Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
29. jan 2009

no nic kejli idem ja do postele a ozaj ako to ze ty sedis a nelezis ???

buducamamina
29. jan 2009

kiki moja chod veru oddychovat moja

kejla
29. jan 2009

BM, to je super, ze budete krstni rodicia 😀 A neboj, coskoro budete mat aj svoje babatko 😵 😵

Sisa-na chripku a prechladnutie je najlepsi zazvorovy caj...A mozu ho aj tehulky. Pekne lezkaj askoro sa vyliec 😉 Drzim palce babatkam 🙂

kikina666
autor
29. jan 2009

kejla a ty ako neodpovedala si mi

kejla
29. jan 2009

Kiki, ja lezim...na NB mam este externu klavesnicu a tu mam na nohach, ked lezim na gauci 🙂

kikina666
autor
29. jan 2009

kejla pekne lez a straz krpceka, drzim vam palce, 😵 idem hriat brusko pod perinu

buducamamina
29. jan 2009

kejli dakujem to dufam ze bude coskoro babatko ale prajem vam aby kazda jedna z nas uz mala babatko

kejla
29. jan 2009

Dakujem Kiki,aj ja vam drzim palce...DN 😉

kejla
29. jan 2009

Aj ja si to prajem, BM 😵

tinka12
29. jan 2009

ahojte uz som tu...
takze: lekár mi povedal, ze HCG mam 200... takze to nemoze byt dôsledok z potratu... ten mi robili pred 13 dnami. ale na ultrazvuku nic vidiet nie je. takze sa caka na vysledky z dalsej krvi, ktoré budu zajtra rano. podla toho sa rozhodne, ak hcg klesne, asi ma tu este chvilocku nechaju, a budu ho sledovat, ale ak sa zvýši, idem hned na operáciu. takze sa uvidi zajtra. Bolesti mi trochu ustupili, ale to je asi z liekov...a tak si myslím, ze to bude ok, a ze hcg bude zajtra ńižšie... potom vraj nebude potrebna operácia, lebo sa embrijko pekne vstrebe 🙂

buducamamina
29. jan 2009

dobre babulky moja majte sa krasne zatial pekne oddychujte a rozpravajte sa z krpcekami.moc na vas myslim zuzali kiki tinka kejla sisajo labus a zbytok ak som na niekoho zabudla.myslim na vas.dobru noc

tinka12
29. jan 2009

dakujem vam vsetkým, ze na mna myslíte... 😉 ale hlavne neplacte a netrápte sa...najmä vy tehulky 😕 som v poriadku, pretoze myslím, ze najhorsie mam uz za sebou 🙂

kejla
29. jan 2009

Tinka, aj ja si myslim, ze HCG klesne, velmi v to verim 😉 Si silna baba, drzim palce najviac ako viem 🙂

tinka12
29. jan 2009

aj ja si myslim kejlik, lebo sa citim lepsie 🙂 tak vam zajtra rano napisem 😉
ale ty sa pekne opatruj, myslim casto na teba i babulky... 😵

tinka12
29. jan 2009

baby, ze je to zvlastne.... ja si prajem, aby hcg kleslo!!!! 😀 fakt neverím....celel toto, co sa so mnu v posledné dni deje je ako jeden sen... 🤐

luly3
29. jan 2009

ahojte 😉
Tinka ja normálne neverím vlastným očiam čo čítam 😕 , tak toto
je naozaj goool.hlavne sa mi drž moja 😉
jedinym pozitívnym signálom pre teba je to že keby druhe beiby
nezabludilo tak by si pravdepodobne vobec nepotratila, aaaaaaa
to znamema že šup na druhe ivfko ak sa nepodarí prirodzene ovšem 😉

kikuš zlato s tebou som dnes sms tak ešte raz držím palce ako len viem 😀

labuš o tebe sa mi snívalo že sme sa zasa stretli v avione a dali sme ti očurat
test a boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii // tak vám držím palce a pevne verím že si tehula 😉

keili očičko pozdravuj drobečka a som rada že sa mu u teba páči 😉 😉 😉

aaaaaaa vidím novu tvar sisajo ahoj a samozrejme aj tebe držím palce
a vlastne na všetkých zvás myslím len nemožem písat lebo ako som vravela
barmanka mrcha mi PN-kuje a ja teda makám a akosi skoro ráno chodím vybavovat
fa a nakupovat tovar a od 12 ačínam pracovat v bare a takto neskoro chodím domou
ale dnes som to nevydržala a mosela doma zapnut PC lebo normalne ako som vás
čítala cez mobil tak sa mi až ústa otvárali....

babulky ja som myslela že len ja mam všetko take komplikovane a vidím že tinka
sa pridala kumne 😀

krásne sníčky

luly3
29. jan 2009

zuzali jeeeeeeeeeeeeee ja som ich tiež kukla
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
aj ja ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

chrústikovia malilinkatý 😀 že ich pozdravujem

a už idem spat
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kikina666
autor
30. jan 2009

ahojte baby, tak uz je to stratene moje klasicke zlievaky prisli, idem na nemcinu a sa mi vobec nechce

tinka12
30. jan 2009

ahojte kočky, takze nove správy od pana primara: hcg kleslo, co je dobre, vraj ma nechce zbytocne vystavovať operácii, takze pockame. Povedal, ze to moze byt aj dosledok z toho potratu 😨 ( ooooohh - fakt neviem 😕 nie je to divné po viac ako dvoch tyzdnoch aby bolo HCG 200? - co myslíte???? )
, alebo je to vraj tak , že to druhe mimi je tak sikovne, ze sa vstrebe a telo sa s nim vysporaduva....no kazdopadne ma testuju kazdy den, v pondelok ma chce on sam este vysetrit a uvidime. Pokial by bol co len maly naznak silných bolesti alebo by hcg stuplo , tak ma operuje. ja vsak myslim, ze to uz bude len lepsie. citim sa dobre, tak dufam, zenebudu komplikácie a ze ma v pondelok al. v utorok pustia 🙂 😨 😕

a teraz ku vám...ako sa mate?

tinka12
30. jan 2009

kiki, moja 😢

tinka12
30. jan 2009

ale na tu krv 2.2. ides, nie?

sisajojo
30. jan 2009

ahojte dobre ranko
konecne piatok 🙂 tinka moja len sa drz nech vsetko dobre dopadne,nebolo by prijemne mat este operaciu po tom vsetkom asi by ma uz naozaj porazilo,ale mlade zenske telo si poradi 😉
kikina je mi to luto ,ze co sa stebou deje,nepriala by som tie pocity ani najvacsiemu nepriatelovi,lebo toto si fakt nikto nezasluzi,ale naozaj treba dufat do poslednej chvilky,chod na tu krv a uvidis,budem ti drzat palce,lebo nikdy nevies..co som citala kolke zienky krvacali a maju z toho pekne deticky 😉
kejlica mas pravdu niekde som o tom zazvore veru citala skusim sice neviem ako to bude chutit 😅
luly dakujem za drzanie palcov
pekny den vam vsetkym

tinka12
30. jan 2009

BABULKY tehulky co mate nove?

zuzik, ako mrnuskovia, posielam im bošteky 🙂

kejlik, ako moja? mas nejake nove info od lekárov?

sisi a ty ako? kolky den cyklu mas dnes? kedy budes robit testík?

labusik, dakujem 😉 si pokladííík

😵

BM dufam, ze sa vám nove byvanie pekne rysuje ale velmi sa nenamahaj pri prerábke 😉

luly , zlato, no to teda ´je, vsak? dakujem ze na mna myslís....radsej by som ti isla pomoct s tym barom hhihihi

endzi...HALÓOOOO 😠 kde si cica? ako sa ti darí? co noveho?

ixi, este raz vdaka za povzbudive slovíčka...pomohli 🙂

tinka12
30. jan 2009

lubik, ako sa mas? ako to vyzera s tym Ket? myslim ze uz mas mat po mrche, nie? kedy zacnes? a co ten tvoj pohovor do práce?

viki a ty ako? ako pokracuje liečba? pohlo sa nieco?

babulka, zdravíííím male babuliatko!!! ako sa vám dari?

sisajojo
30. jan 2009

tinka 34 den cyklu som a neviem ci budem testovat bojim sa ☹

kikina666
autor
30. jan 2009

tinka drzim palce aby si na tu operaciu nemusela ist dakujem za podporu, na tu krv musim ist lebo musim ist aj na sono, po ivf aj neuspesnych robia sono pre istotu, ci nie je tam nejaky problem

sisajojo ja tak silno krvacam a take kusy sliznice zo mna idu, ze tazko tam este nieco je

sisajojo
30. jan 2009

kiki tak to ma mrzi ☹

zuzali
30. jan 2009

ahojte

tinka, veľmi držím palce, aby všetko dobre dopadlo a ďakujeme za pusinky, už som ich odovzdala 😀

luly, takže pekne pracuješ však??? No dúfam, že dostávaš vysoké sprepitné 😀 😀 😀

kejluška ... som rada, že sa to vylepšuje a držím palce ďalej 🙂

sisi ... ja som sa tiež bála testovať, ale potom ma baby na stretku do toho tak pekne navliekli, že som bola šťastná, že som sa to dozvedela a ešte v takej super spoločnosti 😀

kiki ... ešte nie je nič stratené 🙂

labus...ako sa máte???

prajem vám krásny deň a myslím na všetky 😵

zuzali
30. jan 2009

kiki... do kelu ☹

kikina666
autor
30. jan 2009

zuzali prosim ta preco mi davate zbytocne nadeje, skratka to co zo mna ide, to je ako po tom potrate centimetrove kusy sliznice ... 😠 ☹ a dost ma boli aj brucho som zvedava co mi na to povedia v heliose, dufam ze bude vsetko v poriadku lebo ta bolest sa mi nepaci ani najmenej