Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

buducamamina
16. nov 2008

dobre ranko kocky,prajem Vam prijemny zvysok straveneho vikendu 😀 zuazli ako sa maju babuliatka,ako sa citis a ty kikina ako bolo na oslave,ako sa citis

labus
16. nov 2008

ahoj Bm pozerám že sme tu zasa samé
Zuzali aj ja pozdravujem babatka posielam boštek a teším sa na zajtra ozaj aky bus mi pojde z autobusky alebo hlavnej stanice k Avinu?ved ja to tam nepoznám a nechcem otravovat švagra aby nás tam vozil a potom zasa po nás chodil

kikina666
autor
16. nov 2008

ahojte

luly tak si zabudla na mna, ze este ja som v hre .... ☹ a ozaj mas pravdu ze ta zabijem ze si na mna zabudla (str.112).. xixi

LABUS .. AKO SI PRISLA NA TO ZE VAS NIKDY NECITAM (str.112) .. .citam len v robote nemam cas vsetko sledovat ... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Zuzali drzim palce na pondelok .. vsetko je na najlesej ceste .. musis to nestatsie konecne zlomit..

BM na oslave bolo dobre ale nas vyhodili o 22,00 a ja som bola akurat v najlepsom ... no ale co uz

kikina666
autor
16. nov 2008

no dnes budem odbiehat musim sa venovat segre takze len sporadicky, co idete varit na obed ?

labus
16. nov 2008

ahoj kiki ja som to nemyslela zle a dneska výnomočne nevarím máme kopec sviečkovej zo včera

kikina666
autor
16. nov 2008

labus ... ja sa len smejem ... to ti nevycitam ... ale som ta nachytala co ?????? xixi takto ma ohovarat no tedaaaa... zatoto hodis dvoch ocensikov navyse za mojhou krpceka v brusku a sup sup sup

labus
16. nov 2008

kiki fakt rada už aj idem nato 😉 vedja by som sa tááááááááák tešila keby ti to vyšlo to by bol prýkladný krok v pred

kikina666
autor
16. nov 2008

labus esteze tak ... a odpustim ti ale pridi mi okna umyt ... 😀

babulka123
16. nov 2008

kikiiiiii ja idem na OPU v utorok

kikina666
autor
16. nov 2008

babulka .... supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr drzim palceky, kolko mas folikov ????

babulka123
16. nov 2008

nooo vyzera to tak ze cca 14.. co je super, oproti tomu jednemu co som mala pri 1... tak sa tesim , vsetky su vraj pekne baculky tak som povedala ze maju byt pokom.. hehehe.. a maju cca 19 mm takze uplne super..

kikina666
autor
16. nov 2008

no tak to je fakt super ....no vidis to je paaraaaaaaaaaaaaaaaaaadaaa budes mat kopec embryjok

babulka123
16. nov 2008

no pevne dufam ze nebudu prazdne ale aspon zo 10 ich bude ok... v utorok budem mudrejsia... uz sa neviem dockat...

luly3
16. nov 2008

ahojte 😅 😅 😅 😅 😅 😅
kiki 😉
babulka 123 ti je pekneeeeeeeeee 😅

labus a že nečita 😀

kikina666
autor
16. nov 2008

luly no co uz sa zmierujes s prehrou ... xixixi

babulka neboj

babulka123
16. nov 2008

luly dakujem , ozaj aj ty ides teraz niekedy nie? ci uz si bola.. pamatas my sme sa stretli v GF....

kikina666
autor
16. nov 2008

baby idem varit ... papa zatial

babulka123
16. nov 2008

aj mna to caka a nechce sa mi ale musim... ale este pridem...

luly3
16. nov 2008

babulka pribliš sa mi nepametam....,
aj ja sa chystam ale ja budem mat opu
okolo nedele.... 😀 😀

kiki taku prehru rada prijmem ..., a ver velmi by ma tešila... 😉

babulka123
16. nov 2008

luly hovori ti nieco Bianka 30??? hehehehe urcite ano

luly3
16. nov 2008

no baby varit treba na 12.00 hod to ste ale
hospodyne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

ja už mam navarené 😝

luly3
16. nov 2008

jasne že ano mi nehovor ze si to ty 😅 😅 😅 😅 😅 😅

babulka123
16. nov 2008

bingoooo ano ...

no a hospodynka bola doobeda u lekara tak som nestihala... ale zemiakovu kasu a rezne mam za pol hodku spravene takze pohoda, a ranajky boli dost vydatne.. takze nikam neponalhlam

luly3
16. nov 2008

babulka a viim že si prešla do ferticentu
ake je to tam???? zda sa ti lepšie????
no zasa to mame narovnako ja sa s toho pose.....m 😀 😀

babulka123
16. nov 2008

no no .. a vies ako tu je ? neskutocne, bombovo, supersky , perfektne. mozem len dakovat ze som odisla.. velmi som spokojna, s pristupom, s dr. a so sesgtrickami.. no proste super..
a ako vidis, oproti tomu co som mala predtym 1 vajko a teraz ich mam 14 nooo troska rozdiel nie???

luly3
16. nov 2008

hej to ano to je velmi velky rozdiel 😅 jáááj bodaj
by nam to teraz vyšlo 😀 ja som mala OPU a ty transfer
teraz to vychádza tak isto len nebudeme oproti sebe ležat 😉 😉

babulka123
16. nov 2008

tak tak .. kolko mas folikov?
ja dufam ze sa dopracujem k tej PK

luly3
16. nov 2008

jáááj zatial 4 a iba na jednom to som mala
pri 1 kontrole druhu mam vo štvrtok oni si tie kontroly davaju
načas to nanich neznášam.....ja som teprva včera začala
pichat menopur a puregon...
čím stimuluješ?????? a aky maš protokol???

luly3
16. nov 2008

babulka mne pri PK poumierali všetky embrijka
ja teraz zasa premýšlam že PK nedám

babulka123
16. nov 2008

aha tak u teba je to ine,... ja mam kratky protokol a merional som mala od 2 dc, takze je to troska ine... ale ako vidim tak mne to aj pomaha..