Banskobystričanky II. Pridajte sa

gurti
3. mar 2009

baby, uz sme za zenitom 🙂 ...alebo je cas obratit novy list...tak sup sup, prispievajte odusu 😀

lubica69
20. mar 2009

Inak áno my sme si so Simonkou rozumeli a pomohli aj keď doteraz netuším koho tie piškótky boli😅

gabii83
20. mar 2009

a Simonko bol tiez zlaty daval babatkam cumel do ust, aj ked to nechceli - ako napr. Leika - staral sa o kocky. 😀

duracelko
20. mar 2009

ahojte žienky. ako bolo dnes na stretku v MC? My sme nešli - bianca bola skoro hore a o 10 mi už chcela spať. nabudúce určite prídeme aj my.

lubica69
21. mar 2009

Ahoj babky Čo dnes robkáte?Asi ste všetky von keď je tak krásne Aj my sa chystáme Tak zatiaľ pa Duracelko tak teda o týždeň

lucka0122
21. mar 2009

ahojte ideme vonku a chcem sa opytat hadam uz mozem ist stym novym kocikom bez nanoznika dam ho do fusaku a zakryjem dekou...pa

gabii83
21. mar 2009

ahojte mi sme boli volit teraz hrame a potom po papani ide na balkon a popoludni ideme do sasovej - T. ide hrat futbal do telocvicne tej skoly co tam je - neviem ako sa to vola - dufam, ze nas tam pustia s kocikom ale ked mala bude spat tak aj tak budeme vonku sa poprechadzat... 😉 😉

prajem pekny a nadalej taky slnecny den vsetkym

lubica69
21. mar 2009

Ahojte My sme boli trochu v BB Aj voliť som bola ako správny občan aj keď na výber toho veľa dobrého nebolo Takže pravdupovediac menšie zlo No ale bolo dnes krásne počko 😎

gabii83
21. mar 2009

ahojte aj my sme boli volit, a mala cely den spala 2 hodky, to sa este nestalo....
neplakala, len proste nechcela spat, tak som riadne unavena, ani v kociku nespala len hodinku...
dufam, ze zajtra bude viac spat tak zaspala pred 15 min.... 😉

lubica69
21. mar 2009

Gabi tak Leuška to dnes prežívala naplno No dobre,že už zbavuvala Aspoň si trochu oddýchneš 😝

gabii83
21. mar 2009

no teraz sedim zase pred pc namiesto ucenia ale taka som hotova uz takto vecer ze aj tak si nic nezapamatam
takze zatra ocino ju berie na prechadzku a ja sa mozem nieco naucit
a ani varit nemusim lebo ideme sa niekam napapat 😉

gabii83
21. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

jaj baby no comment 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
tesme sa na nase zdrave deticky neviem k tomu nic dodat

gabii83
21. mar 2009

idem spat s mojou dcerkou 🙂

sia222
21. mar 2009

vytvorená nová téma / prisťahovalky do BB/

lubica69
21. mar 2009

Buďme vďačné za to,že máme zdravé detičky Dobrú nuocku

gabii83
22. mar 2009

dobre ranko, tak bude druhe kolo, pozerali ste vysledky, v bb kraji vyhrala raicova okolo vsade gasparovic, a samozrejme este tam kde ziiju madari

gabii83
22. mar 2009

jaj a mihanka - opytala som - hraju druhu ligu vvolaju sa IQ 😀 😀
a vy ako sa volate a tiez druhu ligu ak sa dobre pamatam??
povedala som ze budes volat, povedz ze mihanka z MK aby vedel kto to co to 😉 😉 😉

lucka0122
22. mar 2009

boze ahojte ten chlapcek...chudatko.budme vdacne za svoje deticky.....

lucinkaaa
22. mar 2009

pocujte kocky, ja som kupila v januari lianke topanocky na tuto jar, cislo 22 ale akosi som sa preratala a uz teraz su jej len tak tak, takze ich chcem predat, ak by ste niekto mali zaujem tu je link:

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

nikusa9
22. mar 2009

lucinka-jajajaaaj, tak to aj my dobre pozname... 😉 😉

my mame taketo na predaj 😉

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

lubica69
22. mar 2009

Ahojte Tak v BB vyhrala Radičová☹ Juj to snáď nie No druhé kolo dúfam dopadne lepšie😀

gabii83
22. mar 2009

lubi preco ja som volila Radicovu, ty Gasparovica 😖

a vy baby koho ste volili a koho budete o dva tyzdne??

lucka0122
22. mar 2009

jaj baby ja som ani volit nesla.....gabi tento tyzden mozme stretko na namesti uskutocnit uz som zdrava patko tiez...babule ja stracam mliecko kvoli niecomu co sa mi prihodilo mam malo mlieka....dnes som na vecer skusila dat sunar bananovy trosku vypil....

lubi22
22. mar 2009

Ahojte 🙂

Pozerala som fotky zo stretka, urcite Vam bolo super 😉 No my sa pridame urcite neskor, ked trosku podrastieme 🙂

Dnes vecer sa obaja chlapci rozhodli, ze budu robit bordel, tak ani spat o mojej oblubenej 9 ist nemozem 😅 Samko nam pusta na vysielacke uspavanku a Filipko vykrikuje, parada 🙂

Lucinka, Nikuska to Vase baby maju vacsie nozky ako nas Samko, my mame asi daku prtavu nozku. My este len teraz nosime a budeme nosit 22. Ale ruzove sa nam nehodi 😀

Lucka preco si myslis, ze stracas mliecko? Neodstavuje sa Patko pomalicky sam?

Gabi ja som sa tiez potesila, ked som zbadala, ze v BB vyhrala Radicova 😉 Konecne normalny inteligentny clovek, ktory nepotrebuje nikoho urazat a vie o com hovori. Z nasho okolia ju volil asi kazdy, aj ked nase okolie isto nie je typickou vzorkou slovenskeho naroda.

Zelam pekny tyzden a dufam, ze konecne pride aj jar, lebo toto pocasie je hroza. 🙂

lucka0122
22. mar 2009

lebka lenbo odkedy som si precitala list co mi prisiel tak som v strese...kvoli jednej krave co brala pozicku a udala tam mna ako najblizsiu osobu anemam snou nic....tak od vtedy mam malo mliecka a patko chce stale len odomna ale pomaly nebude mat mojko co...moj chudacik malicky

lubica69
22. mar 2009

Lucka moja len sa netráp Keď tak skús dať Paťkovi mliečko Hami Hajaja na dobrú noc Nám ho odporučila doktorka a bolo super Začala som ho dávať okolo roku keď sme odstavovali a pomohlo Zasítilo a malý búval celú nuocku Ja som volila Gašparoviča No podľa mňa určite lepšie ako dotyčná Ale to je 100ľudí100názorov a o tom to je😀 Ľubi tak drobci dnes vystrájajú?To sa asi tešili z toho aké bolo konečne pekné počko Sebastian dnes ani poobede nespal Ale už teraz dávno búva Tak sa držkajte a keď podrastiete radi vás uvidíme Hlavne nech sú chalani zdravý a nech poslúchajú maminu Babky a bude stretko aj tento piatok?

nikusa9
23. mar 2009

Lucka- aj tak ste sa pekne kojili, ved ma Patko 10 mesiacov, tak ten hlavny zaklad ma, už aj ked by ste uplne prestali,tak to nie podla mna nic hrozne 😉 😉 ja som kojila 5 mesiacov, tiez som chcela dlhsie, ale jednoducho ked to nejde tak nejde...a nemyslim,zeby to Saske nejako uskodilo..a ked som prestala kojit odvtedy mi Saska krásne spinka 🙂

Lubi22-ano my mame taku dlhu nozulku a hlavne Saska je cela taka nejaka velka na to ze ma 18 mesiacov, ked sme na hudobnej tak je rovnaka ako 2 rocne deticky... 😅

no baby, tak politika-politika, kazdy mame svoj nazor a postoj,tak asi je to tu zbytocne rozoberat, ved sa hovori,ze politiku si treba nechat na doma 😅 ale ja idem volit toho,koho aj teraz- teda žensku. I.R. 😉 😵 😵

lucka0122
23. mar 2009

no baby dala som mu aj sunar aj nakojila estE potom a budil saj tak...len to je to ze ja ho na prsniku uspavam...a neviem ako potom bude zaspavat..papa

tatiana75
23. mar 2009

dobre ranko, baby.
ako ste sa vyspinkali? my sme dnes pekne spali a tak aspon budem mat energy na dnesny den.
to co je dnes zase za pocasie? strasne.... 😠 ja som este s malou nebola vonku, odkedy sme prisli z nemocky a uz mi zacina z toho sibat... uz chcem ist na cerstvy vzduch a porozpravat sa aj s inymi ludmi ako je manzel a nasa cica....
UZ NECH JE TU JAR

nikusa9
23. mar 2009

lucka-ja som malu uspavala tiez, ale my sme chodili spat pravidelne o 2-3 rano, ked som ju dala prec od prsnika,tak zachvat placu, ani cumel nechcela nic...no a jednoducho jednu, druhu, tretiu noc krik a potom si zvykla...a od vtedy-krááása 😅 😅 😅 tak uvidite ako sa vam podari..

tani- aj my chcemeeeeeee jar...ved toto pocasie je des ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre