Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
16. feb 2010

michalag, môžeš mi poslať do IP heslo ako sa dostanem do albumu? díky 🙂

aaadus
16. feb 2010

zuzul jé, takové pidi bříško proti tomu mojemu pupku 😅 A věcičky pěkné 🙂

vladkaz1
16. feb 2010

ahojte kocky prihodila som brusisko moje do albumu majoviek konecne ,sme chore ale uz na tom lepsie ..
Maly ma tlaic tak do rebier ze ledvaj dychaj hrozne to boli a mam kyselinu jak slak

bibi13
16. feb 2010

jejda vladka, teraz som chcela hodiť sem otázku, že ked ledva dýcham a boli ma žaludok, či to môže byť od drobca.. takže si mi v podstate odpovedala. .dakujeeem..
dnes mi je hrozne.. aj som skorej odišla z práce, už som nevedela čo zo sebou.. strašne ma bolel chrbat, zaludok, zle sa mi dychalo.. no fuj.. a to bude ešte horšie?? nieeeeeeeeeeeeeee...
doma som si zacvičila jogu, to mi trošku na chrbat pomohlo..

aaadus
16. feb 2010

vladka o tom tlačení do žeber mi ani nemluv. Malý už 3 dny kope do a pod pravé žebro a už to docela bolí

antynka1
16. feb 2010

Mě se také blbě dýchá....

michalag
autor
16. feb 2010

zzuzul ... IP 😉

vladka, tak snad vas choroba uz coskoro prejde 🙂 ... a krasne ste narastli 🙂

mna obcas pobolieva hore akokeby pri poslednych rebrach ale je to brusko, moze to byt tym ze mi malicka zatlaci na nejaky organ?, nie je to vzdy iba obcas

vladkaz1
16. feb 2010

no baby dufam ze horsie to uz nebude ,ja neviem ci mam bojovnika alebo co ,ale fakt to boli jak svina do tych rebier a to dychanie ani nehovorim ..
Inak pozorujem na sebe pri chodzi take zmeny,ze ma sem tam taky pocit predporodny lapi ,no neviem to popisat s criev az take dole na susuru taky tlak mi prejde jak keby ...dufam ze ma to niekde nedrapne 😝 skor

vladkaz1
16. feb 2010

Michalag jasne ,ze to moze byt tym, ze tlaci na organ a ja mam aj niekedy taky pocit ,ze ma poskriabe vo vnutry vazne ,take neprijemne je to az az ....kyselinu mam len sa zohnem pomooooc...
Narastli sme veru a to som pribrala od vtedy len kilo a pol a mam brucho jak slon dost velke 😀 ,ledvaj dopnem zimnu bundu mam taku do pasa

aaadus
16. feb 2010

Zimní bundy nedopnu už několik týdnů. Ještě že jsem si nechala ušít těhu kabát jinak bych neměla v čem chodit 😀

vladkaz1
16. feb 2010

NO ja mam jednu novu ,ja som zostala total teplakovy tip jak sa hovori ,takze som si kupila kvalitne zimne tenisky a nosim teplaky, tenisky, bunda 🙂 a dobre sa mi chodi ,v rifliach ma poraza a som nesvoja ,vsetko obleciem aj dopnem gombik ja mam dole take to brusko slaninkove ,nie pevne a nad pupkom mam tvrdu hrcu taky pupik ,kamoska mi povedala , ze mi padlo dole brusko neviem.

vladkaz1
16. feb 2010

adus koliska je nadherna 😉

bibi13
16. feb 2010

vladka, a tym tlak mm tiež.. aj ma to zaboli niekedy.. 😒

aaadus
16. feb 2010

vladka děkuji, v té jsem ještě spávala já jako mimčo 🙂

blanka.k
16. feb 2010

Já jsem prala M. bundu, co si zašpinil, tak jsem tam hodila i moji, už to potřebovala, byla z výprodeje z Teska za 200,-, tak jsem si říkala, že buď přežije nebo ne (je péřová) a pohoda. tak jsem vytáhla teď flauš.kabá do půli lýtek, pod to krátké pletené šaty, rolák a je mi fajn 😀 mě teda posledních pár dní venku při chůzi bolí břicho jak když v tělocviku třeba začne píchat v boku, tak tak nějak, akorát to bolí dýl 😅 A občas mě bolí těsně pod žebry, co já vím, co je tam za orgán, když v těhu není nic na svým místě 😀
Zuzul - fakt malý pupík 😉

michalag
autor
16. feb 2010

tak ja som si minule zapla bundu a ked sme sa prechadzali tak som si vsimla ze sa mi odopol zips ale od spodu hore 😅 😀 , ale uz aj citim ze mi je len tak tak, nech uz je jar a mozem mat mikinu 🙂

kyselinu mavam dost casto ale niekedy az tak ze ked sa zohnem tak myslim ze .... presne ako pises vladka

michalag
autor
16. feb 2010

ja prave robim zoznam co uz mam a co este potrebujem do porodnice 🙂 , ale ako nato pozeram tak toho este potrebujem dost 😝

aaadus
16. feb 2010

No s těma orgánama to je děs, když mi kručí v žaludku tak to cítím až někde pod žebrama a střeva mám zase vlevo úplně dole 😀

vladkaz1
16. feb 2010

No baby tak pozeram ,ze sme na tom rovnako ,dnes som vstala ,zjedla kolac isla spat a vstala som v zapeti a uz bol vonku 😝
kyselinu mam hroznu ,to neprajem ani nepriatelovi ,no hnus ,aj teraz ,cokolvek zjem mam kyselinu ..hrozne
Pri malej som mala ale cele tehu ,tak som rada ,ze teraz to zacalo, az teraz .
ja som bola do teraz taka energicka plna cinu ,vsetko som stihala zvladala a teraz si pripadam ,ze sa len stazujem a to mam este hodne pred sebou 😖

michalag
autor
16. feb 2010

vladka, a neskusala si kupit Fatru? ta mi jedina pomaha 😉 ... no ja som mala palenie zahy pri Samkovi a mam ju aj teraz a zda sa mi horsia ☹ , ale co nevydrzime koli nasim drobcekom 🙂

michalag
autor
16. feb 2010

baby bunicinove vlozky su poporodne vlozky z vaty co sa predavaju v zdravotnickych potrebach?

vladkaz1
16. feb 2010

Michag neskusala ,ale Fatru nelubim teda ,zacalo mi to tak 2 dni do zadu ta kyslina ..
Vlozky neviem ,ale asi ano .

petla
16. feb 2010

Ahoj holky, tak vás už jen většinou stíhám dočíst. Cukrovku naštěstí nemáme. Nechtěli jsme znát pohlaví miminka. Ale bylo na mě moc hodné, pan doktor mi chtěl mimíska ukázat a on na mě vystrčil pindíka. Takže budeme mít kluka Míšu. 🙂 Jsme moc rádi. Nejšťastnější jsem ovšem byla, když doktor řekl že jsme konečně v pořádku.

aaadus
16. feb 2010

Mě ty minerálky co se na SK chutnají i když mají pro některé zvláštní chuť. Škoda, že se u nás neprodávají.
petla gratuluji k dobrým výsledkům a k pindíkovi 🙂

zdenkapo
16. feb 2010

holky tak jsem tu zpět...
u zubaře jsem čekala pů hodiny,což jindy jdu hned- měla mimořádný výkon 😒 já tam byla 5 minut...

zítra v 1 hodinu jedu na to srdíčko na kontrolu,tak snad už tam ten aortální oblouk uvidí a nebude mu nic překážet a hlavně ať to je dobré...

Michala
určitě bez kostic- fakt nejsou pohodlné,hlavně v noci...

lienka1076__2
16. feb 2010

Ahojky čo poviete na tento kočík?
Niečo také chcem. A tu je super cena. 🙂 http://picasaweb.google.com/pisemja/Vypredaj#54...

blanka.k
16. feb 2010

Petla - gratului, že jste v pořádku 😉 Moje kamarádka má vystudovanou lékařskou fakultu a říkala, že při vyšetřeních se na UZ nemohla koukat, aby to právě nepoznala, chtěli překvápko 😉

michalag
autor
16. feb 2010

a mame striebro 🙂 🙂 🙂

lienka1076__2
16. feb 2010

Ako je to u nás na Slovensku s tými prehliadkami u zubára, praktického lekára a EKG? Musí to byť poznačené v tehu knižke?

blanka.k
16. feb 2010

Lienka - na tyhle typy kočárků jsem se vůbec nekoukala, takže neporadím 😅
Micha - my dnes nemáme žádnou medaily, ale ony ještě přibydou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre