Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prekyslenie organizmu 2

marcelka123
30. sep 2011

Keďže sa pôvodná téma musela uzavrieť, prosím prispievajte ďalej do tejto témy a podeľte sa o svoje tipy ako byť zdravšie!

marcelka123
autor
1. okt 2011

ďakujeme!! 🙂

renin
1. okt 2011

😀 😔 😎

labelo
1. okt 2011

pridávam sa k Vám do tejto témy, temu č. 1 som nečítala,ale potrebovala by som asi očistiť aj ja svoje telo,mám už dlhodobý problém so zápachom z ust,myslí,že to može byť aj prekyselením organizmu,lebo sa stravujem velmi zle.Chcela by som poradiť,ktoré potraviny su zásadotvorné,s ktorými máte skusenosť,alebo aké iné prostriedky sa dajú použiť na odkyselenie,dakujem 😉

lenkagiec
3. okt 2011

baby ktoré odkyslujete napíšte prosím ako asi vyzerá váš obvyklý jedálny lístok??? Kolkokrát za de papáte a čo asi také najoblubenejsie jedlá, ďakujem za ochotu!!!

renin
4. okt 2011

@lenkagiec Na ráno najprv pohár čistej vody na očistenie,potom ovsené vločky,alebo banán.celozrnné pečivo,alebo ražný chlieb. na obed niečo zeleninové a poobede tiež ešte nejaký šalát.a stačí mi to.

lenkagiec
4. okt 2011

@renin och to naozaj jedávaš len trikrát za deň? A ten obed je zeleninová polievka alebo nejaká zapečená zeleninka??? daj nejaký dobry recept!!!

momka
5. okt 2011

@lenkagiec Ja som spomínala, že sme sa stravovali podľa A. Mačingovej. Podľa mňa má fajn recepty na odkyslenie organizmu.

marcelka123
autor
5. okt 2011

Dnes som narazila na tieto videá: Bohužiaľ pre málo času som ich nestihla pozrieť, ale môžu byť bohaté na informácie 🙂

Ako Správne Detoxikovať Organizmus Alebo Ako Sa Odkysliť A Získať Pevné Zdravie A Plnohodnotnejší Život?

http://lahkechudnutie.sk/

lenkagiec
5. okt 2011

@momka ja som už ten 28 dnový program absolvovala ale nejako moc ma to neoslovilo. A tá červená repa!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! Liezla mi na nervy ja ju fakt nemusím. Celý ten jej program je založený na varenej zelenine a ja mám radšej surovú. Ale niečo mi zostalo zistila som že milujem biely jogurt s mandlami a medom. To možem na ranajky aj večeru. Baby ktoré odkyslujete zeleninku varíte ale radšej paríte???

labelo
8. okt 2011

lenkagiec
ja sa na nho chystám ,schudla si? a da sa presne dodržať ten jedálniček? mne sa zdá tri jedla za den málo,jedla si aj niečo medzi tým?dakujem

lenkagiec
8. okt 2011

@labelo ahoj dá sa to v pohode vydržať vobec som nebola hladná aj som schudla 7kg alefakt mi tam najviac vadilo to že všetka zelenina je len vo varenom stave a cvilku som nikdy nemala rada tak ani teraz mi nejako nechutila

labelo
8. okt 2011

lenkagiec
dakujem,cvikla mne nerobí problem,len teraz zožeriem všetko čo nezožerie mna 😀 ,tak neviem ako si zvyknem na tri jedlá,ktoré su hladné,je to samá zelenina .Ešte sa chcem spýtať v tej knihe nie su gramáže,kolko si mám toho urobiť je tam napr.brokolica s cesnakom,možem urobi toho tolko kolko si myslím,že zjem? alebo napr. tie ranajky jablko,mrkvy orechy,med tie jablka si možem dať aj dve a dve mrkvy aby som sa citila plnšia?

lenkagiec
8. okt 2011

@labelo jedlo ktoré máš jesť možeš zjest v akomkolvek množstve ale ganatujem ti že nezješ viac ako jedno jabko s jednou mrkvou a orechami, ja som tiež jedák ale mala som problém to dojesť. No a brokolice? Možeš si ju spravit celu ak máš pocit že ju zješ ale neverím. A tiež ten cviklový šalát kolko ti len bude chutit.Prajem pevnú volu 🙂 🙂 🙂

lenkagiec
8. okt 2011

Kočky ktoré pijete tu zmes na odkyslenie kolko krát za den si ju namiešate??? Ja som ju už konečne zohnala tak chcem od pondelku konečne začať. Ale v sode bicarbone som sa už kúpala to je fakt zážitok nikdy som ešte nemala tak dokonale hladkú pokožku. Vrelo odporučam 🙂

labelo
9. okt 2011

lenkagiec
aku zmes na odkyselenie piješ?

luly13
9. okt 2011

@lenkagiec len rano, za lyzicku rozpustit v pol deci- deci vody a vypit na lacno. My to uz pijeme asi dva tyzdne. Uz cakam ako na spasenie, ze sa to prejavi. Akurat dnes ma rano som musela riadne pobehnut na wc. Nie som si vedoma, ze by som nieco zjedla. Tak rozmyslam, ci som to neprehnala zmesou. alebo to je hlupost?

aero
9. okt 2011

@lenkagiec - prečo si sa kúpala v sode bicarbone???

labelo
9. okt 2011

luly13
napíš akú zmes to piješ,pýtala som sa lenkagiec,ale uzatial neodpovedala,dakujem 😉

aero
tuším je to na detoxikáciu dobré,si myslím 😀 ja som to skušala len raz a nič,ale neviem presne aké a po kolkých aplikáciach to má mať účinky

aero
9. okt 2011

aha .... 😉

luly13
9. okt 2011

@labelo vola sa to zasadita zmes a miesaju ju v lekarnach. Je to zmes prvkov namiesanych v presnom pomere. Niektore lekarne to namiesaju automaticky,no navod pisala vo svojom blogu mesiac s luckou. Zial, som si ho nestiahla a neviem, ci ho admini nezmazali. U nas v lekarni to miesaju automaticky.

labelo
9. okt 2011

luly13
ja som bola v lekarni v piatok a pýtala som sa na niečo konkretne čo by mi poradili na prečistenie a doporučila mi akési tablety a čaj,aj som hovorila,lebo som to nikde už počula o tej zásaditej zmesi a len krutila hlavou,bola by som rada ak by si mohla mi napisať čo to má obsahovať a potom by som tam zašla sa spýtať,dakujem 😉

evickav
9. okt 2011

ahojte kočky,tá zmes je vypísaná hore na tejto stránke,,, pridávala ju sem marianka79,,, je to tá 30.sep. o 21.04
treba rozkliknúť,,,je to tam všetko popísané

lenkagiec
9. okt 2011

@labelo pijem zmes ktorú odporúča Kurt Tepperwein vo svojej knihe. Ak by bol záujem napíšem ju sem. Inak mala som problém ju u nás zohnať tak som si ju dala kúpiť v Brne.

lenkagiec
9. okt 2011

@aero v sode sa kupem pretože sa to odporúča na odkyslenie ale predovšetkým kvoli tomu pocitu. Ked vyleziem v vane mám neuveritelne jemnu pokožku. Treba vyskúšat!!! Vrelo odporúčam!!!! 😀

luly13
9. okt 2011

@lenkagiec kolko a akej sody?

@labelo neviem presny pomer.pdkila si? v ba v lekarni vitamin vedia presne o co ide

lenkagiec
9. okt 2011

Ja používam sodu ktorú kupujem v potravinách, že vraj je lepšia z lekárne ale ešte som si ju nidky v lekárni nekúpila, pretože vždy ked som v lekárni tak zabudnem. A dávam si do kúpela tak 2 polievkové lyžice a kupem sa minimáne hodinku niekedy aj viac. Čím dlhšie tým lepšie.

aero
10. okt 2011

@lenkagiec - rada vyskúšam , nepočula som o tom ..... a to kolko terba tej sody?? 😀