovať, takže tam som si robotu pridala a ak budú OK, tak ešte minimálne jedny budú.
20. okt 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malej včera dokončila vestičku. Pôvodne to mal byť svetrík, ale plietla som zo zbytku vlny (páraná z inej pletenej veci), a na rukávy tej vlny neostalo dosť. poobede hodím foto
20. okt 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradíte mi? chcem vedieť, ako pri štrikovaní robím rozširovanie, teda že na nejakom mieste chcem aby sa to rozširovalo. chápete ma? :confused:
23. okt 2008 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, musis pribrat ocka, pocet zavisi od toho ake prudke ma byt rozsirenie, pripadne mozes pridavat postupne vo viacerych riadkoch. su 2 sposoby:
1/ nahodis nove ocko,vtedy vznikaju dierky
2/rozpleties 1 ocko na 2, cize urobis ho hladko, nepreberies na pravu ihlicu, ale vpichnes donho este raz sprava /ako anglicke, ked tu mame tu kralovnu :grinning: / a urobis dalsie ocko

http://www.youtube.com/watch?v=t0qU4wGEYDs
23. okt 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík, keby nebolo toho videa, tak neviem, o čom pletieš :grinning:
tak to tak spravím. a koľko toho mám asi spraviť, keď to chcem rozšíriť tak akoby na ramená? ale chcem to len kúsok, potom to na bokoch ukončím a predĺžim to do predu a do zadu
23. okt 2008 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejak som niečo vytvorila, len mám zas otázku. ten diel, čo je na hrudníku, tak by som nechcela aby bol taký pružný, ako by som to mala upliesť aby tak nepružil?
23. okt 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, skus vrubkovany zerzej, lice aj rub hladko. ak to mas na okruhlej ihlici, jeden riadok hladko, jeden obratene. nepruzi to a neskrucaju sa konce
23. okt 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako, hladko a obratko alebo stále hladko? či jeden riadok tak a druhý tak?
23. okt 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, robis normalne riadky na 2 ihliciach alebo na 4? lebo ked robis dookola, nemas licovy a rubovy riadok
23. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robím na 2 ihliciach
23. okt 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambu, to by ma zaujimalo, ze ako robis jeden riadok hladko a druhy obratko, ak robis na kruhovych ihliciach :fearful: ako vies, ze konci riadok?
23. okt 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jop, uz mam takmer hotovu pruznu cast ciapocky :slight_smile:
23. okt 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili,tak potom vsetko hladko, rub aj lice.

valka, oznacis si vlnkou inej farby, ale si pametas podla vzorky :wink: rychlo to ide, vsakze?
23. okt 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ja viem? :grinning: kedze este musim okrem toho rysovat, tak ani nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rysovanie nieeeee :angry:
23. okt 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok