Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
1. nov 2008

tie vajecniky sem tam pichnu aj mna, hlavne ten pravy.

A vies co som sa dozvedela, len som ti to vzdy zabudla napisat? Ze PK=3-6dnove embryjka a normalna kultivacia 1-2 dnove.Taaakze, aj ty si mala PK a len o den kratsiu ako ja 😀

kejla
1. nov 2008

Endzi,ale to neznamena, ze sa tie pocity nevratia 😒

endzi30
1. nov 2008

to fakt??????????? asi si citala co som piisala v inej teme, ze? 😉 no hned idem opravit co som napisala tej holke.....ale som v soku z toho....ale zasa to je taka mini PK...mmm? 😠

vlastne potom aj laabus ma mini PK 😀

kejla
1. nov 2008

toto ti chcem napisat uz asi 3 dni, a teraz som omylom otvorila tu temu s tvojim nickom,tak ti to hned pisem.Aaale naozaj som sa len preklikla, nesledujem taaa 😀

kejla
1. nov 2008

Ja som to hladala kvoli tomu, ze povedne som si myslela, ze pri PK sa davaju 5 dnove embryjka a mne dali 4 dnove.No a nasla som, ze mozu dat aj 3 dnove 🙂

endzi30
1. nov 2008

ved to je supeeeeeer ze si tam klikla, uz by som sa aj haaadala kvoli tomu, ze ja som PK uuurcite nemala a ani ona 😀 😀 😀

takze dakujem 🤐 🤐 🤐

ja stale musim napisat nejaky blud 😠 😠 😠 som vravela, ze mna treba brat s rezervou!! 😠

kejla
1. nov 2008

ale, ono je to take domotane, lebo niektore centra udavaju PK nad 72 hodin..Asi v tom ma kazdy chaos. Ale poznam kocku, co nechcela PK,tak jej dali 2 dnove embryjko 🙂

endzi30
1. nov 2008

no ale stale nechapem!! takze sa da povedat, ze ty si si zaplatila extra za PK a mohlo sa stat, ze ti vlozia embryjka na 3.den?????????

a tie mrchovske pocity sa urcite nevratia!!! isli smer Rusland! 😀

endzi30
1. nov 2008

lebo podla mna je hovadsky rozdiel medzi 3 dnami a 5-6!!!! aj tebe to co dali to 4dnove nechapem preco nie az neskor!

endzi30
1. nov 2008

no kejla, ale uz zbytocne o tom budem jaaa huuutat, prd vyriesim! ale diky za info...aspon nevyzeram ako blbec uz 😅 😅 😅

kejla
1. nov 2008

Ano ja nechapem,podla coho urcuju, ci ich vlozia (v pripade mojho CAR) na 4.,alebo az 5.den.,,Ved oni sa v podstate rozhoduju, ci vlozia morulu,alebo blastocytu a to ti povedia hned po OPU.

kejla
1. nov 2008

A dovod samozrejme nepovedia 😠

kejla
1. nov 2008

haloo, endzinka isla trhat oriesky? 😀 😀

endzi30
1. nov 2008

uf, prave som si bola vlozit utrosa, hodku som meskala 😠 😠 ale este v norme 😉

oki Kejla, este raz diky za info (teraz na konci, ked uz finisujeme 😅 )...mnoooo...ideme asi hajinkat, nie? my vlaadzeme byt hore ale hraskom sa to nemusi vooobec paaacit 😀 😀 😀

DN celej tvojej rodinke...a pekne sniiicky 😵 😵 😵 🤐

endzi30
1. nov 2008

zajtra tu budete?

endzi30
1. nov 2008

a hej orechy som dnes mala 😀 😀 😀

endzi30
1. nov 2008

tak DNNNNNNNNNNNNNNNNNN 😎 😀 😵

kejla
1. nov 2008

Tak DN Endzinka, saaamoska, ze aj tvojej velkej a malej polovicke 😀 A vidis, ze som tie oriesky trafila 😀 😀

buducamamina
2. nov 2008

dobre rano babeny tak dnes som tu prva.ako sa mi mate,ma niektora nieco nove.ja ano nic krvacanie sa dufam uz dnes utisi ale aj tak mam malu nadej ved v stredu to bolo sice spinenie ale potom 2 dni normalne mrchovske krvacanie tak neviem ale moc by som chcela.

kikina666
autor
2. nov 2008

ahojte

labus dik za povzbudenie a drz sa dnes

zuzali tebe sa to tiez krati

kejla ... neboj isto najdete

Endzi testikovanie sa blizi a na mrchu ani nepomysli, lebo dostanes na zadok

silviaa
2. nov 2008

caute, tak ja som to vcera rano nevydrzala a urobila si test. bol negativny ☹ ☹ ☹ . mam PK a bol to 9 den. tak neviem ci je este nadej. som na tom dost mizerne ...vcera som prerevala cely den...

buducamamina
2. nov 2008

silviaa netrap sa ete mas sancu ved si ete mrchu nedostala neboj vsetko bude ok mozno je to ete skoro niekomu neukaze test ani po 12 dnoch je to asi individualne

buducamamina
2. nov 2008

silviaa moja ja sa citim tiez dost na prd ale ja uz mam asi smolu lebo som mrchu dostala sice aj tak mam prist na krv a na ultrazvuk ale myslim ze pojdem zbytocne ale aspon sa dozviem kedy by sme mohli ist na 2 ivf

silviaa
2. nov 2008

ja sa bojim, ze je hodnota hormona taj slaba, ze preto neukazala na teste, ze to bude ako minule...na dalsie ivf uz nejdem, este mozem ist do iscaru na ket. ked si predstavim ako dlho mi trva priprava sliznice..aj pol roka..kym konecne sa podari liekmi nastavit tak aby som mohla ist na ket...je mi do placu...

silviaa
2. nov 2008

pozna niekto tehot. testy? je citlivost 10mlU/ml dobra (spolahliva)?

buducamamina
2. nov 2008

moja a aky mas problem zo sliznicou

silviaa
2. nov 2008

nechce mi narast ani pri zvysenej davke liekov /ked ides na Ket tak sliznica musi mat urcitu minimalnu velkost aby sa embryjka mohli vlozit/, tak musim vzdy cyklus prerusit, teda dobrat lieky ale nejdem na ket, naposledy som dostavala este dalsie hormonalne injekcie - tie pomohli

zuzali
2. nov 2008

Ahojte...

ja sa na cintoríny chystám dnes, keďže som bola včera v práci...

Kejla, Lubi...chcela som sa opýtať, kedy vás po OPU poslali domov, aby som vedela povedať MM, ako si má vybaviť voľno 😵

Endzi...pregnyl som prežila, ale už som šťastná, že mám tie včielky za sebou 😀 😀 😀

Kiki..tak dnes bude krajší deň.... 😎 😎 😎

Labuuuuuuus.....veľmi na teba aj bubáčikov myslím 😉

Kejla...tak sa zajtra niečoho drž, nie že odpadneš, keď zistíš, že si tehu... 😀 😀 😀

zuzali
2. nov 2008

Silvi...neboj, pri PK nemusí na 9.DC ešte nič ukázať 😉

BM...myslím, že dnes bude mať nové len labus, lebo ide na ET, my ostatné až zajtra.... 🙂 , ale určite sa všetky ozveme

a heeeeeeej, ešte má novinku Kiki...už z nej zliezla tá opica, čo jej včera sedela na ramene celý deň 😀 😀 😀 😀

silviaa
2. nov 2008

zuzali - mozno.. ☹ ..skusim este v stredu urobit dalsi test, to bude 13 den