• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto zo Senca?

25. novembra 2016 
@panki u nas to zvladol aj manzel. Zrejme bude robit okrem odberov aj vstupne vysetrenie, preto termin.
1. dec 2014 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, trosku o inom..funguje este v Senci niekde plavanie pre babatka? videla som ze v Aquaparku je to len pre deti 4r+, tak dufam ze najdem aj nieco ine.. potesia aj skusenosti, vdaka
14. jan 2015 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My chodíme k Zuzke do hotela Senec. www.aquababy.sk
30. jan 2015 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
5. feb 2015 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mirim dakujeem..ako ste spokojni?
9. feb 2015 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olivs sme spokojní veľmi,práve nám skončil predplateny kurz a určite budeme pokračovať. Ako máš staré babo?
9. feb 2015 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mirim 5 mes. .. neviem ci to nie je priskoro..
12. feb 2015 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babule chodi niekomu dieta na Kysucku do skolky? Presla som si webky jednotlivych skolok v Senci a teda uz dlho som sa tak nerozculila. Nic poriadne na tych strankach nemaju napisane! Vacsina ani len ako je skolka otvorena.
Ale spat ku Kysuckej, ste s nou spokojne? Aka je tam vyuka jazykov, co ine kruzky a aktivity?
12. feb 2015 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ olivs určite nie, my sme začali v decembri a to sme mali niečo málo cez 3mesiace, teraz máme pol roka a neboli sme chorí ešte ani raz. Myslím že čiastočne aj vďaka plávaniu. Malej sa to paci, neplakala tam ešte ani raz a vidím veľké pokroky...ja určite odporúčam ;) a budete asi v našej skupine :wink:
12. feb 2015 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Počas jarných prázdnin sa koná pre deti denný tábor :slight_smile:

https://www.facebook.com/events/1086470544712361/?fref=ts
20. feb 2015 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maminky, vysetruje/sleduje Vas pediater/pediatricka aj psychomotoricky vyvin Vasich babatiek? ci je a postupuje vsetko v poriadku? lebo nasa to dost zanedbala a teraz v polroku sme prisli na celkom vazny problem... chcem zmenit.. mate tip? vdaka
25. feb 2015 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je v Senci nejaký športový klub pre deti od 3 rokov? Pohybová príprava, plávanie, atletika. Chcem niečo kde sa počíta už s tým že počas dňa je dieta v školke a rodič v práci a teda časy ako .10.00 hod a pod nehrozia
25. mar 2015 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky, omlouvám se, že vám lezu do diskuse :slight_smile: ale hledám ubytování pro 2 rodiny s dětmi v senci. Nemáte nějaký tip? Něco přímo u jezer, privat ..... za dobrou cenu. Děkuji :dizzy_face:
26. mar 2015 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luva007 Ahoooj, mám. Napíš mi mail presné info čo požadujete.

e-mail: silvia.moravcova@azet.sk
27. mar 2015 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den.
Mozem poprosit kontakt na Alexa?a kde ma salon?

Dakujem.
27. mar 2015 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Děkuji Silvia, napsala jsem Vám e-mail :wink:
30. mar 2015 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, potrebovala by som poradit, velmi sa v Senci nevyznam. Chcem ist do socialnej poistovne, ale idem busom zo Samorina. Je lepsie vystupit na stanici? ako je to potom daleko? viem, ze je to za Kauflandom, len neviem presne, ako zo stanice ku Kauflandu. Dakujem
31. mar 2015 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte byvam v senci kratko a tak by som sa chcela opytat ci sa nenajde nejaka mamicka na spolocne kocikovanie skoro nikoho tu nepoznam
2. máj 2015 o 21:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vriend Ahoj, reagujem na veľmi starý príspevok, ale chcem sa Ťa opýtať, ku ktorému lekárovi chodíte/ste chodili v Senci a či ste s ním spokojní? Ďakujem!
4. aug 2015 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy". Poznámka admina: “reklama, propagácia”
5. aug 2015 o 00:37 • silviamoravcova
Ahojte, ake mate skusenosti s kurzami anglictiny pre deti v senci, s ktorou jazykovkou ste spokojne?
17. aug 2015 o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,
máte nejaké referencie na MUDr. Grambličkovú v Senci? Má ešte stále tú nepríjemnú sestričku?
25. aug 2015 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@oblivian chodím tam s malým, lekárku sme "zdedili" po predchádzajúcich, kam som chodila so staršou dcérou, lekárka je sympatická, sestrička presne ako píšeš :angry:
odbornosť- mám k lekárke isté výtky, ale ono sa ťažko posudzuje, čo sa mohlo riešiť inak, či sa na niečo mohlo prísť skôr, či nie...snažím sa sledovať aké vyšetrenia mu robí a aj ďalšie vyžadujem...snaží sa nám vyjsť v ústrety, veľmi dlho sa v čakárni čaká, oproti u Vargu to ide rýchlejšie, aj lekár je fajn
26. aug 2015 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@oblivian ahoj, prepac, ze az tak neskoro reagujem na tvoj prispevok,my chodime do Medinetu MUDr. Štefan Harsányi, :wink: ja zatial nemam ziadne zle skusenosti, sme spokojny a co sa tyka sestricky je velmi mila, tiez mozem odporucit velmi dobra pediatricka MUDr. Dolánová vo Velkom Biley tam chodime ked zastupuje.
11. okt 2015 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Byvam v senci mam rocneho syna najde sa niekto na spolocne prechadzky? :slight_smile:
3. nov 2015 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Milí rodičia, už v PONDELOK budete mať možnosť pozrieť si priestory našej novej prevádzky aqua baby klubu Mobik, poradiť sa s našimi inštruktorkami a pozrieť si ukážku našej lekcie...
Srdečne Vás pozývame na otvorenú hodinu, ktorá sa bude konať 14. decembra v čase od 8:00 h. do 10:00 h. v priestoroch Aquaparku Senec
Tešíme sa na Vašu návštevu
www.mobik.sk
https://www.facebook.com/Aqua-baby-klub-MOBIK-173237026110477/?pnref=story
13. dec 2015 o 16:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahoj ja som zo senca
3. jan o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A hladam nejaku mamicku na zoznamenie sa kedze tu vela ludi nepoznam
3. jan o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Najde sa tu niaka kocka zo Senca, ktora by mi vedela poradit? :slight_smile:
8. feb o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
@viaven v čom?
8. feb o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok